Magneesiumglükonaat, mangaan Glükonaat BP USP FCC

Märksõnad: magneesiumglükonaat, mangaani glükonaat BP, USP FCC pulber tooraine, API BP / USP / EP / CP ----------------- magneesiumglükonaadi kirjeldus: magneesiumglükonaat on ühend valem MgC12H22O14. See on glükoonhappe magneesiumisool. Vastavalt teadusuuringutele, ...

Toote üksikasjad

Magnesium Gluconate, Manganese Gluconate BP USP FCC picture.jpg

Tootenimi:

Magneesiumglükonaat

Mangaan glükonaat

Sünonüümid:

Mg glükonaat

Mn glükonaat

Omadused:

Valge peen pulber

Roosa pulber

CAS number:

3632-91-5
17140-79-3

6485-39-8

Valem:

C12H22MgOI4
MgC12H22O14

Mn (C6H11O7) 2H2O
C12H22MnO14 (veevaba)

Struktuur:

Magnesium Gluconate Structure formula.jpg

Manganese Gluconate BP USP FCC Structure formula.jpg

Pakett:

25Ks / Fiber Drum ; 25 kg / kott

25Ks / Fiber Drum ; 25 kg / kott

HSCODE:

2918160000

2918160000

Märksõnad: magneesiumglükonaat, mangaani glükonaat BP USP FCC pulber tooraine, API BP / USP / EP / CP

----------------

Magneesiumglükonaadi kirjeldus:

Magneesiumglükonaat on ühend valemiga MgC12H22O14. See on glükoonhappe magneesiumisool.


Teadusuuringute kohaselt on magneesiumglükonaat kõige suurem magneesiumisoola biosaadavus. Soovitatav on optimaalne Mg sool inimtoiduks.

--------------

Magneesiumglükonaati kasutatakse täiendavas koguses magneesiumi säilitamiseks kehas.

------------------------

Magneesiumglükonaadi kasutamine ja rakendused:

Mõnes riigis kasutatakse ravimina magneesiumglükonaati koos kaaliumglükonaadiga südamehaiguste raviks. Katseuuringud on näidanud efektiivsust mitmesugustes südame rütmihäiretes. Ei ole teada, kas need mõjud on glükoonhappe toimete tõttu südame ainevahetuse või magneesiumi ja kaaliumi mõjul osmootsele rõhule.


Magneesiumglükonaat on mineraalsed lisandid, mida kasutatakse vere väikeste magneesiumisisalduse vältimiseks ja raviks. Magneesium on väga oluline rakkude, närvide, lihaste, luude ja südame normaalseks toimimiseks. Tavaliselt tasakaalustatud toit tagab magneesiumi normaalse taseme veres. Kuid teatud olukordades võib teie keha kaotada magneesiumi kiiremini, kui saate seda oma toidust välja vahetada. Sellised olukorrad hõlmavad halva dieedi, alkoholismi või muude haigusseisundite ravimist veepiile.

----------------------

Magneesiumglükonaadi eelised:

Korrigeerib defitsiiti: Magneesiumglükonaadi madala toiduga manustamine ei pruugi olla ainus magneesiumipuuduse põhjus; tervisega seotud tingimused võivad vajada lisandeid. Magneesiumglükonaat võib magneesiumi taastada, kui ravimid, nagu diureetikumid, antibiootikumid ja vähiravi ravimid, võivad kahjustada toitainete imendumist. Crohni tõbi, gluteeni tundlikkus ja soolestiku kirurgia võivad põhjustada kõhulahtisuse tõttu toitainete imendumist ja magneesiumi kaotust. Magneesiumi ja magneesiumglükonaadi madala kontsentratsiooniga vererõhu all kannatavad alkohoolikud võivad taastada normaalsed tasemed. Magneesiumi imendumise võime väheneb vanusega ja tõenäosemalt võtavad vanurid ravimeid, mis mõjutavad magneesiumi. Magneesiumipreparaadid võivad sellist tasakaalustamatust aidata.

----------------------

Mangaani glükonaadi kirjeldus:

Mangaan Glükonaat Mn (C6H11O7) 2 · 2H2O on roosakas pulber. Mangaan Glükonaat ei lahustu benseenis ja vees lahustuvas alkoholis, alkoholis väga vähe lahustuv;

Mangaan Glükonaati kasutatakse laialdaselt meditsiinis, vitamiinide tabletidena, söödalisandina ja toidulisandina.

------------

Pilt mangaan glükonaadist

Manganese Gluconate BP USP FCC picture.jpg

Mangaan Glükonaat on kergelt roosa pulber. Mangaani glükonaadi veevaba vorm saadakse pihustuskuivatamise teel ja dihüdraat saadakse kristallimisega.

------------

Mangaan Glükonaat on glükoonhappe mangaansool keemilise valemiga C12H22MnO14 x 2H2O. Tavaliselt saadakse mangaankarbonaadi reageerimisel glükoonhappega vesikeskkonnas ja seejärel kristalliseeritakse saadus, et saada kergelt roosa pulber. Mangaan Glükonaat on toiduainete otsene koostisosa toitainete lisandina.

------------

Mangaan glükonaat on toiteelement, mis ühendab mineraalse mangaani glutamiinhappega. Mangaan glükonaati on kasutatud selle värvuse ja tekstuuri toidulisandina ning toidulisandit selle potentsiaalsete tervise kasuks. Kuid selle kõrge toksilisuse tõttu tuleks erilist tähelepanu pöörata mangaan glükonaadi üleannustamise vältimiseks. On oluline meeles pidada, et piisaval tasemel mangaan Glükonaat peetakse mürgiseks. Seetõttu on selle lisa täiendamisel kõige parem kasutada ettevaatust. Paljudes taimedes leidub mangaani glükonaati mikrokeemides ja see võib leida teie kehas peamiselt luu- ja pehmete elundikkude puhul.

----------------------

Mangaani glükonaadi kasutamine ja rakendamine:

Manganaasi glükonaati kasutatakse mõnikord toidulisandina selle tekstuuri ja helekollase värvina. Toidulisandina suurendab mangaani glükoonaat küllastust ja suhu tekitavate töödeldud toitude tekstuuri. Kuid viimastel aastatel on selle suure toksilisuse tõttu mangaan glükonaati vähem kasutatav toidulisandina. Paljud toidu tootjad on loobunud mangaani glükonaadi kasutamisest teiste keemiliste ühendite kasuks, millel on madalama toksilisusega sarnane toime.

Muu teave mangaan glükonaadi kohta:

- Toitumisalased hüved:

Mangaan Glükonaat aitab toetada paljusid olulisi funktsioone meie kehas ja seda on kasutatud luu tervise parandamiseks ja osteoporitsi ja osteoartriidi sümptomite raviks. Mangaan Glükonaat aitab kaasa sidekoe moodustumisele, nagu kollageen, sidemed, kõõlused ja kõhukinnisus. Manganaas Glükonaadi muu potentsiaalne kasu hõlmab verehüübimist soodustavate tegurite, suguhormoonide tootmise ja veresuhkru reguleerimise edendamist. Mangaan Glükonaat võib samuti soodustada rasvade ja süsivesikute ainevahetust energia saamiseks, mis annab võimaliku ergogeense toime.

-püsivus

FDA sõnul peetakse mangaan glükonaati üldiselt ohutuks. Kuid suur kogus mangaanglükonaadi tarbimist, mis ületab 15 mg päevas, võib potentsiaalselt põhjustada terviseriske. Mangaan Glükonaadi toksilisus võib põhjustada aju keemilist tasakaalustamatust, suurendades ärevuse, depressiooni, närvilisuse, psühhoosi ja maania tekkimise ohtu. Teised sagedamini esinevad kõrvaltoimed on seedetrakti distress, nagu maoärritus, iiveldus, kõhulahtisus ja oksendamine.

----------------------

Fengchen Group on juhtiv magneesiumglükonaadi, mangaani glükonaadi BP USP FCC pulber Hiinast tarnija. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on magneesiumglükonaat, mangaan Glükonaat BP USP FCC pulber õige tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta magneesiumglükonaat, mangaan Glükonaat BP USP FCC pulbrit, pöörduge Fengcheni rühma.

----------------

Analüüsi tunnistus


Magneesiumglükonaat

Teemad

STANDARD

Kirjeldus

valge pulber või graanulid

Identifitseerimine

Magneesiumglükonaat

vastab nõuetele

Orgaanilised lenduvad lisandid

vastab nõuetele

Vähendavad ained,%

1.0max

Vesi,%

3.0-12.0

Kloriid,%

0,05max

Sulfaat,%

0,05max

Analüüs,% Puhtus

Magneesiumglükonaat

98,0-102,0

Raskemetallid, %

0,002max

PH

6.0-7.8

Kokkuvõte Komponeerib praeguse USP nõudeid.


Mangaan glükonaat

Teemad

STANDARD

Kirjeldus

kahvatu virsiku pulber

Identifitseerimine

Mangaan glükonaat

vastab nõuetele

Orgaanilised lenduvad lisandid

vastab nõuetele

Ainete vähendamine

vastab nõuetele

Vesi,%

6.0-9.0

Kloriid,%

0,05max

Sulfaat,%

0,2

Analüüs, puhtusaste%

Mangaan glükonaat

98,0% -102,0

Raskemetallid, %

0,002max

Plii,%

0,001max

Arseen, ppm

3 maks

Kokkuvõte Komponeerib praeguse USP nõudeid.


----------------------

Top Quality, Hiina Pure Magnesium Gluconate, mangaan Glükonaat BP USP FCC Pulber / Ainetehas Hiinas; Hiina Magneesiumglükonaat, mangaan Glükonaat BP USP FCC Tooraine tarnijad Hiinas. Hiina Magneesiumglükonaat, mangaan Glükonaat BP USP FCC API tootjad Hiinas.

Seotud tooted:

Kui otsite magneesiumglükonaati, mangaan Glükonaati BP USP FCC, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: Magneesium Glükonaat, Mangaan Glükonaat BP USP FCC, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like