Naatriumlaktaadi pulber, naatriumlaktaat 60% lahus

Märksõnad: naatriumlaktaadipulber, naatriumlaktaadi 60% lahus, naatriumlaktaadi lahus. Säilitamine: Hoidke seda õhukindlas pakendis. Naatriumlaktaadi lahuse kogus 20% FCL-is: 24MT. Keemiline nimetus: Propaanhape, 2-hüdroksü-, mononaatriumsool Naatriumlaktaadi pulber, naatrium ...

Toote üksikasjad

Sodium Lactate powder and Sodium Lactate solution.jpg

Tootenimi:

Naatriumlaktaadi pulber

Naatriumlaktaadi lahus 60%

Sünonüümid:

Na Laktaat

Na-laktaadi lahus 60%

Omadused:

Valge pulber

Selge, värvitu, kergelt siirupia vedelik. Segatav veega ja etanooliga

CAS number:

312-85-6

312-85-6

Valem:

C3H5NaO3

C3H5NaO3, see on lahus

Struktuur:

Sodium Lactate structure formula-1.jpg

Sodium Lactate structure formula -2.jpg

Pakett:

25Kg / Fiber Drum

25Kg / Fiber Drum

HSCODE:

2918110000

2918110000

Märksõnad: naatriumlaktaadipulber, naatriumlaktaadi 60% lahus, naatriumlaktaadi lahus.

Säilitamine: hoida seda õhukindlas konteineris

Laadija kogus naatriumlaktaadilahuses IN 20'FCL: 24MT

Keemiline nimetus: Propaanhape, 2-hüdroksü-, mononaatriumsool


Naatriumlaktaadipulbri kirjeldus ja kasutamine, naatriumlaktaat 60% lahus:

------------------------

Naatriumlaktaat valmistatakse kõrgekvaliteedilisest bioloogiliselt kääritatud looduslikust piimhappest. Natrium sool on loodusliku piimhappe derivaat. Naatriumlaktaadil on kerge väsimatu maitse.

Naatriumlaktaadi 60% lahus Märk: selge, värvitu, veidi siirupjas vedelik. Segatav veega ja etanooliga (96,0%).

Pakend: plasttrumm; 25Kg / Fiber Drum

 

Kasutamine: Rikastatud puhastamise tõttu on naatriumlaktaadi lahus ideaalne ravimite puhul, mida kasutatakse API-s IV lahuses, samuti muud lahused, mis ulatuvad dialüüsi lahusest CAPD-ni.


Lisaks sellele võib naatriumlaktaat aidata säilitada niisutatud nahka selle võime tõttu siduda ja hoida niiskust. Naatriumlaktaati saab kasutada loputamisvalmistisena naha loomuliku niisutava tegurina. Naatriumlaktaadi eelis on pehmem, kulutõhusam, kergesti formuleeritav, bioaktiivne.

Naatriumlaktaat sobib ideaalselt IV lahuse ja dialüüsi lahuse ning CAPD-i jaoks.

-------------------

Naatriumlaktaadil on väga hea mikroobivastane omadus ja see suudab sööta suurel hulgal vabast vett, et vähendada vee aktiivsust. Naatriumlaktaat aitab ennetada mikroorganismide kasvu ja pikendada säilivusaega ning säilitada ja parandada maitset.

Naatriumlakaadi tüüpilised rakendused:

(1) Naatriumlaktaat aitab säilitada lihatooteid

(2) naatriumlaktaat võib olla naatriumkloriidi asendaja

(3) Naatriumlaktaat aitab vähendada veetase lihatoodetes

--------------------------------

Naatriumlaktaadi 60% lahus, 60% -line kontsentratsioon vees, on loodusliku L (+) - piimhappe naatriumisool, mis on saadud suhkru kääritamise teel, alfa-hüdroksühappe, mis leiab aset kõikjal looduses.


Naatriumlaktaat on hea niisutaja, mis suudab suurendada naha niiskust kuni kaheksakümmend neli protsenti. Võrreldes teiste niisutajatega, on vee mahutavus sekundaarne ainult naatriumhüaluronaadiga (hüaluroonhape), nagu on osutatud alljärgnevas tabelis.

Veelgi enam, naatriumlaktaat on söödav materjal, mida on juba palju aastaid kasutatud liha pakkimise tööstuses, sest see tõhusalt paneb rakud oma vee säilimise.


- Toidu lisaainena on naatriumlaktaat loomulikult vedel toode, kuid on saadaval ka pulbrina. See toimib säilitusainetena, happesuse regulaatorina ja täiteainena.

- Naatriumlaktaati kasutatakse mõnikord tervishoiutoodetes nagu šampoon, vedelad seebid, kuna see on tõhus niisutaja ja niisutaja.

- Naatriumlaktaati kasutatakse ka I klassi antiarrütmiliste ravimite, samuti pressori sümpatomimeetikate üleannustamise põhjustatud arütmiate raviks.

- Naatriumlaktaati võib ka bikarbonaadi allikana manustada intravenoosselt kerge kuni mõõduka metaboolse atsidoosi ennetamiseks või kontrollimiseks patsientidel, kellel on piiratud suukaudne manustamine (naatriumvesinikkarbonaadi puhul), mille oksüdatiivsed protsessid ei ole tõsiselt kahjustatud. Laktatsidoos on siiski vastunäidustatud. See võib kaasa tuua paanikahood olemasoleva paanikahäirega patsientidel.

--------------------------------------

Muu info:

Naatriumlaktaat on vedel sool, mis looduslikult pärineb maisi ja peet leiduvate suhkrute looduslikust fermentatsioonist. Toidus võib naatrium-laktaati kasutada säilitusainena, mis toimib bakterite kasvu inhibiitorina. Na soolal aitab naatriumlaktaat toota raskemat seepi, mis kestab kauem dušši. Naatriumlaatsaadi arvestamine on sool, see on looduslik niisutaja, mis annab niiskust. See muudab naatrium-laktaadi suurepäraseks


vedelate ainete lisand, mis tavaliselt asendab glütseriini retseptis.

Hingamisteede ja ainevahetushäired tekivad siis, kui keha hapete alus on tasakaalust väljas. Üks happe-aluse tasakaalustamatuse raviviis hõlmab happe tasakaalustamist ja elektrolüüte kehasse taastamiseks leelistava aine naatriumlaktaadi intravenoosset süstimist. Vastavalt Gruusia Ülikooli Yao-wen Huangile on naatriumlaktaat looduslik sool, mis on saadud piimhappest. Naatriumlaktaat eemaldab pärast üleannustamist ka ravimeid. Meditsiinitöötajad jälgivad patsiente, kes saavad naatriumlaktaati, sest kõrvaltoimed on sagedased.

----------------------------------

Nagu professionaalne Hiina Naatrium-laktaadipulber, naatriumlaktaadi 60% lahuse tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja ekspordivad naatrium-laktaadipulbrit, naatriumlaktaati 60% lahust Hiinast peaaegu 10 aastat.

Naatriumlaktaadi lahus - aktiivne farmatseutiline koostis


Naatriumlaktaadipulber, naatriumlaktaadi 60% lahus toodetakse kõrgekvaliteedilisest bio-kääritatud looduslikust piimhappest. See on naatriumsool, loodusliku piimhappe derivaat ja sellel on kergelt tapetud maitse

Professionaalseks naatriumlaktaadi lahuse tootjaks on meil peaaegu 20 aastat ajalugu. Hiinas jagavad meie turg üle 60% turust. Nüüd mõtleme laienemisele välismaale.

--------------------------------------

Analüüsi tunnistus

Naatriumlaktaadi lahuse EP 8,0 spetsifikatsioon

Kirjed

Spetsifikatsioon

Tähemärgid
Naatriumlaktaadi lahus

Selge, värvitu, kergelt siirupia vedelik. Segatav veega ja etanooliga (96%)

Identifitseerimine
Naatriumlaktaadi lahus

Annab laktaatide reaktsiooni.

Annab naatriumi reaktsiooni

Testid

Välimus

Selge, mitte intensiivsem kui võrdluslahus BY7.

pH

6,5 ~ 9,0

Suhkru ja sahharoosi vähendamine

Selge ja sinine

Metanool

Maksimaalselt 50 ppm

Fosfaadid ja oksalaadid

Mitte intensiivsem kui standardlahuses

Kloriidid

Maksimaalselt 50 ppm

Sulfaadid

Maksimaalselt 100 ppm

Baarium

Mitte intensiivsem kui standardlahuses

Alumiinium

Maksimaalselt 0,1 ppm

Raud

Maksimaalselt 10 ppm

Heavy metal

Maksimaalselt 10 ppm

Bakteriaalsed endotoksiinid

Maksimaalselt 5 IU / g

Test
Naatriumlaktaadi lahus

60,0%


Naatriumlaktaadi lahuse spetsifikatsioon 2015 BP

Kirjed

Spetsifikatsioon

Tähemärgid
Naatriumlaktaadi lahus

Selge, värvitu, kergelt siirupia vedelik. Segatav veega ja etanooliga (96%)

Identifitseerimine
Naatriumlaktaadi lahus

Annab laktaatide reaktsiooni.

Annab naatriumi reaktsiooni

Testid

Välimus

Selge, mitte tugevaim kui võrdluslahus

pH

6,5 ~ 9,0

Suhkru ja sahharoosi vähendamine

Selge ja sinine

Metanool

Maksimaalselt 50 ppm

Fosfaadid ja oksalaadid

Mitte intensiivsem kui standardlahuses

Kloriidid

Maksimaalselt 50 ppm

Sulfaadid

Maksimaalselt 100 ppm

Baarium

Mitte intensiivsem kui standardlahuses

Alumiinium

Maksimaalselt 0,1 ppm

Raud

Maksimaalselt 10 ppm

Heavy metal

Maksimaalselt 10 ppm

Bakteriaalsed endotoksiinid

Maksimaalselt 5 IU / g

Test
Naatriumlaktaadi lahus

60,0%

------------------------------

Kõrvalmõjud:

Naatriumlaktaat võib põhjustada teie kehale kerget kuni rasket reaktsiooni. Mõnedel patsientidel võib tekkida valu rindkeres, vilistav hingamine, keskendumisvõime, lihaste krambid, värisemine, näo või kõri turse või põletik veenisisene. Vererõhu tõus on ka võimalik reaktsioon naatriumlaktaadile. Kui mõni nendest sümptomitest ilmneb, kui saate naatriumlaktaati, pöörduge kohe oma arsti poole, sest sümptomid võivad halvendada.

Ettevaatusabinõud:

Enne naatriumlaktaadi ravi saamist rääkige oma arstile kõikidest teistest ravimitest. Naatriumlaktaat võib koostoime teiste ravimitega põhjustada kõrvaltoimeid meie kehas. Tuntud ravimid, mis häirivad naatriumlaktaati või põhjustavad kahjulikke kõrvaltoimeid, on aspiriin, tetratsükliin, dekongestandid nagu efedriin või pseudoefedriin, mõned ravimid, mida kasutatakse diabeedi ja antidepressantide raviks.

Muud kasutused:

Paljud toidukäitlejad lisavad oma toodetele naatriumlaktaati, kuna sool toimib säilitusainetena, takistades bakterite ja seente kasvu. Seda kasutatakse laialdaselt ka kosmeetikatööstuses veehaavana huulte palsam, näohooldus, seep, šampoon, kehakreem ja silmatilgad. Toidutarbimise ajal imendunud naatriumlaktaat ei oma täiskasvanutel mingeid kõrvaltoimeid. Seda ei soovitata imikutele ja väikelastele.

------------------------------------


Top Quality, Hiina puhta naatriumlaktaadi pulber, naatriumlaktaadi 60% lahuse tehas Hiinas; Hiina naatriumlaktaadipulber, naatriumlaktaat 60% lahus Tooraine tarnijad Hiinas. Hiina naatriumlaktaadi pulber, naatriumlaktaadi 60% lahuse API tootjad Hiinas.

Kui otsite naatriumlaktaadi pulbrit, naatriumlaktaadi 60% lahust, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: naatrium laktaadipulber, naatriumlaktaat 60% lahus, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like