Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või Trimetüülglütsiin HCl

Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid, tuntud ka kui betaiini vesinikkloriid, on omamoodi orgaaniline ühend.

Toote üksikasjad

Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või Trimetüülglütsiin HCl

image001

Hiina Trimetüülglütsiinvesinikkloriidi või trimetüülglütsiini HCl tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: (karboksümetüül) trimetüülammooniumvesinikkloriid

CASi number: 590-46-5

Omadused: valge kuni helevalge kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C5H12ClNO2, C5H11NO2.HCl

Struktuuri valem:

image002

Pakend: 25 kg / Fiber Drum

PÕHISÕNAD:

Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või Trimetüülglütsiin HCl


Kirjeldus:

Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid, tuntud ka kui betaiini vesinikkloriid, on omamoodi orgaaniline ühend. See on valge kuni kollakas kristalne pulber. See maitseb hapu ja kahanev. Sellel on niiskuse imendumine. Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid on vees ja etanoolis lahustuv, eetris ja triklorometaanis lahustumatu ning reageerib leelisega. See toode on kõrge efektiivsuse, kõrge kvaliteedi ja ökonoomsusega toiteväärtuslik lisand, mida kasutatakse laialdaselt looma-, linnu- ja vesiviljeluses.

Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid on valge kuni kollakas kristalne pulber, hapu maitse, niiskuse imendumine, lahustub vees, etanool, eetris lahustumatu, triklorometaan, leeliseline reaktsioon.

Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid on tõhus, kvaliteetne ja ökonoomne toitainete lisaaine, mida kasutatakse laialdaselt looma-, kodulindude, vesiviljeluses ja erinevates lemmikloomade söötades. Selle funktsioon on sama kui betaiini funktsioon.

Saadetis ja kohaletoimetamine: Fengchen Group on üks tuntumaid trimetüülglütsiinvesinikkloriidi või trimetüülglütsiini HCl (Betain Hcl) pulbri tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.


Peamised kasutusalad on järgmised:

1. Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid aitavad metüüldoonorina saada metüüli. Tõhus metüüldoonor võib osaliselt asendada metioniini ja koliinkloriidi ning vähendada söödakulusid. Selle metüülvarustuse efektiivsus on 1,8 korda 50% koliinkloriidi ja 2,6 korda D / L-metioniini omast.

2. Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiin HCl osaleb rasvade metabolismis ja soodustab valkude sünteesi. Betaiinvesinikkloriidi lisamine sigade söödale võib suurendada silmalihaste pindala, vähendada sea seljarasva keskmist paksust, parandada tailiha protsenti ja rümba kvaliteeti. Kana sööda lisamine võib parandada rümba kvaliteeti ja rinna lihasmassi, vähendada kõhu lihaste ladestumist ja vähendada sööda ja liha suhet.

3. Trimetüülglütsiinvesinikkloriidil või trimetüülglütsiinvesinikkloriidil on röövellik toime. Betaiinvesinikkloriid on kvaternaarne ammooniumalkaloid. See võib stimuleerida looma haistmis- ja maitsetunnet, edendada loomade söötmist, parandada sööda maitset ja kasutamist, suurendada sööda tarbimist ja päevast kasu. See on sööda peamine meeldejääv koostisosa. Sellel on tugev kala lõhn.

4. Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid võivad olla osmootse rõhu šoki puhveraineks. Kui osmootiline rõhk muutub järsult, saab betaiinvesinikkloriid tõhusalt ära hoida rakkude veekadu, parandada NA / K pumba funktsiooni, parandada organismide taluvust veepuuduse, kõrge temperatuuri, suure soolasuse ja kõrge osmootse keskkonna suhtes, stabiliseerida ensüümide ja bioloogilised makromolekulid, reguleerides seeläbi loomade soolestiku veeioonide tasakaalu ja säilitades soolefunktsiooni. Aeglustada kõhulahtisuse teket. Samal ajal võivad trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid (Betain Hcl) parandada ka seemikute, eriti noorte krevettide ja praeõite ellujäämismäära.

5. Trimetüülglütsiinvesinikkloriidil või trimetüülglütsiinvesinikkloriidil (Betain Hcl) on ravivuse parandamiseks koos koktsiditsiidsete ravimitega sünergistlik toime. Koktsiditsiidsete ravimite ja betaiinvesinikkloriidi kombinatsioon võib puhverdada ioonitasakaalu muutust, parandades seeläbi toitainete imendumise määra ja soodustades kodulindude kasvu.

6. Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid (Betain Hcl) aitavad kaitsta vitamiine. See ei hävita söödas olevaid vitamiine. Sellel tootel on teatav kaitsev toime VA ja VB stabiilsusele eelsegus ja kontsentraadis ning see parandab kasutusmõju.

7. Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid (Betain Hcl) on ka maksahaiguste ennetamiseks kasutatav farmatseutiline tooraine.

8. Seda saab kasutada maohappevaeguse, ateroskleroosi ja maksahaiguste korral. See võib suurendada rasvade metabolismi ja pärssida rasvade ladestumist maksas.

9. Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid (Betain Hcl) on veterinaarravimi Tülosin oluline tooraine.


Veevaba trimetüülglütsiin ja trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid (Betain Hcl) on oma olemuselt, sulamistemperatuurilt ja kasutusotstarbelt erinevad.

I. Erinev loodus

1. Veevaba trimetüülglütsiin: see on alkaloid.

2. Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid (betaiini HCl): see on üldine termin orgaaniliste ühendite klassile, mida tuntakse ka betaiini vesinikkloriidina.

II. Lagunemise erinevad sulamispunktid

1. Veevaba trimetüülglütsiin: lagunemine sulamistemperatuuril 293

2. Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiin HCl (betaiini HCl): lagunemine sulamistemperatuuril 227–228 ° C


III. Erinevad kasutusalad

1. Veevaba trimetüülglütsiin: kasvajavastane, hüpotensioon, peptiidivastane haavand ja seedetrakti talitlushäired, maksahaiguste ravi. Söödalisandina on selle ülesandeks varustada metüüldoonorit ja säästa osa metioniinist. Veevaba trimetüülglütsiin võib reguleerida osmootset rõhku, leevendada stressi, soodustada rasvade ainevahetust ja valkude sünteesi, parandada tailiha taset ja tõsta koktsiidivastaste ravimite tõhusust. Kasutatakse veeloomade sööda atraktiivina.

2. Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiinvesinikkloriid (betaiini HCl): see on tõhus, kvaliteetne ja ökonoomne toidulisand toidu ergutamiseks ja kasvu soodustamiseks. Seda kasutatakse laialdaselt loomade, kodulindude, vesiviljeluses ja erinevates lemmikloomade söötades.


Fengchen Group on juhtiv Hiina trimetüülglütsiinvesinikkloriidi või trimetüülglütsiinvesinikkloriidi (Betain Hcl) pulbri tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgikaubandusele, tagades, et kõikidel meie klientidel on õige Hiina trimetüülglütsiinvesinikkloriidi või trimetüülglütsiini HCl (Betain Hcl) pulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui soovite osta või osta Hiinast trimetüülglütsiinvesinikkloriidi või trimetüülglütsiinvesinikkloriidi (Betain Hcl) pulbrit, pöörduge Fengchen Groupi poole.

Tippkvaliteediga puhas Trimetüülglütsiinvesinikkloriid või Trimetüülglütsiin HCl (Betain Hcl) pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.


Kui otsite trimetüülglütsiinvesinikkloriidi või trimetüülglütsiin hcl, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: trimetüülglütsiinvesinikkloriid või trimetüülglütsiin hcl, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like