Naatrium-erütrobaat USP, BP, EP, FCC

Toote nimetus: naatrium-erythorbaat Sünonüümid: Na-erythorbate CASi number: 6381-77-7 Omadused: Valge lõhnatu kristalliline pulber või graanulid Puhtus (analüüs): 99% min Molekulivalem: C6H7NaO6, C6H7NaO6H2O Struktuur: Pakend: 25Kg / pakend: 25Kgs / Fiber Drum Muud nimed: D-erütro-Hex-2 -...

Toote üksikasjad

Sodium Erythorbate picture and Sodium Erythorbate Package box.jpg

Toote nimetus: naatrium-erüthorbaat

Sünonüümid: Na Erythorbate

CAS number: 6381-77-7

Omadused: valge lõhnatu, kristalliline pulber või graanulid

Puhtus (analüüs): 99% min

Molekulivalem: C6H7NaO6, C6H7NaO6H2O

Struktuur:

Sodium Erythorbate structure formula-1.png

Sodium Erythorbate structure formula-2.jpg

Pakett: 25Kgs /

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

Muud nimetused: D-erütro-heks-2-enoonhape, gamma-laktoon, mononaatriumsool

HS 29322900.90

 

KEY WORD: naatrium-erythorbate, na-erüthorbaat

------------------------


Naatriüürüorbaadi (Na-erütorkaat) kirjeldus:

Naatrium-erüthorbaat (Na-erythorbate) peetakse laialdaselt antioksüdandiks, mis on eritorbiinhappe naatriumisool (toodetud tärklise fermentatsioonil). Kui see on kuiv, naatrium-erüthorbaat on mittereaktiivne ja stabiilne. Kuigi veega segamisel reageerib see atmosfäärihapet ja teisi oksüdeerivaid aineid. Naatrium-erüthorbaat (Na Erythorbate) on lihasisalduses võimeline nitriti kõvendamise reaktsiooni kontrollima ja kiirendama, et see erksaks. Seda kasutatakse peamiselt viinamarjades, bologna ja keedetud lihas. Sodium erythorbate (Na-erythorbate) on lisatud, kui kasutatakse hooldussoola (nitriti / nitraate). Kui vorstide valmistamise protsessi lisatakse, saab töötlemisaega märkimisväärselt vähendada kuni 1/3. Naatrium-erüthorbaat (Na Erythorbate) kiirendab kuivatamise kiirust nitriti rikkega ja kiirendab roosa värvipigmenti.


Naatrium-erüthorbaadi (Na-Erythorbate) antioksüdandi omadused hoiavad ära hanestus. Veelgi enam, see takistab värvide kadumist.

Naatriumatsorbaat on naatrium-erüthorbaat suhteliselt stabiilne. Sellel on sama antioksüdantne toime.

----------------

Naatrium-erythorbaat (Na-erythorbate) keemilised omadused:

Naatrium-erüthorbaat (Na-erüthorbaat) on valge kuni kollakasvalge kristalliline pulber või graanulid. See on peaaegu lõhnatu, veidi soolane. Lahus kahjustab naatrium-erüthorbaat (Na-erütorkaat) õhu, metallide jälgi, kuumust ja valgust. Sulamistemperatuur on üle 200 kraadi. Naatrium-erüthorbaat (Na-erüthorbaat) on vees lahustuv, kuid etanoolis peaaegu lahustumatu. 2% vesilahuse pH oli 5,5 - 8,0. Naatrium eritorbaat on vees lahustuv. Naatriumisoola vesilahuse pH on vahemikus 5-6. 10% -line lahus, mis on valmistatud kaubandusliku kvaliteedi naatrium erüorbaadist, võib olla pH 7,2 kuni 7,9. Kuivas, kristalses olekus on see mittereaktiivne. Kuid kui lahuses veega, reageerib see kergesti atmosfäärihapet ja teisi oksüdeerivaid aineid, mis muudab selle väärtuslikuks antioksüdandiks.

Kasutamine ja rakendused:

Naatrium-erythorbate (Na-erythorbate) on antioksüdant ja antiseptiline.

Hiina näeb ette, et naatrium-erythorbate (Na Erythorbate) saab kasutada igasuguste konserveeritud, džemmi ja külmutatud kala jms toiduainetega seotud antioksüdante, säilitusaineid ja värvaineid

-------------------

Naatrium-erüthorbaat (Na-erythorbate) (C6H7NaO6) on toidu lisaaine, mida kasutatakse peamiselt lihas, kodulindude ja karastusjookide puhul. Keemiliselt on erütorkhappe naatriumsool. Kui kasutatakse töödeldud lihas nagu kuumad kotid ja veiselihapad, aitab naatrium-erüthorbaat (Na Erythorbate) suurendada nitriti sisalduse vähenemist lämmastikoksiidiks, hõlbustades seeläbi kiiremat kuivatamist ja roosat värvi säilitamist. Anti-oksüdeerijana, mis on struktuuriliselt seotud C-vitamiiniga, suurendab naatrium-erüthorbaat (Na-erütorkaat) maitsetugevust ja väldib kantserogeensete nitrosamiinide moodustumist. Eritorbiinhappe ja naatriumerytorbaadi kasutamine toidu konservandina on märkimisväärselt suurenenud, kuna FDA keelas sulfitite kui säilitusainete kasutamise värske söögikorra puhul (näiteks värskete salatite koostisosadena) ja kuna toidukäitlejad on reageerinud asjaolule, et mõned inimesed on sulfitite suhtes allergilised. Naatrium-erüthorbaat (Na Erythorbate) võib leida ka Bologna ja seda kasutatakse aeg-ajalt jookides, küpsetatud kaupades ja kartuli salatites.

Naatriõriorbaat (Na Erythorbate) on valmistatud erinevatest allikatest pärinevate suhkrute, nagu peedi, suhkruroo ja maisi. Mõnede vanade loodade järgi on see toodetud maapähklitest; Kuid see on lihtsalt kuulujutt.

Sodium erythorbate (Na-erythorbate) alternatiivsed kasutusviisid hõlmavad lisandeid, mida võib kasutada antioksüdantidena. Näiteks on metallide korrosiooni inhibiitorite väljatöötamisel rakendatud naatrium-erüthorbaati (Na-erütorkaat). Lisaks sellele on see rakendatud aktiivses pakendis.

------------

Kasutamine ja kasutamine toiduainetööstuses

Toiduainetööstuses kasutatakse naatrium-erüthorbaati (Na Erythorbate), et hoida mitmesuguseid toiduaineid värskena, alates lihast kuni konserveeritud puuviljade ja köögiviljade, samuti veinide, keediste ja karastusjoogideni. Märgitud toodetel takistab naatrium-erüthorbaat (Na Erythorbate) vähist põhjustavaid kemikaale, mida nimetatakse nitrosoamiinide moodustamiseks. Sellel on antioksüdantsed omadused, mis on veelgi võimsamad kui C-vitamiin. Naatrium-erüthorbaat (Na-Erythorbate) pärsib toidu oksüdeerumist, mis aitab hoida toitu värskena.

---------------------------------------

Naatrium-erütorbaadi voolukava:

Sodium Erythorbate production flow chart.jpg

----------------------

Fengchen Group on Hiinast pärit naatrium-erütrobaat (Na Erythorbate) pulber juhtiv tarnija. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on naturaalse erütrobaat (Na Erythorbate) pulber õige tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Natrium erüthorbaati (Na Erythorbate) pulbrit, pöörduge Fengcheni kontserni.

----------------------------

Analüüsi tunnistus

Tootenimi:

Naatrium-erüthorbaat (Na-erüthorbaat)

ITEM

GB8273-2008

FCCV

Välimus

Valge või kergelt kollane kristalne graanul või pulber

Valge lõhnatu kristalliline pulber või graanulid

Test
Naatrium-erütorbaat

98,0% min

98,0% -100,5%

Spetsiaalne pöörlemine

+ 95,5 ° ~ + 98,0 °

+ 95,5 ° ~ + 98,0 °

Selgus

Kuni standardini

Kuni standardini

PH

5,5-8,0

5,5-8,0

Raske metall (Pb)

<>

<>

Plii

----

<>

Arseen

<>

<>

Oxalatc

Kuni standardini

Kuni standardini

Identifitseerimine

-----

Läbitud test

Kuivatamine

------

≤0,25%

Saadaval naatrium-erütorbaat:

Toiduhinnang: naatrium-erüthorbaati kasutatakse toiduainetes antioksüdandina laialdaselt. Fengcheni grupi toiduvalmis naatrium-erütorkaat on saadaval peene pulbrina (minimaalne puhtusaste 98%).


Kvaliteedi kontroll:

Fengcheni grupp rakendab rangeid kvaliteedikontrolli kõiki meie tooteid. Meie pakutavat naatrium-erüthorbaati on rangelt kontrollitud HACCP-i ja ISO standardite alusel ning see osutub toidu lisaainena kasutamiseks ohutuks.

Hoiustamine ja käitlemine Ettevaatusabinõud:

Ladustamine: naatrium-erüthorbaat tuleb hoida jahedas ja kuivas kohas ning hoida eemal tugevast valgust ja kuumusest

Käitlemine Ettevaatusabinõud: Naatrium-erütorbaati võib kasutada ainult orgaaniliste kemikaalidega töötlemisega tuttavatel inimestel. Vältida naha ja silmade kokkupuudet ja tolmu sissehingamist. Vältige tolmu tekitavat käitlemist.

------------

Spetsifikatsioon - FCC IV / E316

Nimi: naatrium-erüthorbaat

Analüüs (kuivainena): 98,0 - 100,5%

Keemiline valem: C6H7NaO6H2O

Välimus: valge lõhnatu, kristalliline pulber või graanulid

Spetsiaalne pöörlemine: +95,5 - + 98,0º

PH väärtus: 5,5 - 8,0

Oksalaat: läbida

Selgus: mine

Raskmetall <10>

Plii <5>

Arseen: <3>

--------------------------------------

Naatrium-erüthorbaadi kõrvaltoimed:

1. Vereülekande kõrvalekalded

Naatrium eritorbaat võib põhjustada hemolüüsi. Hemolüüs tekib siis, kui punased verelibled hävitatakse enne nende looduslikku elutsüklit. Tavaliselt jäävad punaste vereliblede ringlusse umbes 120 päeva. Hemolüüsides erituvad punased vereliblesid liiga vara. Kui see juhtub, võib see viia punase verepildi vähenemiseni, mis on hemolüütiline aneemia. Hemolüüsi põhjuste hulka kuuluvad immuunreaktsioonid ja kemikaalid nagu toksiinid, ravimid ja mürgid.

2. Neerukivi oht

Tundlikel inimestel võib naatriumierotorbaat sisaldavate toitude regulaarne tarbimine põhjustada neerukivide tekkega seotud happeliste ainete suurenemist. Naatrium-erüthorbaat võib samuti osaleda podagraga patsientide sümptomite käivitamisel. Ei ole soovitatav kohaldada neerukivide või podagra ajaloos olevaid inimesi. Rohke veega joomine teeb paremini happeliste ainete lahjendamiseks ja rünnakute ohu vähendamiseks.

--------

Top Quality, puhas naatrium-erüthorbaat (Na Erythorbate) pulber / aine tehas Hiinas; Hiina naatrium-erythorbate (Na Erythorbate) tooraine tarnijad Hiinas. Hiina naatrium-erüthorbaat (Na Erythorbate) pulber tootjad Hiinas.

Seotud tooted:

C-vitamiin

Kui otsite naatrium eritorbaati usp, bp, ep, fcc, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: naatrium erüorbaat usp, bp, ep, fcc, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like