Veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariini dihüdraat

1. Toode on valge või peaaegu valge pulber, millel on hea voolavus ja stabiilsus ilma aglomeratsioonita.

Toote üksikasjad

Veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat

image001

Hiina Naatriumsahhariini veevaba ja naatriumsahhariini dihüdraatfataarne tarnija, Manufacturerin China.

Sünonüümid: o-bensoe sulfimiidi naatriumsool

CASi number: 128-44-9 (veevaba naatriumsahhariin) , 6155-57-3 (naatriumsahhariini dihüdraat)

Omadused: hea voolavuse ja püsivusega valge või poolvalge pulber ilma aglomeratsioonita

Molekulaarne valem: C7H4NO3SNa · 2H2O

Struktuuri valem:

image002

image003

Naatriumsahhariin 40-80 silma

image004

Naatriumsahhariin 10-20 võrgusilma

image005

Naatriumsahhariin 8-12 võrgusilma

image006

Märksõnad: veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat


Meie toote eelised:

1. Toode on valge või peaaegu valge pulber, millel on hea voolavus ja stabiilsus ilma aglomeratsioonita.

2. Spetsiaalse tehnoloogia abil on meie veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat puhas magus, ilma lõhnata. Ja seda on ohutu kasutada.

Meie veevaba naatriumsahhariini ja naatriumsahhariindihüdraadil on mittetoksilised kõrvaltoimed. Sellel on lõhn, hea lõhnataju, see võib suurendada toidu kiusatust.

3. Veevaba naatriumsahhariinsahhariini ja naatriumsahhariindihüdraadi magususe säilivusaeg on pikk, maitse on hea ja see võib saavutada efekti suure magususega, väiksema doosiga. See on ka väga tasuv.


Funktsioonid:

1. Veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat aitab sööda maitset parandada, stimuleerida loomade maitset, muuta see söögiisu soodsaks, suurendada sööda tarbimist ja soodustada kasvu.

2. Katke lõhn ära. Veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat katavad või aeglustavad tõhusalt mõne söödakomponendi halba lõhna, parandavad sööda kvaliteeti lõhnataju järgi, parandavad loomade söögiisu ja suurendavad söödakogust.

3. Veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat pakuvad pidevat magusust ja aroomi, parandavad sööda üldist maitset, parandavad sööda maitset ja maitset, et suurendada loomade söögiisu, suurendada sööda tarbimist ja laiendada sööda müüki.

4. Veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat aitab söödakaupade jõudluse parandamiseks, kasutades seda toodet sööda hea märgistamiseks, selle kvaliteedi ja turu konkurentsivõime parandamiseks, müügi laiendamiseks ja rahuldava majandusliku kasu saavutamiseks.


Kasutusjuhend:

On soovitatav lisada põrsaste ja imetavate sigade retsepti söödale 200–300 grammi veevaba naatriumsahhariini ja naatriumsahhariindihüdraati tonni. Selle söödavalemi, loomaliikide ja vanuse, aastaaja, piirkondlike iseärasuste, turueelistuste ja muude konkreetsete asjaolude, asjakohase suurenemise või vähenemise, kontsentraadi ja eelsegu arvutamisel tuleks vastavalt sellele proportsioonile kasutada eelsegu ühtlaselt.

Veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat on toiduainetööstuses tavaliselt kasutatav sünteetiline magusaine, millel on kõige pikem ajalugu, kuid see on ka kõige vastuolulisem sünteetiline magusaine. Veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat on 300–500 korda magusam kui sahharoos. See ei lagune in vivo ja eritub neerude kaudu in vitro. Kuid selle toksilisus ei ole tugev ja selle kantserogeensus on peamine poleemika. Värsked uuringud on näidanud, et sahhariini kantserogeensust ei pruugi põhjustada sahhariin, vaid naatriumioonid ja kõrge proteinuuria rottidel. Sahhariini anioone saab kasutada naatriumioonide kandjatena, mis põhjustab muutusi uriini füsioloogilistes omadustes.

Toiduainetööstus ja tarbijad võtsid sahhariini kiiresti omaks. Veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat ei imendu inimese ainevahetuses ja on stabiilne erinevates toidutootmise protsessides. Puuduseks on halb maitse ja kibedus, mis piirab selle kasutamist.


Analüüsitunnistus (COA, TDS)

Kaup: naatriumsahhariin 8-12mesh

Identifitseerimine: positiivne reaktsioon

Insolaadi sahhariini sulamistemperatuur 226 ~ 230 ° C

Välimus: valged kristallid

Sisu: 99,0–101,0%

Kaotus kuivatamisel: 13-15%

Ammooniumsoolad NMT 25 ppm

ArsenicNMT 2ppm

Bensoaat ja salitsülaat: sadet ega violetset värvi ei teki

RaskmetallidNMT 10ppm

Vaba hape või leelis: vastab bp / usp / dab

Kergesti süsinivad ained: mitte intensiivsemalt värvitud kui etalon

P-tolueensulfoonamiidNMT10ppm

O-tolueensulfoonamiidNMT10ppm

SeleniumNMT 30ppm

Seotud aine: vastab dab

Selgus ja värvilahendus: värv on vähem selge

Orgaanilised lenduvad komponendid: vastab bp-le

Ph väärtus: vastab bp / usp-le

Bensoehappe sulfoonamiid, mitte üle 25 ppm

Lahustuvus: lahustub vees

Plii mitte üle 1 ppm

Järeldus: toode vastab standardile bp2012 / usp36 / e954.


Parima kvaliteediga puhas naatriumsahhariin veevaba ja naatriumsahhariindihüdraatpulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.


Kui otsite veevaba naatriumsahhariini ja naatriumsahhariindihüdraati, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: veevaba naatriumsahhariin ja naatriumsahhariindihüdraat, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like