Magneesium Orotaat CAS 34717-03-8, naatriumatsetaat CAS 456-72-4, tsinkotroaat CAS 60388-02-5

Magneesium Orotaat CAS 34717-03-8, Naatrium Orootood CAS 456-72-4, Tsinkioortaat CAS 60388-02-5 Kirjeldused: Magneesium-Orotaat, naatrium-oprotaat, tsinkioorhape on oluline toitumissoola lisamine. Neid kasutatakse peamiselt Mg, Na, Zn täiendamiseks. Magneesium-oprotaat, naatrium-oprotaat, tsink-oorotaat ...

Toote üksikasjad

Magneesium Orotaat CAS 34717-03-8, naatriumatsetaat CAS 456-72-4, tsinkotroaat CAS 60388-02-5

Magnesium Orotate, Sodium Orotate, Zinc Orotate.png

Tootenimi:

Magneesium Orotaat

API tooraine

Naatriumatsetaat

API tooraine

Tsinkoortaat

API tooraine

Sünonüümid:

Oortaat magneesium

Orotaanhape magneesium

Oroota naatrium

Ortoksiinhape naatrium

Orontaattsink

Orotaanhappe tsink

Omadused

Valge või peaaegu valge kristalliline pulber

Valge või peaaegu valge kristalliline pulber

Valge või peaaegu valge kristalliline pulber

CAS number:

34717-03-8

456-72-4

60388-02-5

Analüüs:

98. 0% ~ 101,0%
Magneesium Orotaat

98. 0% ~ 101,0%
Naatriumatsetaat

98. 0% ~ 101,0%
Tsinkoortaat

Valem:

C10H6MgN4O8

C5H3N2NaO4

C5H4N2O4Na

C10H6N4O8Zn

Struktuur:

Magnesium Orotate formula.png

Sodium Orotate formula.png

Zinc Orotate formula.png

Kirjeldused:
Magneesium-oprotaat, naatrium-oprotaat, tsinkotroaat on olulised toidulisandi soola lisandid. Neid kasutatakse peamiselt Mg, Na, Zn täiendamiseks. Magneesium-oortaat, naatrium-oprotaat, tsinkrootat kasutatakse tervisetoodetel, ravimitoodetes ka mõningaid jooke. Neid lisatakse jookidele, tervisetoodetele, mõnele toidule ja ravimitele. Magneesium-oortaat, naatrium-oprotaat, tsinkrootat kasutatakse magneesiumi-, naatriumi- või tsinkipuuduse vastu võitlemiseks.
Pakend: 25Kg / trumm
Ladustamine: hästi suletud pakendid. Eemale otsest valgust ja kuumusest.
Märksõnad: magneesium-oortaat, naatrium-oprotaat, tsink-oprotaadi tooraine API pulber

-------------------

Nagu professionaalne Hiina Magneesium Orotaat, Naatrium Orotaat, Zinc Oroota Tooraine tarnija ja Tootja Hiinas, FENGCHEN GROUP CO., LTD on olnud peaaegu 10 aastat tarninud ja eksportivate Magnesium Orotaat, Naatrium Orotaat, Zinc Orootati API Hiina Hiinast.

-------------------

Magneesium Orotaat Kirjeldus:

Magneesiumorotate on orto-happega seotud magneesiumisool. Magneesiumorotaatsool on magneesiumi kõige hõlpsamini imenduv vorm. See on võimeline kehasiseste rakkude kaudu väga lihtsalt läbima, eriti kui võrrelda seda teist tüüpi magneesiumiga. Magneesiumiotota API tooraine sobib ideaalselt magneesiumi lisandiks. Magneesiumorotate on parim, mida saate.

Magneesiumoksiidist kolm peamist eelist:

Toitaine, mis võib kergesti rakku mööda minna ja tõhusalt ära kasutada, on väga kasulik, eriti neile, kes praegu kannatavad toitainevaeguse all. Magneesiumorotate omab mitmeid eeliseid, sealhulgas südame-veresoonkonna tervist ja seedetrakti toetust.

1. Magneesiumorotate tooraine API toetab südame-veresoonkonna tervist

Viimased uuringud näitavad, et orto-happe soolad, spetsiifilised magneesiumorotaatsoolad, toetavad südant. Teine kuulus uuring näitas ka seda, et magneesiumorotaat võib olla kasulik neile, kes on südamepuudulikkuse all kannatanud.

2. Magneesiumorotaat tooraine, API suurendab vastupidavust ja vastupidavust

Loomade ja inimeste teadusuuringud on näidanud, et magneesiumorotaat võib olla efektiivne vastupidavuse ja taluvuse suurendamiseks. Need mõjud avalduvad eriti neile, kes varem kannatasid kardiovaskulaarsetest probleemidest. Väljaõppinud sportlased on näidanud ka magneesiumorotaadi lisamise järgselt vastupidavust.

3. Magneesium orotate tooraine, API pakub GI-toe

Uuring, mis keskendus kõhukinnisust põdevatele lastele, leidis, et magneesiumorotaat oli sümptomite leevendamisel tõhus. Enamik arste pole üllatav, sest magneesiumorotate on tuntud loodusliku lahtistavana. Magneesiumorotaadi kasulikkus teiste gastrointestinaalsete seisundite, nagu ärritunud soole sündroomi suhtes, pole veel kindlaks määratud. Magneesiumi orotati rolli toetamiseks GI-süsteemis on vaja teha edasisi uuringuid.

-------------------

Väldib magneesiumi puudust:

Magneesiumorotaat aitab vältida magneesiumi puudust, mis on oluline, kuna paljud inimesed tarbivad vähem kui soovitatav toitumissoov. Seda tüüpi suboptimaalset tarbimist on seostatud 2. tüüpi diabeedi, kõrge vererõhu ja koronaararterite haigusega, vastavalt 2012. aasta märtsi toitumisuuringute aruandele.

Magneesiumil on väga oluline roll lihaste kontraktsioonis ja närvide funktsioonis. Me Magneesium orotate selle tootmiseks valkude ja DNA. Me võime tunduda loid, kui magneesiumi pole piisavalt, sest iga rakk sõltub sellest energiast. Magneesiumorotate aitab meil seda probleemi lahendada.

Madala magneesiumisisalduse vältimiseks on naistel soovitatav annus 310 mg kuni 320 mg päevas, meeste puhul 400 mg kuni 420 milligrammi.

 

Magneesiumorotate tooraine API säilitab südame tervise:

Isegi magneesium aitab hoida regulaarset südamelöögisagedust ja kui teie täiendus sisaldab orotiinhapet, siis võite saada lisahüvitist. Magneesiumorotate on täiuslik.

Tavalistes uuringutes püsis magneesiumorotaat manustanud kongestiivse südamepuudulikkusega patsiendid kauem kui need, kes ei võtnud magneesiumorotaattoidumeid.

Viimased 2010. aastal tehtud uuringud näitasid ka, et sümptomid paranesid 39% -l magneesiumorotataati kasutavatest patsientidest, samal ajal kui sümptomid halvenesid 56% -l platseebot saanud patsientidest.

 

Magneesiumorotate tooraine API ehitab tugevaid luid:

Magneesium on sama oluline D-vitamiini ja kaltsiumi tugevate luude jaoks. Kuigi kaltsium aitab kaasa luu mineraale, ei saa seda süsteemisse imenduda, kui teil pole piisavalt D-vitamiini ja D-vitamiini süntees sõltub magneesiumist. Magneesiumoksiid orotate on hea valik magneesiumi allikaks.

Harvardi meditsiinikooli ja Vanderbilti ülikooli meditsiinikooli teadlased leidsid, et suur magneesiumi tarbimine vähendas oluliselt D-vitamiini vaeguse riski vastavalt BMC Medicine poolt 2013. aasta augustis avaldatud aruandele

 

Magneesiumi orotaadi kõrvaltoimed

Toidulisanditega tarbitav magneesiumorotaat võib tõmmata ekstra vett soolesse ja stimuleerida käärsoole lihaseid. See tähendab, et suured magneesiumorotaadi annused võivad põhjustada kõhulahtisust, iiveldust ja kõhuõõnesid.

-------------------

Magneesiumorotate on üks ühend, mida on efektiivselt kasutatud magneesiumipuuduse ja sellega seotud sümptomite raviks. Magneesiumorotaadis on magneesium seotud oraalhappega. Kuigi 500 milligrammi magneesiumorotaadi tablett võib sisaldada ainult 31 milligrammi magneesiumi, imendub mineraal teie organismist väga tõhusalt. Magneesiumi orotaati saab une parandamiseks kasutada, kuna see pärsib mõnda "stressi" hormooni nagu adrenaliin. Arstid seostavad seda ka paranenud kardiovaskulaarse tervisega, põhinedes asjaolule, et mineraal võib aidata leevendada pinget veresoontes ja alandada vererõhku. Magneesium orotate toetab teie keha tugevat hüdratatsiooni, aidates teie rakkude kaudu reguleerida naatriumi ja kaaliumi voolu.

 

-------------------

Teine naatriumhüdroksiidi nimetus:

4-pürimidiinkarboksüülhape, 1,2,3,6-tetrahüdro-2,6-diokso-mononaatriumsool (9CI); Orotaanhape, mononaatriumsool (8CI); Mononaatriumorotaat; Orto-happe naatriumsool; Sodiumorotate

-------------------

 

Tsinkotroaat on mineraalsool, mis leitakse inimkehas väikestes kogustes. Iga tsink-orotaadi molekul koosneb kahest orto-happe molekulist ja ühest tsingi aatomist.

Selle konkreetse tsingi vormi absorbeeris inimkeha paremini ja oli seega rohkem näide haiguse ravimisel ja ennetamisel. Zinc orotate, võrreldes tsinkkarbonaatide, kloriidide ja sulfaatidega, tingis suurema biosaadavuse organismis.

 

Zinc Orotaadi tervisealased eelised:

- Tugeva antioksüdandi omadused

Need antioksüdandid aitavad kaitsta nahka kahjuliku UV-valguse eest. Tsink Orotates toimib ka superoksiidi dismutaasi ensüümi ühe põhikomponendina, mis on kahjulike toksiinide neutraliseerimiseks üks keha antioksüdantidest.

-Zinc Orotaat Suurendab võime paraneda haavad

- südame-veresoonkonna haiguste riski vähendamine

Tsinkorotate võib taaselustada vigastatud südame koe seisundit. Tsinkoksiid aitab ka minimeerida südamekahjustusi, mis on seotud katkenud verevooluga. Veelgi enam, tsink orotate töötab, et parandada kolesterooli HDL / LDL suhteid ja võib isegi vähendada naastude tekke tõenäosust arterites. Samuti on näidatud, et tsink Orotates aeglustab südame degeneratsiooni.

- paljude kiiritusravi kahjulike kõrvaltoimete vähendamine

On näidatud, et tsinkotriit vähendab aneemia ja immuunsuse häiret kiiritusravi saanud patsientidel, mistõttu vähendatakse nende ravimite toksilisust.

- alkoholitarbimise kahjuliku mõju vähendamine

Zinc orotate AIP toormaterjal Pulber mitmetes hiirte katsetes näitas, et see kaitseb maksa suurtes kogustes alkoholi. Tsinkorotaadid võivad neutraliseerida vabade radikaalide tekkimist maksakudedes, mille alkohol on kahjustanud.

-Zinc Oroate võitleb Herpes simplex viirusega Kliiniline

Uuringud ja uuringud näitavad, et patsientidel, kes võtsid 316 mg / päevas tsinkoksiidi orotaadi, koges 57% vähem herpese päeva.

- Diabeetilise kardiomüopaatia leevendamine

Mitmed uuringud näitasid, et 6-kuune tsinkiotooteta lisamine vähendab diabeediga patsientidel oksüdatiivset stressi 15 protsendi võrra. Veelgi enam, tsinkorotaat suudab reguleerida veresuhkru taset.

Osteoporoosi ühendamine

Shandongi ülikooli teadusuuringud näitasid, et toiduvärvi sisaldav tsink Oroate API toormaterjali pulbrilised lisandid pakkusid märkimisväärset kasu liigeshäiretega inimestele.

- Maksahaiguse võimaluste vähendamine

Uuringud näitavad, et tsinkoksiid orotaat aitab maksahaigusega patsiente.

- makulaarse degeneratsiooni progressiooni vähenemine

Paljud kliinilised uuringud jõuavad järeldusele, et tsink Orootta avaldab makulaarse (võrkkesta) degeneratsiooni progresseerumisele väga kasulikku mõju.

------------------

Peamised indeksid - magneesiumoksiid

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus
Magneesium Orotaat

Valge kristalliline pulber

Vastab

Identifitseerimine
Magneesium Orotaat

Tuleb järgida

Vastab

Lahenduse aspekt

Selge ja värvitu

Vastab

Raskemetallid

≤ 20 ppm

<20>

Sulfaat (SO4)

≤ 200 ppm

<200>

Arseen (As2O3)

≤ 1 ppm

<1>

Kuivatamine

≤ 0,50%

0,17%

Magneesiumi sisaldus

6,42% ~ 6,62%

6,54%

Test (magneesium-oprotaat)

98. 0% ~ 101,0%

99,73%

Top Quality, Hiina Pure Magnesium Orotaat, naatrium-oprotaat, tsinkioorata pulber / ainete tehas Hiinas; Hiina magneesium-oprotaat, naatrium-oprotaat, tsink-oprotaat tooraine tarnija Hiinas. Hiina magneesium-oortaat, naatrium-oprotaat, Hiina tsink Oroota API tootjad.

Kui otsite magneesiumorotaat cas 34717-03-8, naatriumorotaat cas 456-72-4, tsink orotate cas 60388-02-5, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: magneesium orotate cas 34717-03-8, naatriumorotaat cas 456-72-4, tsink orotate cas 60388-02-5, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like