Selenious Acid

Selenious Acid Hiina Selenious Acid tehas, tarnija, tootja Hiinas. CASi number: 7783-00-8 Omadused: värvitu läbipaistev kristall, vees ja etanoolis lahustuv, kergelt leotatav. Seleenisisaldus: ≥60,4% molekulaarne valem: H2SeO3 struktuurvalem: pakend: 25Kgs / Fiber Drum UN ...

Toote üksikasjad

Selenious Acid
image001


Hiina Selenious Acid tehas, tarnija, tootja Hiinas.
CASi number: 7783-00-8
Omadused: värvitu läbipaistev kristall, vees ja etanoolis lahustuv, kergelt leotatav.
Seleenisisaldus: ≥60,4%
Molekulaarne valem: H2SeO3
Struktuuri valem:

image002

image003

image004

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum
UN 2811/2630/3283
image005

Kirjeldus:
Selenious Acid on naatriumseleniidi, seleeni vormi, happevorm.
Toitena on seleen oluline mikroelement ja antioksüdant. Selenious Acid on metaboolse ensüümi regulatsioon. Samuti mängib see olulist rolli kudede ja lihaste üldise tervise säilitamisel ning omab antioksüdantide omadusi. Seleen on glutatioonperoksidaasi ensüümi komponent, mis kaitseb rakukomponente oksüdatiivsete kahjustuste eest, mis tulenevad raku ainevahetuse käigus tekkinud peroksiididest.

image006


Selenious Acid'i võib kasutada keemilise reagendina, bioloogilise leeliselise reagendina ja redutseerijana, galvaniseerimises jne.

image007


Hiina kuulsama Hiina Selenious Acid Powder tarnijana on Fengchen Group Selenious Acid hästi pakitud uusima ja ohutuma pakendiga.

image008


Kasutused ja rakendused:
Selenious Acid'i põhirakendus on terase, eriti tulirelvade terasosade kaitse ja muutmine.
Veel üks selenious happe kasutamine on see, et vasest, messingist ja pronksist keemiline tumenemine ja patineerimine tekitab rikkaliku tumepruuni värvi, mida saab veelgi parandada mehaanilise hõõrdumisega.
Selenious Acid on samuti võimalik kasutada oksüdeeriva ainena glükoali (etaan-1,2-diooni) laboratoorsel valmistamisel glükoolist.
Selenious hape on ka oluline aine ravimite kontrollimisel.


MÄRKUSED:
Seleenhape on ohtlik kaup. Seda peetakse väga mürgiseks liigsetes kogustes. Oluline aine kogus on väga kahjulik. Selenious Acid on hea toiteallikas, kui seda kasutatakse õige koguse korral.

Kvaliteetne, puhas Selenious Acid Powder / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite seleenilist hapet, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: selenious hape, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like