Rafinoospentahüdraat 99%, melitoos

99% rafinoospentahüdraat, melitoos on komplekssüsivesinik, trisahhariid, mis koosneb galaktoosist, fruktoosist ja glükoosist.

Toote üksikasjad

Rafinoospentahüdraat 99%, melitoos

image001

Hiina Raffinose Pentahydrate 99%, Melitose tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: melitriose või gossypose

CASi number: 17629-30-0

Omadused: Valge kristalne pulber.

Puhtus (katse): rafinoospentahüdraat 99% min.

Molekulaarne valem: C18H42O21, C18H32O16 ~ 5H2O

Struktuuri valem:

image002

Botaaniline ressurss: puuvillaseemned

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum

KEY Words:

Rafinoospentahüdraat 99%, melitoos


Kirjeldus

99% rafinoospentahüdraat, melitoos on komplekssüsivesinik, trisahhariid, mis koosneb galaktoosist, fruktoosist ja glükoosist. Seda kemikaali võib leida ubadest, kapsast, rooskapsastest, brokkolist, sparglist, muudest köögiviljadest ja tervetest teradest. 99% rafinoospentahüdraat, D-galaktosidaasi abil hüdrolüüsitakse melitoos D-galaktoosiks ja sahharoosiks. D-GAL hüdrolüüsib ka teisi D-galaktoide, nagu staküoosi, verbasoosi ja galaktinooli [1-O- (D-galaktosüül) müoinositooli], kui see on olemas. Ensüüm ei lõhusta seotud galaktoosi nagu laktoos;

Rafinoospentahüdraat 99% on tuntud ka kui melitoos ja võib arvata, et see on galaktoos + sahharoos, mis on ühendatud alfa-glükosiidse sideme kaudu ja seega 99% -ne Raffinose Pentahüdraat, võib alfa-galaktosidaasi ensüümi abil lagundada melaktoosi galaktoosi ja sahharoosi. Inimese sooled ei sisalda seda ensüümi.

Rafinoospentahüdraat 99%, melitoos on kõige tuntum trisakhariid, mis koosneb galaktoosist, fruktoosist ja glükoosist. See eksisteerib enamikus taimedes, olles tuntud ka kui melitoos, melitrioos või gossypose. See võib seedetraktist läbilaskmata. Rafinoos Pentahüdraat 99%, Melitose on suurepärane toitumisallikas ja Bacillus bifidus ja teiste kasulike bakterite genereerimise faktor. See võib parandada seedimise defekatsiooni ja soodustada kaltsiumi imendumist, suurendades seeläbi inimese immuunsust ja mõjutades haiguse ennetust ja vananemist. Melitrioos või Gossypose CAS 17629-30-0 on ka inimese või looma elundite siirdamiseks mõeldud säilitus- / transpordivedeliku põhielement ning elujõulise organismi ellujäämisaja pikendamise sünergist.

Rafinoospentahüdraat 99%, melitoos on trisahhariid, mis koosneb galaktoosist, fruktoosist ja glükoosist. Seda võib leida ubadest, kapsast, rooskapsastest, brokkolist, sparglist, muudest köögiviljadest ja tervetest teradest. Melitrioos või Gossypose CAS 17629-30-0 võib olla hüdrolüüsitud D-galaktoosiks ja sahharoosiks ensüüm α-galaktosidaas, mis ei ole inimese seedetraktis. α-GAL hüdrolüüsib ka teisi α-galaktosiide nagu staküoosi, verbasoosi ja galaktinooli, kui neid esineb. Ensüüm ei lõhusta β-seotud galaktoosi nagu laktoos. Raffinose pentahüdraat 99%, oligosahhariidide melitose perekond on sahharoosi alfa-galaktosüülderivaadid ja kõige levinumad on trisahhariid-rafinoos, tetrasahhariid-staküoos ja pentasahhariidverbascose. Nad on peaaegu kõikjal taime kuningriigis, mida leidub paljudes erinevates perekondades olevatest seemnetest ja nad on teisel kohal sahharoosiga, mis on arvukalt lahustuvate süsivesikute kujul. Inimestel ja teistel monogastrilistel loomadel ei ole α-GAL ensüümi, mis laguneksid piirkondlikud kalandusorganisatsioonid ja need oligosahhariidid liiguvad seedimata läbi mao ja ülemise soole. Soolest madalamal, kääritatakse neid gaasi tootvate bakteritega, millel on α-GAL ensüüm ja mis tekitavad süsinikdioksiidi, metaani ja vesinikku, mille tulemuseks on kõhupuhitus, mis on tavaliselt seotud ubade ja teiste köögiviljade süümisega. α-GAL on olemas ka seedetraktis.

Rafinoospentahüdraat 99%, melitoos värvitu, kristalne suhkur, C18H32O16 × 5H2O, vähese või üldse magususega, saadud puuvillaseemnetest ja suhkrupeetidest ning lagunedes hüdrolüüsil fruktoosiks, glükoosiks ja galaktoosiks. Melitrioos või Gossypose CAS 17629-30-0 on trisahhariid, C18H32O16, mis koosneb glükoosist, fruktoosist ja galaktoosist. See on saadud suhkrupeedist ja puuvillaseemnetest ning on paljudes kaunviljades.

Nagu Hiina kõige kuulsam 99% -line rafinoosipentahüdraat, Hentose Powder tarnija Hiinas, on Fengchen Group'i toode hästi pakitud uusima ja ohutuma pakendiga.

Fengchen Group on juhtiv Hiina rafinoosipentahüdraat 99%, Melitose pulber tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgimahule, tagades, et kõikidel meie klientidel on õige Hiina Melitriose või Gossypose CAS 17629-30-0 pulber tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui ostate või ostate 99% Raffinose Pentahydrate, Hiinast pärit Melitose Powder, pöörduge palun Fengchen Groupi poole.


Analüüsitunnistus (COA, TDS):

image003

Fengchen Grupi eelised

1. 15+ aastat spetsialiseerunud tervishoiuteenuste valdkonnas.

2. Kvalifitseeritud sertifitseeritud tehas ja stabiilne tarneahel.

3. Esiteks kvaliteet, kontrollige rangelt enne saatmist.

4. Kohandatud süntees rohkem kui 20 professionaalse keemiku poolt.

5. Väike tellimus, tasuta proovi ja ühe sammu teenus.

6. Kiire tarne.


Kvaliteetne, puhas Raffinose Pentahydrate 99%, Melitose pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite 99% rafinoosi pentahüdraati, melitoos, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: rafinoospentahüdraat 99%, melitoos, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like