Mentool (pepermint Camphor) BP EP USP

Mentool (piparmündi kamper) BP EP USP, orgaaniline ühend, värvitu acikulaarne kristall või graanulid. See on piparmündi ja mentooli eeterlike õlide põhikomponent ning eksisteerib vaba ja estri kujul.

Toote üksikasjad

Mentool (piparmündi kamper) BP EP USP

image001

Hiina mentool (piparmündi kamper) BP EP USP tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: L-mentool

CASi number: 2216-51-5

Omadused: värvitu acikulaarne kristall või graanulid

Molekulaarne valem: C10H20O

Struktuuri valem:

image002

image003

Pakend: 25 kg / Fiber Drum

PÕHISÕNAD:

Mentool (piparmündi kamper) BP EP USP


Kirjeldus:

Mentool (piparmündi kamper) BP EP USP, orgaaniline ühend, värvitu acikulaarne kristall või graanulid. See on piparmündi ja mentooli eeterlike õlide põhikomponent ning eksisteerib vaba ja estri kujul. Mentool (pepermint kamper) BP EP USP on kaheksa isomeeri. Nende aroomiomadused on erinevad. L-mentoolil on mentooli aroom ja jahutav toime. Racementoolil on ka jahutav toime. Teistel isomeeridel puudub jahutav toime. Seda saab kasutada hambapasta, parfüümi, joogi ja kommide parfüümina. Meditsiinis kasutatakse mentooli (piparmündi kamprit) BP EP USP stimulandina, toimides nahal või limaskestal ning see jahutab ja leevendab sügelust. Sisemist manustamist saab kasutada nina-, neelu- ja kõri peavalu ning põletiku korral.

Mentool (piparmündi kamper) BP EP USP on vees ja etanoolis, eetris, atsetoonis ja kloroformis lahustuv. Ratseenholk on värvitu läbipaistev akrüülkristall sulamistemperatuuriga 38 C ja keemispunktiga 216 C. See lahustub etanoolis, eetris, atsetoonis ja benseenis. Mentool hüdrogeenitakse p-alkaaniks; mentooli saadakse kroomhappega oksüdeerimise või katalüütilise dehüdrogeenimisega; ratseemilist mentooli saab eraldada bensoüülimisega. Mentool (piparmündi kamper) BP EP USP võib eraldada piparmündiõlist või valmistada tsitronellalist või tümoolist. Mentool on oluline vürts. Jahutava toime tõttu kasutatakse L-mentooli laialdaselt sigarettides, kosmeetikas, hambapastas, närimiskummis, maiustustes ja ravimites, aga ka linimentides [kohaliku sügeluse, valu ja jahutuse leevendamiseks (mehhanism: naha külmetuse retseptorite stimuleerimine, kuid ei põhjusta tegelikke temperatuurimuutusi) ja kerget lokaalanesteesiat ning tungimist]. Sünteetiline mentool (pepermint kamper) BP EP USP on mitmesuguste vähese väärtusega isomeeride segu.

Mentooli (piparmündi kamper) BP EP USP võib toota lehtedes, mis on mentooliõli põhikomponent. See on omamoodi tsükliline monoterpeen. Mentool (piparmündi kamper) BP EP USP on taimedest toodetav kõrge lendumisega eeterlik õli. Selle komponendid on enamasti sesquiterpenoids, monoterpenes ja sesquiterpenoids, eriti siis, kui kliima on soe. Mõned olulised taimepigmendid on terpenoide või terpenoide sisaldavad ühendid.


Farmakoloogilised toimed:

Mentool (piparmündi kamper) BP EP USP omab sügelust, valu leevendamist, antisepsist, stimulatsiooni, anesteesiat, jahutavat ja põletikuvastast toimet. See võib ravida peavalu, neuralgiat, sügelust ja hingamisteede põletikku, atroofilist nohu, vaigistamist jne.


Analüüsitunnistus (COA, TDS)

Identifitseerimine

Värvusetud läbipaistvad kuusnurksed või nõelakujulised kristallid

Sulamispunkt

41-44 ° C

umbes 43 ° C

Mentooli (piparmündi kampri) lahustuvus BP EP USP

1 g lahustub 5 ml 90-protsendilises (mahu järgi) alkoholis, moodustades selge lahuse

Spetsiifiline pööre (25 ° C)

-45 ° ~ -51 °

umbes -50 °

Mittelenduva jäägi piirmäär (%)

Mitte ületada 0,05 temperatuuril 105 ° C

Orgaanilised lenduvad lisandid

Lahusti kasutamisel kasutatav dimetüülsulfoksiid

Kromatograafiline puhtus

Mentoolist tingitud maksimaalne ravivastus on vähemalt 97%

Sisu kujul

≤3ppm

Raskemetallid

≤0.001%

Jääk süttimisel

≤0,1%

Seotud ained

Uurige gaasikromatograafia abil


Tippkvaliteediga puhas mentool (piparmündi kamper) BP EP USP pulbri- / ainevabrik, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite mentooli (piparmündi kamprit) bp ep usp, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: mentool (piparmündi kamper) bp ep usp, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like