Liitiumorotaat CAS 5266-20-6 ja kaaliumiorotaat CAS 24598-73-0 ja kaltsiumorotaat CAS 22454-86-0

Liitiumiotaat CAS 5266-20-6 ja kaalium-õlitaat CAS 24598-73-0 ja kaltsiumi-õlitaat CAS 22454-86-0. Kasutamine: Liitiumiotaat, kaalium-oortaat, kaltsiumi-oprotaat on oluline toitumissoola lisamine. Neid lisatakse jookidele, tervisetoodetele, mõnele toidule ja ravimitele. Liitiumatsetaat, kaalium ...

Toote üksikasjad

Liitiumiotaat CAS 5266-20-6 ja kaalium-õlitaat CAS 24598-73-0 ja kaltsium-oprotaat CAS-i 22454-86-0

Lithium Orotate, Potassium Orotate, Calcium Orotate.jpg

Tootenimi:

Liitiumiotaat

Kaalium Orotaat CAS

Kaltsiumatsetaat

Sünonüümid:

Oratati liitium

Ooretaatkaalium

Orotati kaltsium,

Kaltsiumatsetaadi dihüdraat

Omadused:

Valge kristalliline pulber

Valge või peaaegu valge pulber

Valge või peaaegu valge kristalliline pulber

CAS number:

5266-20-6

24598-73-0

22454-86-0

Test

≥ 98,50%

≥ 98,50%

98. 0% ~ 101,0%

Valem:

C5H5LiN2O5

C5H3KN2O4

C10H8CaN4O9

Struktuur:

Lithium Orotate formula.jpg


Potassium Orotate formula.jpg


Calcium Orotate formula.jpg


Kasutab: Liitiumiotaat, kaalium-oortaat, kaltsiumi-oprotaat on oluline toitumissoola lisamine. Neid lisatakse jookidele, tervisetoodetele, mõnele toidule ja ravimitele. Liitiumiotaat, kaalium-oortaat, kaltsiumi-ū-lämmastikoksiidi preparaate kasutatakse liitiumi, kaaliumi ja kaltsiumi haiguse vastu võitlemiseks.

Säilivusaeg: 3 aastat

Pakend: 25Kg / trumm

Ladustamine: hästi suletud pakendid.

Märksõnad: liitium-oprotaat, kaalium-oortaat, kaltsiumi-ooretaat

--------------------

Litiiumioprotaadi kirjeldus:

Liitiumiotaat on orotioonhappe liitiumsool. Kõige sagedamini on Liitium Oroate monohüdraadina LiC5H3N2O4 · H2O. Selle struktuuri jaoks on liitium mittekovalentselt seotud orotataiooniga, mitte karbonaadi või muu iooniga.

Enamasti on Lithium Orotate toidulisand ravimites, toitudes või jookides.

Liitiumiotaatomi eelised ja funktsioonid:

Liitiumiotaat suurendab liitiumi mitmesuguseid mõjusid

liitiumi bioaktiivsus. See võib ravida liitiumi puudust.

Liitiumiotaat tagab, et lüsosomaalsed membraanid jäävad stabiilseks ja takistavad ka mõningaid ensüümi reaktsioone, mis on teiste liitiumi soolade naatriumide ammendumise ja ehhumise mõju väga põhjus.

Liitiumiotatiti hea toimivuse tõttu võib terapeutiline annus olla palju väiksem kui liitiumi retseptiravimid. See on väga tõhus ja väga kasulik. Mõne raske depressiooni raviks võib liitiumorotaadi tooraine annus olla ainult 150 mg päevas. Võrdluse korral peab selle efekti saavutamiseks kulutama ligikaudu 900-1800 mg retsepti vormideks liitiumi.

 

Liitiumiotaat (Lithium Orotic Acid ) Tooraine, API on väga biosaadav liitiumi lisand. See on eriti hea haiguste puhul, mis on põhjustatud liitiumi puudusest.

Pure Lithium orotate 98%, 99% on jälgi mineraalainet, mis aitab meeleolu suurendada ja tasakaalustada. Uuringud näitavad Pure Lithium orotate 98%, 99% aitab samuti edendada vaimset keskendumist ja võib ka parandada mälu. Liitiumiotaat tooraine, API saab hõlpsasti imenduda. Ja see on 20 korda bioaktiivsem kui teised liitiumi soolad. Seetõttu peaks üksikisik võtma väiksemaid koguseid liitiumiotaatot kui teised liitiumipreparaadid. Kui liitiumiooratt läheb, mõjutavad liitiumioonid mõningaid meie kesknärvisüsteemi neurotransmitterite ja retseptoritega, mis põhjustab norepinefriini vabanemise vähenemist ja serotoniini sünteesi suurenemist.

Liitiumiotaat kõrvaltoimed:

Kui manustatakse vastavalt juhistele, pole kõrvaltoimeid veel teada.

  Kuna professionaalne Hiina liitiumiotaat, kaaliumiotaat ja kaltsium Orootti tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on olnud peaaegu 10 aastat tarninud ja eksportivates Ameerika Ühendriikidest, Hispaaniast ja Ameerika Ühendriikidest.

  ------------------------------

Kaaliumiotatiidi kirjeldus:

Kaaliumiotaat on orotioonhappe kaaliumisool. See toimib kaaliumi lisandina.

  Kaaliumitraat (kaalium-orotaanhape) kaaliumis osaleb veres ja kudedes sisalduvate vedelike ja happeliste sisalduste tasakaalustamisel. Orto-hape on biokeemiline aine, mille looduslikult toodab inimkeha; Orotates on mineraalsed soolad, mis on loodud mineraalse sidumisega orotioonhappeks.

Puhtad kaaliumioprota toorained, API annavad hästi imendunud kaaliumi allika, toitumisalase toetuse tagamiseks tervislikele süsivesikutele ja energia metabolismile ning südame-veresoonkonna süsteemi tervislikule toimimisele.  

--------------------------------

Kaltsiumi-oprotaadi kirjeldus:

Kaltsium-oprotaat on orto-happe kaltsiumisool. Seda kasutatakse peamiselt kaltsiumi lisandina.

Kaltsium-oprotaat (kaltsium-orotiinhape) on näidustatud täiskasvanutele hüpokaltseemia, osteoporoosi, hüpoparatüroidismi, osteomalaatsia või rahhiidi ja tetanyia raviks. Kaltsiumi-oprotaat (kaltsium-orotiinhape) on eriti näidustatud inimestele, kes ei saa piisavalt kaltsiumi dieeti. Teie arst määrab ka teie rasedatele naistele, lakteerivatele emadele ja hüpokaltseemiale postmenopausis naistele kaltsium-oprotaat (kaltsium-orotiinhape). Kaltsium-oprotaat (kaltsium-orotihape) aitab ka inimestel, kes on seotud fenütoiini, prednisooni ja fenobarbitaaliga.

  Orotates on ainulaadne läbitungiv tegur, mis viib need rakkude sees, pakkudes neile maksimaalset biosaadavust. See on suur eelis orotaatidele nagu näiteks liitiumiottaat, kaalium-ooretaat, kaltsiumi-oprotaat.

-------------------------------------------

Fengchen Grupp on Hiinast Hiinast pärineva puhta liitiumiottaadi, kaalium-otitaadi, kaltsium-oprotaadi pulbri juhtiv tarnija. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõigil meie klientidel on vajadusel puhas liitiumiottaadi, kaalium-otitaat, kaltsiumi-ooretaat pulber õige tarnija. Kui kavatsete osta või osta Pure Lithium Orotate, kaaliumiotaat, kaltsiumi-ooretaatpulber, palun pöörduge Fengcheni kontserni.


Liitiumiotaat Peamised indeksid:

Toote nimetus

Liitiumiotaat

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Lahenduse aspekt

Liitiumiotaat

Selge ja värvitu

Vastab

Raskemetallid

≤ 20 ppm

<2>

Kloriid

≤ 100 ppm

<100>

Kuivatamine

≤ 0,50%

0,10%

Liitiumi sisu

3,79% ~ 3,89%

3,83%

Test (liitiumiotaat)

≥ 98,50%

99,58%

-------------------------------------------

Kaalium Oroota peamised indeksid:

Toote nimetus

Kaaliumiotaat

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Lahenduse aspekt

Kaaliumiotaat

Selge ja värvitu

Vastab

Raskemetallid

≤ 30 ppm

<30>

Kloriid

≤ 100 ppm

<100>

Kuivatamine

≤ 0,50%

0,17%

Kaaliumisisaldus

19,78% ~ 20,28%

19,91%

Test (kaalium-ooretaat)

≥ 98,50%

99,33%

-------------------------------------------

Kaltsium   Orotava peamised indeksid:

Toote nimetus

Kaltsiumatsetaadi dihüdraat

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Lahenduse aspekt

Kaltsiumatsetaat

Selge ja värvitu

Vastab

Raskemetallid

≤ 20 ppm

<20>

Kloriid

≤ 100 ppm

<100>

Kuivatamine

≤ 0,50%

0,17%

Kaltsiumi sisaldus

10,16% ~ 10,47%

10,33%

Test

(Kaltsiumitoole dihüdraat)

98. 0% ~ 101,0%

99,53%

Parim kvaliteet, puhas liitiumiottaat, kaalium-oortaat, kaltsiumi-arott-pulber; Liitiumiotaat, kaalium-oprotaat, kaltsium-oprotaat tooraine tarnijad Hiinas. Liitiumiotaat, kaalium-oortaat, kaltsiumi-oprotaadi API tootjad.


Seotud tooted, mis võivad teile huvi pakkuda:

Calcium Orotaat (Calcium Orotic Acid)

Kaaliumiotaat (kaalium-orotihape)

Liitiumiotaat (liitiumhüdroksiid)


Kui otsite liitiumorotaat cas 5266-20-6 ja kaaliumorotaat cas 24598-73-0 ja kaltsiumi orotate cas 22454-86-0, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like