Magneesiumtsitraat Nonahydrate CAS 153531-96-5

Magneesiumtsitraat Nonahydrate CAS 153531-96-5 Hiina Magneesiumtsitraat Nonahydrate tehas, Tarnija, Tootja Hiinas. Sünonüümid: Trimagneesiumdicitrate nonahüdraat, Magneesiumtsitraat CAS Number: 153531-96-5 Omadused: Valge kristalne pulber. Molekulvalem: mg3(C6H5O7)2.9h2O;...

Toote üksikasjad

Magneesiumtsitraat Nonahydrate CAS 153531-96-5

Magnesium Citrate Nonahydrate CAS 153531-96-5

Hiina Magneesiumtsitraat Nonahydrate tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Sünonüümid: trimagneesiumdikitaat nonahüdraat, magneesiumtsitraat

CASi number: 153531-96-5

Omadused: Valge kristalne pulber.

molekulvalem: mg3(C6H5O7)2.9h2O;  C12H28mg3O23

Struktuuri valem:

Magnesium Citrate Nonahydrate CAS 153531-96-5 structure formula

Pakend: 25Kgs/Fiber Drum

Kirjeldus:

Magneesiumtsitraat Nonahüdraat on väga oluline farmaatsia keemia koostisosa meditsiinis, mis on rikas mõned energia ja saab kasutada tervishoiutoodete. Kuna magneesiumtsitraat Nonahydrate on väga lihtne imenduda inimese keha, nii et see on väga levinud meditsiinilises kasutuses. Seda pestakse füsioloogilise soolalahusena. Enne operatsiooni, Magneesiumtsitraat Nonahydrate antakse patsientidele. Seda kasutatakse peamiselt tühjendada soolestikus ja aitab neil teha keha eritada suur kogus vett, vaid ka saavutada kõhukinnisus, käärsoolevähki, nii kasu on palju.

Sidrunhape on omamoodi toidu maitse happe kompleksimoodustaja, mis võib kompleksis kaltsiumoksalaadi sapikivi, neer, põis, kusejuha ja kusejuha moodustavad lahustuva kaltsiumtsitraat i teha kivi väiksemaks ja kaovad, edendada rasva lagunemist ja säilitada happe-aluse tasakaalu keha.

Fat inimesed kipuvad end väsinud, sest keha rasva ja piimhappe veres on lihtne suurendada ja säilitada. Nii et kui piimhape suureneb, rasva ka suurendada, muutes inimesed tunnevad laisk ja loid ja moodustavad nõiaringi.

Magneesiumtsitraat Nonahüdraat võib taaskasutada piimhapet energiana, nii et pärast allaneelamist sidrunhape, see võib kiirendada laathappe lagunemist, kõrvaldada väsimus, aktiveerida kogu keha, ja enam tunda jäseme nõrkus.

Magneesiumtsitraadi tarbimine Nonahüdraat võib vähendada piimhappe sisaldust organismis, teha hapnikku ja toitaineid sujuvalt tarnida kõik kehaosad, veelgi suurendada organismi võimet toota energiat, ja luua füüsilist jõudu ja võimu kasutada. Paljud tuntud sportlased ära sidrunhappe tarbimist hoida oma keha oma parima.

Magneesiumtsitraadi Nonahüdraat kõrvaltoimed:

Selle toote mõõdukas kasutamine ei kahjusta inimkeha. Aga liigne tarbimine magneesiumtsitraat Nonahüdraat võib olla mõned kõrvaltoimed.

Liigne tarbimine võib põhjustada rasket kõhulahtisust, peapööritus, peavalu ja kurguvalu, samuti nahalööve. Mõnikord võib see põhjustada ka soolesulgust.

Analüüsisertifikaat (COA, TDS)

Magnesium Citrate Nonahydrate CAS 153531-96-5 technical Data sheet

Top Quality, puhas magneesiumtsitraat Nonahydrate pulber / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Kui otsite magneesiumtsitraat nonahydrate cas 153531-96-5, tere tulemast meiega ühendust võtta. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: magneesiumtsitraat nonahydrate cas 153531-96-5, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like