Veevaba trimetüülglütsiin

Veevaba trimetüülglütsiin asendab metioniini ja koliini, et tagada tõhusad metüülrühmad valkude ja nukleiinhapete sünteesiks.

Toote üksikasjad

Veevaba trimetüülglütsiin

image001

Hiina Trimetüülglütsiini veevaba tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: glütsiini betaiin, glükokolli betaiin, lütsiin, oksüneuüiin

CASi number: 107-43-7

Omadused: valge kristalne pwoder

Molekulaarne valem: C5H11NO2

Struktuuri valem:

image002

Pakend: 25 kg / Fiber Drum

PÕHISÕNAD:

Veevaba trimetüülglütsiin


Funktsioonid:

1. Veevaba trimetüülglütsiin asendab metioniini ja koliini, et tagada tõhusad metüülrühmad valkude ja nukleiinhapete sünteesiks.

2. Veevaba trimetüülglütsiin on võimeline parandama karnitiini ja fosfatidüülkoliini efektiivsust, osalema rasvade metabolismis, vähendama rasvmaksa esinemist, parandama tailiha taset, parandama liha värvi.

3. Vähendage stressivastust, suurendage kaksteistsõrmiksoole mikroviljade pikkust, parandage soolestiku tervist, parandage seedeensüümide aktiivsust ja suurendage toidu tarbimist.

4. Veevaba trimetüülglütsiin soodustab veeloomade toitmist ja parandab veeloomade ellujäämist. Eriti kui veekogu muutub ja koorikloomade kestad tuhmuvad, on seda parem kasutada.


Eelised:

1. Pärast eritöötlust ei ole veevabal trimetüülglütsiinil niiskuse imendumist ja aglomereerumist kerge. Looduslik kristallumine, tugev hajutavus.

2. Trimetüülamiini sisaldus on madal.

3. Madal kloriidioonide sisaldus ei mõjuta elektrolüütide tasakaalukonstanti ja vitamiinide tugevust söödas.

Veevaba trimetüülglütsiin on omamoodi suure tõhususe ja kõrge kvaliteediga toitainete lisand, mida saab kasutada meditsiinis, kosmeetikas, toidus, puuviljamahlade tööstuses ja hambaravi materjalides. Lisaks saab veevaba trimetüülglütsiini kasutada ka kääritustööstuses.


Parima kvaliteediga puhas veevaba trimetüülglütsiini pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.


Kui otsite veevaba trimetüülglütsiini, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: veevaba trimetüülglütsiin, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like