Kaalium-sorbaadipulber, kaaliumsorbaat-granulaat, graanulid, riba E202 FCCIV

Kaalium-sorbaadipulber, kaalium-sorbaadipulber, graanulid, riba E202 FCCIV Toote nimetus: Graniidimahl, kaalium-sorbaat, ribad Sünonüümid: K Sorbaat, Sorbato de Potasio Granulaat CAS number: 24634-61-5 Omadused: valge pulber / ribad / helbed , graanulid, granuleeritud ...

Toote üksikasjad

Kaalium-sorbaadipulber, kaalium-sorbaadipulber, graanulid, riba E202 FCCIV

image001.jpg

Toote nimetus: graanulite kaaliumsorbaat, kaaliumsorbaat granulaat, riba

Sünonüümid: K Sorbaat, Sorbato de Potasio graanulid

CAS number: 24634-61-5

Omadused: valge pulber / ribad / helbed, graanulid, granuleeritud.

image002.jpg

Puhtus (analüüs): 99% min

Molekulivalem: C6H7O2K või C6H7KO2, CH3CH = CH-CH = CH-CO2K


Struktuur:

image003.jpg

Pakend: 25 kg / karp

image004.jpg


KEY Words:

Kaalium-sorbaadipulber, kaalium-sorbaadipulber, graanulid, ribad

image005.jpg

Kirjeldus:

Kaaliumsorbaat Granulaarne, kaalium-sorbaadi graanulid, riba on keemiline aine, mis moodustub sorbhapet sisaldavate kaaliumisoolade puhul, moodustades polüsaateeritud rasvhappe soola. Toatemperatuuril on kaalium-sorbate granulaat, kaalium-sorbaadipulber, riba välja nagu valge kristalliline pulber, kuid segu lahustub kiiresti vees, mis taastab selle kaaliumi lahustumiseni sorbiinhappe juurde. Mõned kaaliumsorbaadi vormid ilmnevad kollakas pulbrina, mida saab lahustada propüleenglükoolis, etanoolis või vees, et luua säilitusainet erinevate pH tasemetega.

Kaalium-sorbaadi graanulid, kaaliumsorbaat-graanulid, riba avastati esmakordselt mägine tuhas. Keemiliselt on see sorbhappe, polüküllastumata rasva varieeruvus. Kaaliumsoolana kasutatakse kaaliumsorbaati toidu konservandina. Tänapäeval on see valmistatud suures ulatuses sünteetiliselt. See toode laguneb inimkeha vette ja süsinikdioksiidiks.

Kaalium-sorbaadi graanulid, kaalium-sorbaadi graanulid, ribad on sorbhappe kaaliumisool, keemiline valem CH3CH = CH-CH = CH-CO2K. Valge sool on vees väga hästi lahustuv (58,2% 20 ° C juures). Seda kasutatakse peamiselt toidu konservandina (E number 202). Kaalium-sorbaat Granulaat, kaalium-sorbaad Granuleeritud, ribad on efektiivne mitmesugustes rakendustes, sealhulgas toidus, veinis ja isikliku hoolduse toodetes. Kuigi sorbhape on mõnes marjas looduslikult esinev, toodetakse peaaegu kogu maailma sorbhappe produktsiooni, millest toodetakse kaaliumsorbaati, valmistatud sünteetiliselt.

Antibakteriaalsete omadustega on paljudes toitudes säilitusainena kasutatav kaaliumsorbaat-granulaat, kaalium-sorbaadist granulaat, riba. See aitab kahjulike bakterite ja vormide kasvu ja levikut peatada. Seda kasutatakse laialdaselt juustu, küpsetatud kaupade, siirupite ja keedistega. Arvestades, et see ei jäta järelmaitseid, kasutatakse ka kuivainet sisaldavate dehüdreeritud toitude, näiteks kuivatatud ja kuivatatud puuviljade puhul säilitusainena kaaliumi sorbate granulaati, kaaliumsorbaadi graanuleid. See suurendab märgatavalt toiduainete kõlblikkusaega. Nüüd on paljud toidulisandid selle olulise koostisosana kasutanud. Võimalus lõpetada pärm kääritamise jätkamisel pudelites on ka veinikasvatuses sageli kasutatav kaaliumsorbaat-graanulite, kaaliumsorbaadi graanuleid, ribasid.

Seda keemilist lisandit kasutatakse laialdaselt toiduainete, jookide ja isikliku hügieeni toodete säilitusainena. ta pärmi jätkates käärimisel pudelites on lõhnatu ja maitsetu soola sünteetiliselt toodetud sorbiinhapet ja kaaliumhüdroksiidi.

See pikendab toiduse säilivusaega, peatades hallituse, pärmi ja seente kasvu.

Hiina kuulsaim Hiina kaltsiumsorbaadi graanulite, kaaliumsorbaadi graanulite, riba tarnija Hiina Fengcheni kontserni kaaliumisorbaatgraanulid, kaaliumsorbaadi graanulid, riba on hästi pakitud uusima ja ohutuma pakendiga.


Tootmine:

Kaalium-sorbaadi graanulid, kaalium-sorbaadi graanulid, ribad toodetakse tööstuslikult, sorbiinhappe neutraliseerimisel kaaliumhüdroksiidiga. Eelühend sorbhapet toodetakse kaheetapilises protsessis krotoonaldehüüdi ja keteni kondenseerumisel.

Kaalium-sorbaadi graanulid, kaalium-sorbaadi graanulid, ribad on üsna kerge valmistada. Kombineeriv kaaliumhüdroksiid ja sorbhape põhjustavad reaktsiooni, mis tekitab molekulide sidemega vee ja kaaliumhüdroksiidi. Siis võib vett kergesti kergesti tekitada, et luua kemikaali tahke vorm või kaaliumsorbaat võib säilitusaine vedelal kujul vees lahustuda.

Saadetis ja tarnimine: Fengchen Group on üks tuntumaid kaaliumsorbaat granulaarne, kaalium Sorbaat Granule, riba tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.


Kasutamine ja rakendamine:

Paljud inimesed ja eksperdid leiavad, et kaaliumsorbaadi graanulid, kaaliumsorbaat-graanulid, riba sobivad ideaalselt kasutamiseks toidus, kuna see on väga lahustuv ja seda saab kasutada laias pH-tasemel. Nii et kaaliumsorbaat Granuleeritud, kaaliumsorbaat Granuleeritud, riba saab rakendada mitmete toodete jaoks ilma muretsemata, et see laguneb. Enamik toidu järelevalveorganisatsioone leiavad, et aine on seotud GMOga ja kosher, mistõttu see ei mõjuta toodete seaduslikku levitamist. Kaalium-sorbaadi graanulid, kaalium-sorbaadi graanulid, ribad täidavad tavaliselt ohutuskatsetes head tulemusi ja see ei sisalda täiendavaid lõhnu ega maitset, mis võiks häirida söömiskogemust, kui see lisatakse kaubanduslikele toodetele.

Kasutab:

Kaalium-sorbaadi graanulid, kaalium-sorbaadi graanulid, ribad on leitud paljudes toiduainetes, eriti need, mis on ette nähtud toatemperatuuril söömiseks ja hoiuks. See aitab vältida selliseid osakesi nagu hallitus või seen, mis võib põhjustada toidu rikkamist või inimeste haigestumist. Küpsetatud kaubad, töödeldud puu- ja köögiviljad või piimatooted sisaldavad sageli seda toodet.

Veinikained kasutavad fermentatsiooniprotsessi käigus kaaliumsorbaadi graanulid, kaalium-sorbaadipulbrid, ribad, nii et vein võib areneda ilma pärmita, mis muudaks maitset marjade suhkrusisalduse viimisel. Paljud vahustatud ümbrised või toiduainete katted sisaldavad ka kaalium-sorbaati, et säilitada säilitusaineid ilma toidu retsepti muutmata.

Isikliku hügieeni või ilutooted kasutavad ka lahuse graanulite kaaliumsorbaat, kaaliumsorbaat graanulid, riba. Shampoon, kreem, kreemipõhised pehmendajad ja muud vedelad tooted sisaldavad sageli säilitusaineid, mis hoiavad ära toodete riknemise või lagunemise, kuna nad asuvad riiulil või toatemperatuuril pikema aja jooksul.

Hermeetikud, läikivad ja tööstuslikud katted kasutavad tihti ka kaaliumsorbaadi graanulite, kaaliumsorbaadi graanuleid, ribasid. See aitab vältida tihendi lagunemist aja jooksul ja aitab säilitada allpool olevaid materjale. Kui orgaanilist materjali nagu puit kasutatakse läike, siis see takistab hallituse, seente või pärmi pinnale kinnitumist ja kahjustusi.

Kaalium-sorbaadi graanulid, kaalium-sorbaadi graanulid, ribasid kasutatakse paljudes toitudes, nagu juust, vein, jogurt, kuivatatud liha, õunasiider, karastusjoogid ja puuviljajoogid ning küpsetatud tooted, pärssimiseks. Seda kasutatakse selliste esemete nagu piiskokuu siirupi ja piimakookide valmistamisel, mida serveerivad kiirtoidurestoranid nagu McDonald's. Kaalium-sorbaadi graanulid, kaaliumsorbaat-graanulid, riba võib leida ka paljudest kuivatatud puuviljatoodete koostisosade loetelust. Peale selle sisaldavad taimsed toidulisandiga tooted kaaliumsorbaati, mis takistab hallituse ja mikroobide teket ja suurendab kõlblikkusaega. Seda kasutatakse kogustes, mille puhul lühikese aja jooksul pole teadaolevaid kahjulikke mõjusid tervisele. Pealegi kasutatakse kaaliumsorbaadi graanulite, kaaliumsorbaat-graanuleid, ribasid paljudes isikliku hooldusega toorainetes, et takistada mikroorganismide arengut riiuli stabiilsuse tagamisel. Mõned tehased kasutavad parabeenide asendajana kaaliumsorbaati graanulite, kaalium-sorbaadi graanuleid, ribasid. Selle lisandi toru söötmine vähendab patogeensete bakterite mao koormust.

Tuntud ka kui "veini stabilisaator", graanulid kaalium-sorbaadist, kaalium-sorbaadi graanulid, ribad toodavad veini lisamisel sorbhapet. See teenib kahte eesmärki. Kui aktiivne käärimine on lõpetatud ja vein on pärast puhastamist viimaseks ajaks rakeeritud, muudab kaaliumorbaat iga ellujäänud pärmi, mis ei suuda korrutada. Sellel päeval elav pärm võib jätkata mistahes jääksuhkru käärimist CO2 ja alkoholiks, kuid kui nad surevad, ei tule uue käärimise tekitamiseks uus pärm. Kui enne villimist magustatakse veini, kasutatakse kaaliumi metabisulfiidi kasutamisel pealekandmist takistavates kaaliumisorbaadi graanulites, kaaliumsorbaadi graanuleid, ribasid. Seda kasutatakse peamiselt magusate veinide, vahuveinide ja mõningate raskete sidrunitega. Siiski võib lauaveinidele lisada kaaliumsorbaadi graanulite, kaaliumsorbaadi graanuleid, ribasid, millel on selguse pärast raskusi pärast finišimist

Fengchen Group on Hiina juhtiv Hiina kaalium-sorbate graanulite, kaalium-sorbate granulaat, riba tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina kaltsium-sorbaadiga graanulitena, kaaliumsorbaadi graanulid, ribade tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui te kavatsete osta või osta kaaliumsorbaadi graanulid, kaalium-sorbaadipulber, Hiina riba, palun pöörduge Fengcheni kontserni.


Muud nimed:

Sorbisti K, K Sorbaat, Sorbato de Potasio granuleeritud

24634-61-5; Sorbistati-K; Sorbostaadi kaalium; Kaalium (E, E) -sorbaat; Kaalium 2,4-heksadienoaat


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

Tooteindikaatorid:

Välimus: valge graanulid või ribad.

Mahutihedus 500g / L

Sulamispunkt (laguneb) 270C

Lahustuvus 67,6 g / 100 ml, 20 ° C

Proov% 98,0 ~ 101,0%

Kuivatamine 1,0% maks

Happesus või leeliselisus 1,0% maks

Aldehüüd (formaldehüüdina) 0,1% maks

Plii (Pb) 5ppm Maks

Raskmetallid (kui Pb) 10ppm Maks

Arseen 3ppm Max

Elavhõbe 1ppm maks

Osakeste suurus läbib 20-40 US 80%


Muu info:

Kaalium-sorbaadi granulaarne, kaaliumsorbaat-granulaat, riba võib leida erinevatest allikatest, peamiselt säilitusainetena esmatöödeldud toidus. See hoiab ära hallituse, seente ja pärmide kasvu, mis võib põhjustada toidu halvenemist. Kaalium-sorbaadi graanulid, kaalium-sorbaadiga graanulid, riba saab kergesti valmistada. Hea uudis on see, et see on üsna odav. See muudab sobiva ka paljudes tööstuslikes rakendustes. Kaalium-sorbaadi graanulid, kaalium-sorbaadipulber, ribad on üldiselt peetud kontakti ja tarbimise ohutuks. Kuid see ei pruugi olla tervislik liiga palju või üleannustamine. Kaaliumisisaldusega inimestel võib olla raskusi toidu tarbimise või selle sisaldavate toodetega.


Kõrvaltoimed (kõrvaltoimed) ja märkused:

Enamikul juhtudel loetakse kaaliumsorbaadi graanulite, kaaliumsorbaat-graanulite ribad mittetoksilisteks ja ohutuks kasutamiseks kaubanduslikes ja kulinaarsetes rakendustes. Kuid paljud eksperdid usuvad endiselt, et toidule sünteetiliste koostisosade, eriti üsna regulaarselt tarbitavate toiduainete lisamine võib põhjustada pikaajalisi kõrvaltoimeid.

Need, kes tarbivad suures koguses kaaliumsorbaati sisaldavat toitu, võivad kannatada kõhulahtisuse tõttu, mis võib põhjustada nende toitainete väärtuse vähenemise oma süsteemis. Harvadel juhtudel võivad mõned inimesed iivelduse all kannatajana, kui keha muutub keha koguse K ulatusse ülekoormatuks.

Need, kes sageli kasutavad kosmeetikatooteid, mis sisaldavad säilitusainena kaaliumsorbaati Granuleeritud, kaaliumsorbaat Granulli ribana, võivad olla lööbed või ärritus, kui nende keha muutub raviks ülevalguliseks. Samuti võib see põhjustada ärritust silmadele, kui see on nendega kokkupuutes.

Kaaliumisisaldusega inimesed on tõenäolisemalt tekitavad negatiivset reaktsiooni kaaliumsorbaadi graanulite, kaalium-sorbaadi graanulite, ribadena. Need inimesed peavad vältima selle kemikaali säilitamist. Äärmuslikel juhtudel võib see põhjustada neeru- või neeruprobleemide tekkimist.

Top Quality, puhas kaalium-sorbaat granulaarne, kaaliumsorbaat-granulaat, riba / aine tehas Hiinas; Hiina kaaliumisorbaat granulaarne, kaaliumsorbaat graanulid, ribad tooraine tarnija Hiinas. Hiina Kaalium-sorbate granulaarne, kaalium-sorbate graanulid, riba pulber Hiinas.


Kui otsite kaaliumsorbaat pulbrit, kaaliumorbaat graanulit, granuleeritud, ribad e202 fcciv, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: kaaliumsorbaat pulber, kaalium-sorbaadi graanul, granuleeritud, ribad e202 fcciv, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like