Naatriumhüaluronaat, hüaluroonhape naatriumsool

Naatriumhüaluronaat, hüaluroonhape naatriumsoola naatriumhüaluronaat, hüaluroonhappe naatriumsoolatehas, tarnija, tootja Hiinas. CASi number: 9067-32-7 Omadused: Valge pulber. Molekulaarne valem: C28H44N2NaO23 + struktuurvalem: pakend: 25Kgs / Fiber Drum Kirjeldus: ...

Toote üksikasjad

Naatriumhüaluronaat, hüaluroonhape naatriumsool

image001_副本


Hiina naatriumhüaluronaat, hüaluroonhappe naatriumsoolatehas, tarnija, tootja Hiinas.
CASi number: 9067-32-7
Omadused: Valge pulber.
Molekulaarne valem: C28H44N2NaO23 +
Struktuuri valem:

image002


Pakend: 25Kgs / Fiber Drum


Kirjeldus:
Kuna hüaluroonhape on happevormina ebastabiilne, on seda tavaliselt ekstraheeritud ja rafineeritud naatriumsoolana, naatriumhüaluronaadina, hüaluroonhappe naatriumsoolana.
See aine, naatriumhüaluronaat, hüaluroonhappe naatriumsool, suudab säilitada vett ja naatriumhüaluronaadi lahus on väga viskoosne.
Meditsiinivaldkonnas on oftalmoloogilise meditsiiniseadme, artriidi, silmatilkade, paiksete kasutusviiside jne jaoks kasutatud naatriumhüaluronaati, hüaluroonhappe naatriumsoola.
Veelgi enam, naatriumhüaluronaati, hüaluroonhappe naatriumsoola on uuritud ravimite kohaletoimetamise süsteemi vastuvõtmiseks selle omadustega.
Fengchen Grupi naatriumhüaluronaat, hüaluroonhappe naatriumsool ekstraheeritakse ja puhastatakse kana kammist. Kõik kasutatavad materjalid on looduslikud, seega sobib see toode ohutuks kasutamiseks.

image003_副本


Nagu Hiina kuulsam Hiina naatriumhüaluronaat, hüaluroonhappe naatriumsoola tarnija Hiinas, on Fengchen Grupi naatriumhüaluronaat, hüaluroonhape naatriumsool, hästi varustatud uusima ja ohutuma pakendiga.

Naatriumhüaluronaat, hüaluroonhappe naatriumsool töötab koe määrdeainena. Arvatakse, et see mängib olulist võimet külgnevate kudede vaheliste interaktsioonide moduleerimisel. Naatriumhüaluronaat, hüaluroonhappe naatriumsool on polüsahhariid, mis on laialt levinud inimese sidekoe ekstratsellulaarses maatriksis. See moodustab viskoelastse lahuse vees. See vesilahus sobib oftalmoloogilises kirurgias vesilahuse ja klaaskeha jaoks. Sellel lahendusel on muud kasutamisviisid, näiteks kudede (iirise, võrkkesta) ja rakukihi (sarvkesta, endoteeli ja epiteeli) mehaaniline kaitse.

image004


Saadetis ja tarne: Fengchen Group on üks tuntumaid naatriumhüaluronaate, hüaluroonhappe naatriumsoola tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

Kasutades ära selliseid omadusi nagu viskoelastsus ja veepeetus, on naatriumhüaluronaati laialdaselt kasutatud kosmeetikatoodete ja kvaasiravimite toorainena.
Meie naatriumhüaluronaat, hüaluroonhape naatriumisool, kõrge puhtusastmega ja kõrge kvaliteediga. See on valmistatud patenteeritud puhastustehnoloogia abil.


Keemiline struktuur:
Naatriumhüaluronaat, hüaluroonhappe naatriumsool on disahhariid D-glükuroonhappe ja N-atsetüül-D-glükoosamiini lineaarsete ja korduvate struktuuriüksuste polüsahhariid.
Inimorganismis esinevat hüaluroonhapet, mida esineb tavaliselt mitme miljoni molekulmassiga polümeeridena, ja loomaliikide struktuurilist erinevust ei ole kinnitatud.

image005


Kvaliteetne, puhas naatriumhüaluronaat, hüaluroonhappe naatriumsoola pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Kui otsite naatriumhüaluronaati, hüaluroonhappe naatriumsoola, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: naatriumhüaluronaat, hüaluroonhappe naatriumsool, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like