Naatriumelenaadi pentahüdraat, dinaatrium Seleniit Pentahüdraat

Naatrium Seleniit Pentahüdraat, dinaatrium Seleniit Pentahüdraat 5H2O Hiina naatrium Selenite Pentahüdraat, dinaatrium Selenite Pentahüdraat tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: Selenious acid dinaatriumsool pentahüdraat CAS number: 26970-82-1 Omadused: valge kristall, hügroskoopne.

Toote üksikasjad

Naatriumelenaadi pentahüdraat, dinaatrium Seleniit Pentahüdraat 5H2O
image001_副本


Hiina naatriumseleniidi pentahüdraat, dinaatriumseleniidi pentahüdraadi tehas, tarnija, tootja Hiinas.
Sünonüümid: Selenious acid dinaatriumsool pentahüdraat
CASi number: 26970-82-1
Omadused: valge kristall, hügroskoopne.
valge nõelakristall, kerge ilmaga kuivas õhus, kuumutatakse üle 40 ℃, et kaotada kristallvesi veevaba soolaks. Lahustub vees kergesti ja etanoolis ei lahustu.
Seleenisisaldus: ≥29,7%
Molekulaarne valem: Na2SeO3 5H2O, H10Na2O8Se
Struktuuri valem:
image002

image003

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum
UN 2630 6.1 / PG 1


Kirjeldus:
Naatrium Selenite Pentahüdraadi, dinaatrium Selenite Pentahüdraadi tööstuslikus kvaliteediklassis on laialdased rakendused läbipaistvas klaasitootmisüksuses. Seleniit aitab eemaldada klaasist lisandeid, mis on põhjustatud selles sisalduva raua esinemisest. Seleeniga rikastatud ravimite valmistamiseks on vaja naatriumseleeni pentahüdraati, dinaatriumseniidi pentahüdraati.

Selenokombinatsioone, mis sisaldavad selentset hapet (H2SeO3) ja naatriumseleniiti (Na2SeO3), mis on ette nähtud naatriumseleniidina (5H2O-Na2SeO3), tuleks käsitleda oksüdeeriva ja tsütotoksilise toimega ravimitena, kui intravenoosse boolusena manustatakse annust.
Lahustuvus vees: lahustuv1g / 10 ml, selge, värvitu (≤3,5 NTU)
pH: 9,8-10,8
image004


Saadetis ja tarne: Fengchen Grupp on üks tuntumaid naatrium Selenite Pentahüdraate, dinaatrium Selenite Pentahüdraadi pulber tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.


Kasutamine ja rakendamine
Naatrium Selenite Pentahüdraat, dinaatrium Selenite Pentahüdraat on laialdaselt kasutatav tervishoiu-, toidu-, farmaatsiatööstuse jms puhul.

Meil on üks juhtivaid tootjaid naatrium Selenite Pentahüdraat, dinaatrium Selenite Pentahüdraat Hiina sööda tööstuses.


Oleme peamiselt spetsialiseerunud:
Seleenioksiid
Selenious Acid
Veevaba naatriumseleniit
Naatrium Seleniit Pentahüdraat
Tsink Selenit
Hiinas oleme loonud pikaajalised sõbralikud suhted paljude kodumaiste prestiižikate instituutide ja ettevõtjatega, seevastu üha enam ülemere kliente on meie tooteid tunnustanud. Nüüd on meie tooted jaotatud kaudselt või otse Aasias, Lõuna-Ameerikas ja Euroopas.

Kvaliteetne, puhas naatriumseleniidi pentahüdraat, dinaatriumseniidi pentahüdraadi pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite naatriumseleeni pentahüdraati, dinaatriumseniidi pentahüdraati, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: naatriumseleniidpentahüdraat, dinaatriumseleniit pentahüdraat, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like