Kaaliumformaadi tahke vormi helbed

Kaaliumformaadi tahke vorm Helbed on valge kristalne pulber või helbed, millel on vee neelav jõud ja kerge sipelghappe lõhn. See aine lahustub vees ja glütseroolis, lahustub kergelt etanoolis.

Toote üksikasjad

Kaaliumformaadi tahke vorm Flake

image001

Hiina kaaliumformiaat tahke vorm Flake tehase tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 590-29-4

Omadused: Värvitu, kergesti kuivav kristall või helbed.

Puhtus (test): puhas.

Molekulaarne valem: CHKO2-, CHKO2

Struktuuri valem:


image002

image003


Pakend: 25kg / kott


KEY Words:

Kaaliumformaadi tahke vorm Flake


Kirjeldus:

Kaaliumformaadi tahke vorm Helbed on valge kristalne pulber või helbed, millel on vee neelav jõud ja kerge sipelghappe lõhn. See aine lahustub vees ja glütseroolis, lahustub kergelt etanoolis.

Identifitseerimine: Elementaarne koostis: Vesilahust võib erinevate meetoditega analüüsida kaaliumi suhtes.

Toksilisus: kaalium Formulaadi tahke vorm Flake loetakse väikese annuse allaneelamisel mürgiseks.

Kaaliumformaadi tahke vorm Flake'i kasutatakse kaaliumoksalaadi valmistamiseks lihtsalt kuumutades 360 ° C juures.


Füüsikalised omadused

Värvuseta romboedrilised kristallid või graanulid; palju suurem lahustuvus kuumas vees, 657 g / 100 ml 80 ° C juures; alkoholis lahustuvad; eetris lahustumatu.

Kaaliumformaadi tahke vorm Flake on kasulik keemiline ühend kaaliummetalli ja nafta- ja gaasitööstuse tootmisel, sageli vesilahustes (üksi või segatuna tseesiumformiaadiga), et saada kõrge tihedusega keskkonnasõbralik soolalahus, mis võib kasutada soojusülekande vedelikuna. Kaaliumformaadi tahke vorm Flake on saadaval nii tahke kui ka lahuse kujul. Fengchen Group toodab vastavalt vajadusele paljudele standardklassidele (Reagent ja Tehniline Hinne; Toidu-, Põllumajandus- ja Farmaatsiaklass; Optiline Hinne, USP ja EP / BP).

Saadaval on tüüpilised ja kohandatud pakendid. Samuti on olemas täiendav tehniline, teadus- ja ohutusalane teave (MSDS) asjakohaste mõõtühikute teisendamiseks. Palun võtke meiega ühendust selle saamiseks.

Kaaliumformaadi tahke vorm Flake, HCO2K, HCOOK või CHKO2 on sipelghappe kaaliumsool. Valge tahke aine on kaaliumi tootmiseks kasutatav formiakaali kaaliumprotsessi vaheühend. Kaaliumformaadi tahke vorm Flake'i on uuritud ka kui potentsiaalset keskkonnasäästlikku soola soola kasutamiseks teedel.

Saadetis ja tarne: Fengchen Group on üks tuntumaid kaaliumformaadi tahkeid vorme Flake Manufacturer Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.


Kasutamine ja rakendamine

1.Seda kasutatakse laialdaselt naftamaardla vedelikus.

2. Nahatööstuses leidub ka kaaliumformaadi tahke vorm Flake ka oma rakendusi;

3. See võib töötada trükkimise ja värvimise tööstuse vähendajana;

4. See kemikaal võib toimida tsemendi koagulaatorina; või kasutatakse tahma tootmiseks.

Fengchen Group on juhtiv Hiina kaaliumformaadi tahke vorm Flake'i tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgimahule, tagades, et kõikidel meie klientidel on õige Hiina kaaliumformaadi tahke vorm Flake'i tootja ja tarnija, kui seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta kaaliumformaadi tahket vormi Helbest Hiinast, pöörduge palun Fengchen Groupi poole.


Analüüsitunnistus (COA, TDS):

image004


Fengchen Group on tuntud tootja. Saame muuta ja kohandada spetsifikatsioone vastavalt teie kvaliteedinõuetele.

Kvaliteetne, puhas kaaliumformaadi tahke vorm Flake factory, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite kaaliumformiaadi tahket vormi, siis võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: kaaliumformiaadi tahke vormhelbed, tootjad, tarnijad, hind,
Küsitlus

You Might Also Like