Seleenioksiid SeO2

Seleeni dioksiid SeO2 Hiina seleendioksiidi SeO2 tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: seleeni (IV) oksiid, seleenoksiid; selenatiivne anhüdriid CASi number: 7446-08-4 Omadused: valge kristallipulber, kerge vajumine, vees kergesti lahustuv ja etanoolis lahustuv. Seleen ...

Toote üksikasjad

Seleenioksiid SeO2
image001


Hiina Seleniumoksiidi SeO2 tehas, tarnija, tootja Hiinas.
Sünonüümid: seleeni (IV) oksiid, seleenoksiid; selektiivne anhüdriid
CASi number: 7446-08-4
Omadused: valge kristallipulber, kerge vajumine, vees kergesti lahustuv ja etanoolis lahustuv.
Seleenisisaldus: ≥69%
Molekulaarne valem: Se02, O2Se
Struktuuri valem:
image002

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum


Kirjeldus:
Tahke seleenioksiid SeO2 on ühemõõtmeline polümeer, ahel koosneb vahelduvatest seleeni ja hapniku aatomitest.

image003


image004


Ettevalmistus:

image005


image006


image007


Kasutamine ja rakendamine:
Seleenioksiid SeO2 on orgaanilise sünteesi oluline reaktiiv. Paraldehüüdi (atsetaldehüüdi trimeeri) oksüdeerimine SeO2-ga annab glüoksaali ja tsükloheksanooni oksüdatsioon annab tsükloheksaan-1,2-diooni.

Värvainena annab seleenoksiid SeO2 klaasile punase värvi. Seda kasutatakse väikestes kogustes, et neutraliseerida raua lisanditest tingitud värvi. See loob värvitu klaasi. Suuremates kogustes aitab see anda sügava rubiinpunase värvi.
Seleeniidioksiid SeO2 on mõnedes külma sinise lahusega toimeainetes.

Fengchen Group on juhtiv Hiina seleenioksiidi SeO2 pulber tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgimahule, tagades, et kõikidel meie klientidel on õige Hiina seleenioksiidi SeO2 pulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui ostate või ostate Seleeni dioksiidi SeO2 pulbrit Hiinast, pöörduge palun Fengchen Groupi poole.


image008

Fengchen Group Company Limited ettevõte, mis on spetsialiseerunud seleenoksiidi SeO2-ga seotud toodetele. Me ei toota ainult seleenioksiidi SeO2, vaid ka selle toote eksporti.
Ettevõte toodab peamiselt Seleeni dioksiidi SeO2 seeriaid. Fengchen Groupil on nüüdseks koguvara 650 000 000 CNY, millel on palju ülemaailmseid standardseid seminare. Me võitsime oma vanade ja uute klientide hea maine.

Kvaliteetne, puhas seleenioksiidi SeO2 pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite seleenioksiidi seo2, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: seleenioksiid seo2, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like