Naatriumatsorbaat, kaltsiumoksorbaat FCC BP USP

Naatriumatsorbaat, kaltsiumoksorbaat FCC BP USP Märksõnad: naatriumatsorbaat, kaltsiumoksorbaat, vitamiin C naatrium, vitamiin C Na, vitamiin C kaltsium. Naatriumatsorbaadi kirjeldus: naatriumtsorbaat BP USP FCC on üks paljudest askorbiinhappe (C-vitamiini) mineraalsooladest. Molekulaarne valem ...

Toote üksikasjad

Naatriumatsorbaat, kaltsiumoksorbaat FCC BP USP

Sodium Ascorbate, Calcium Ascorbate FCC BP USP.jpgTootenimi:

Naatriumtsorbaat BP USP FCC

Kaltsium Askorbaat BP USP FCC

Sünonüümid:

Vitamiin C naatrium
C-vitamiin Na
Vitamiin C-naatrium
L-askorbiinhappe naatriumsool;
Naatrium-L-askorbaat

C-vitamiini kaltsium
Vitamiin C Ca
VC Ca

Omadused:

Valge pulber

Valge pulber

CAS number:

134-03-2

5743-27-1

Puhtus:

99% min

99% min

Valem:

C6H7O6Na või C6H7NaO6

CaC12H14O12, Ca (C6H7O6) 2

Struktuur:

Sodium Ascorbate, Calcium Ascorbate FCC BP USP Structure formula.jpg

Sodium Ascorbate, Calcium Ascorbate FCC BP USP Structure formula-2.png

Pakett:

25Kgs / Ctn; 25Kg / Fiber Drum

25Kgs / Ctn; 25Kg / Fiber DrumMärksõnad:

Naatriumatsorbaat, kaltsiumoksorbaat, C-vitamiin Naatrium, C-vitamiin Na, vitamiin C-kaltsium.

Naatriumatsorbaadi kirjeldus:

Naatriumatsorbaat BP USP FCC on üks paljudest askorbiinhappe (C-vitamiini) mineraalsooladest. Selle keemilise ühendi molekulaarvalemiks on C6H7NaO6. See on askorbiinhappe naatriumsool. Seda nimetatakse mineraalseks askorbaatiks. Naatriumatsorbaat BP USP FCC ei ole näidanud, et see on rohkem biosaadav kui mis tahes muu C-vitamiini lisandit.

Naatriumatsorbaat BP USP FCC sisaldab tavaliselt 131 mg naatriumi 1000 mg askorbiinhappe kohta (1000 mg naatrium-askorbaati sisaldab 889 mg askorbiinhapet ja 111 mg naatriumi).

Toidu lisaainena on naatriumtsorbaat BP USP FCC E-number E301 ja seda kasutatakse antioksüdandi ja happesuse regulaatorina. See on heaks kiidetud kasutamiseks toidu lisaainena paljudes maailma riikides.


Naatriumatsorbaat BP USP FCC on kuus süsinikühendit, mis on seotud glükoosiga. Loomulikult leiab ta tsitrusviljadest ja paljudest köögiviljadest. See on inimtoiduks oluline toitaine, mis on vajalik sidekoe ja luu säilitamiseks. Selle bioloogiliselt aktiivne vorm, C-vitamiin, toimib mitmesuguste ainevahetusradade kaudu redutseerijatena ja koensüümina.


Naatriumatsorbaadi spetsifikatsioon BP USP FCC:

1. Naatriumatsorbaadi sissetoomine:

See on biokütustev [Citation needed] C-vitamiini vorm, mis on alternatiiviks askorbiinhappe lisamisele täiendusena. Keemiline nimetus on naatrium (2R) -2 - [(1 S) -1,2-dihüdroksüetüül] -4-hüdroksü-5-okso-2H-furaan-3-oolaat

2. Naatriumtskorbaadi omadused

H-Bond doonor: 3 H-Bond Acceptor: 6 pöörleva võlakirja arv: 2

Tautomeeride arv: 2 Täpne mass: 198.014033 Mono-isotoobi mass 198.014033

Topoloogiline Polaari pindala: 110 Raske aatomarv: 13

Keerukus: 237 Lahustuvus: H20: 50 mg / ml

Lahustuvus vees: 620 g / l (20 ° C). Sulamistemperatuur: 220 ° C (laguneb) (valgustatud värv).

alfa: 104 ° (C = 1, H2O 25 ° C) Murdumisnäitaja: 105,5 ° (C = 10, H20)

Leekpunkt: 238,2 ° C Vaporiseerimise entopalia: 95,78 kJ / mol

Keemistemperatuur: 552,7 ° C juures 760 mm Hg

Naatriumatsorbaadi aururõhk: 1.62E-14 mm Hg 25 ° C juures


3. Naatriumatsorbaadi valmistamine

Naatriumatsorbaat BP USP FCC toodetakse, lahustades C-vitamiini vees ja lisades samaväärse koguse Na bikarbonaadi. Pärast kihistumise lõppemist sadestatakse naatrium askorbaat isopropanooli lisamisega.

4. Naatriumatsorbaadi kasutamine

Toidulisandina on see E-number E301 ja seda kasutatakse antioksüdandina ja happesuse regulaatorina. Naatriumatsorbaat BP USP FCC võib muuta aterosklerootilise haiguse arengut, aitab südameinfarkti ennetada. Lisaks sellele on naatriumtsorbaat BP USP FCC olulisel kohal krooniliste ja ägedate nakkuste kõrvaldamisel. Peale selle peetakse seda vähivastaseks aineks. Naatriumatsorbaat annab tsütotoksilise toime pahaloomulistel rakuliinidel, mis hõlmavad eriti tundlikke melanoomirakke.

5. Naatriumtskorbaadi kõrvalproduktid BP USP FCC:

Sagedased kõrvaltoimed, mis püsivad või muutuvad häirivaks naatriumakkorbaadi kasutamisel, eriti vedelal kujul süstekoha all, hõlmavad põletust, nägemist, valu või paistetust süstekohas. Rasked allergilised reaktsioonid on lööve; sügelus; raske hingamine; nõgestõbi; tihedus rinnus; suu, näo, huulte või keele turse; luuvalu; lihasnõrkus; raske või püsiv kõhulahtisus; vaimsed või meeleolu muutused.


Naatriumatsorbaat BP USP FCC kasutamise eelised:

-kunsti ennetamine

Mõnede uuringute kohaselt aitab askorbiinhappe või naatriumtsorbaat BP USP FCC kasutamine vähktõve vältimiseks. Patsientidel, kes võtavad piisava koguse C-vitamiini, on väiksem võimalus välja arendada mitmesuguseid vähivormid nagu rinna-, kopsu- ja käärsoolevähk. Kõrge C-vitamiini sisaldus veres võib kahjustada kasvajaid ja ebanormaalseid kasvu. Naatriumatsorbaat BP USP FCC on tõhus antioksüdant, mis kaitseb rakke vabade radikaalide kahjulike mõjude eest. See täiendus võib isegi täiendada ja suurendada teiste antioksüdantide efektiivsust. Vabad radikaalid, mis on pärit keskkonnast pärinevatest saasteainetest, tubakast, suitsust ja kiiritusest, aitavad kaasa vähi tekkele. Täiskasvanud naistel peab olema vähemalt 75 mg C-vitamiini päevas ja 90 mg täiskasvanud meestel.

-Cariovaskulaarne tervis

Kardiovaskulaarhaiguste esinemissagedus on naatriumkarbbaati kasutavatel patsientidel märkimisväärselt madal. Selle toote antioksüdant mõjutab südame-veresoonkonna tervist. Vabade radikaalide poolt põhjustatud oksüdatiivne kahjustus on üks peamisi südame-veresoonkonna haiguste põhjuseid; see kahjustus toimub keha rakkudes. Liiga palju keemilisi muutusi nendes rakkudes suurendab krooniliste kardiovaskulaarsete seisundite riski. Sellepärast peavad suitsetajad lisama oma veel 25 mg milligrammi igapäevasel naatriumtsorbaat BP USP FCC nõudel.

- silmade tervis

Üks naatriumtsorbaat BP USP FCC eelist on see, et see on meie silmade tervisele kasulik. See aitab edendada tervislikke kapillaare ja pehmeid kudesid, mis on rohke silmad. Naatriumatsorbaat BP USP FCC aitab samuti silma veresoontel töötada ja korralikult toimida. Vanemate patsientidega vähendab C-vitamiin katarakti tekke ja vanusega seotud makulaarse degeneratsiooni või AMD-d, mis on kaks peamist nägemiskaotuse põhjust. Regulaarne naatriumtsorbaat BP USP FCC tarbimine dieedi või toidulisandite abil on meie silmade tervisele oluline.


Naatriumatsorbaat BP USP FCC on samuti hädavajalik hüdroksüülimiseks aminohappest Proliin, mis moodustab hüdroksüproliini, mis on kollageeni põhikomponent. Kollageen on organismis oluline struktuurvalgu, mis moodustab umbes veerandi kõikidest meie keha valgudest ja on meie kehade struktuurse terviklikkuse seisukohalt kriitiline.

Naatriumatsorbaat on alkohoolikust kogenud inimeste jaoks vajalik. Kui kehas parandatakse puudusi, hakkavad aset leidma kõikvõimalikud imed. Naatriumatsorbaat on element, mida keha ise ei saa toota ja mida tuleb toidulisandil täiendada. Samuti on täiesti uus uuring naatriumtsorbaadi ja vähi kasutamise kohta, mis vähendab tuumoreid kuni 50% ulatuses ühe intravenoosse manustamise korral.


Fengchen Group on juhtiv tarnija naatriumtsorbaat, kaltsiumoksorbaat FCC BP USP pulber Hiinast. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on naturaalne askorbaat, kaltsiumaskarbabaat FCC BP USP pulber õige tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta naatriumtsorbaati, kaltsiumoksorbaat FCC BP USP pulbrit, palun pöörduge Fengcheni kontserni.


Kaltsium Askorbaat BP USP FCC on ühend molekulaarse valemiga CaC12H14O12. See on askorbiinhappe kaltsiumisool, mis on üks mineraalseid askorbaate. See on umbes 10% massist kaltsiumi.


Kaltsium Askorbaat BP USP FCC on optimaalne toidulisand, mis kombineerib askorbiinhapet (C-vitamiin) kaltsiumkarbonaadiga. Nende kahe toidu koostisaine kombineerimisega oleme loonud puhverdatud C-vitamiini allika, mis ei soodusta tundlikel inimestel maoärritust.


Absorptsiooni erinevused:

Askorbiinhapete toidud imenduvad nii nagu ka askorbiinhape, mis on toidus loomulikult olemas. Nii kaltsium kui ka C-vitamiin Calcium Ascorbate BP USP FCC imenduvad hästi. Populaarne C-vitamiini sisaldus, mis sisaldab kaltsiumi askorbaat BP USP FCC-d ja vähesel hulgal teisi C-vitamiini vorme, väidab, et see on paremini imendunud kui ainult askorbiinhapet sisaldavad toidulisandid, kuid selle tõenduseks on vastuoluline.

Parim kõrvaltoimete vähendamiseks:

Kui regulaarne askorbiinhappe lisamine põhjustab teile kõrvaltoimeid nagu kõhulahtisus, maoärritus või kõrvetised, võib kaltsiumoksiid BP USP FCC olla parem valik, sest kaltsium aitab hapet puhastada. Puuduvad siiski kindlad tõendid ühel või teisel viisil, mis vähendab kõrvaltoimeid.


Meie eelised Calcium Ascorbate BP USP FCC:

1. Tehase vahetu tarnimine.

2. Usaldusväärne kvaliteet

3. Kiire kohaletoimetamine.

4. Hea teenindus.

5. Soodsa hinnaga.


1.Kaltsiumi askorbaat:

Kaltsiumi askorbaat BP USP FCC nimetatakse lühidalt Vc-Ca, mida laialdaselt kasutatakse farmaatsiatööstuses, toidus ja söödas. See ei muuda toidu algset maitset. See võib hoida Vc aktiivsust kaltsiumi täiendavaks funktsiooniks, mis on palju lihtsam imenduda).

Kaltsium Askorbate BP USP FCC kvaliteet vastab CP / Usp / FCC nõuetele.

Kaltsiumi askorbaat BP USP FCC otsepressitud graanul töödeldakse Vc-Ca-ga.

 

2. kaltsium askorbaat BP USP FCC pakendamine ja ladustamine:

Karp: netokaal 25 kg, mis on pakitud alumiiniumfooliumiga, silikageelkotiga, niiskuskindlaks.

Karp: 20 kg netokaal pakitud alumiiniumfooliumiga, silikageelkotiga, niiskuskindel.

Kiudtrumm: netokaal 25 kg, sisiklaasi sisekülg niiskuskindlaks.

Hoida õhukindlas, päikesevalgus, külmas ja kuivas kohas.

3. Kaltsiumi askorbaadi spetsifikatsioonid BP USP FCC:

Välimus: valge või peaaegu valge kristalliline pulber

Kaltsiumi askorbaat BP USP FCC sulamispunkt: ligikaudu 190 ° C

Spetsiaalne pöörlemine: + 20,5 ~ + 21,5

PH: 2,1 ~ 2,6

Süsiniku jäägid: 0,1% maks

Kaltsiumi askorbaat BP USP FCC test: 99,0% ~ 100,5%

Kahjum kuivatamisel: 0,15% maks

Raskmetallid: 10ppm Maks

Plii: 2ppm Max

Lahenduse selgus: selge

Lisand E: 0,2% maks

Vask: 5.0ppm Maks

Raud: 2,0ppm Maks

Arseen: 3ppm Max

Kaltsiumi askorbaat BP USP FCC võidakse lisada supil ja supi tüüpi toitudele ja tarnida kaltsiumi, muutmata toidu algset maitset ja kaotades VC füüsilist aktiivsust. Nii et see on bi-funktsionaalne aine, mis kaitseb rachüüdit ja loksutamist. Kaltsium Askorbaat BP USP FCC sisaldab laialdast kasutust, varajast arengut, lihtsat sünteesi, vähem reostust, suure tõhususe ja väiksemaid kulusid. Meie toidulisanditest ja toidu koostisosadest.


Parima kvaliteediga, Hiina puhas naatrium askorbaat, kaltsium askorbaat FCC BP USP pulber / ainete tehas Hiinas; Hiina naatriumtsorbaat, kaltsiumoksarbabaat FCC BP USP tooraine tarnijad Hiinas. Hiina naatrium askorbaat, kaltsiumoksorbaat FCC BP USP API tootjad Hiinas.

Kui otsite naatrium askorbaat, kaltsium askorbaat fcc bp usp, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: naatrium askorbaat, kaltsium askorbaat fcc bp usp, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like