Konjac-kummipulber 25R, 30R, 36R E425, glükomannaan

Konjac Gum Powder 25R, 30R, 36R E425, Glucomannan Toote nimetus: Konjac-kummipulber, Glukomannan Sünonüümid: E425 CAS number: 37220-17-0 Omadused: valge / valge, lõhnatu, kõrgekvaliteediline rafineeritud pulber Peamine koostisosa: Glucomamman Molekulivalem: C21H28N6O6S Struktuur: Peamine ...

Toote üksikasjad

Konjac-kummipulber 25R, 30R, 36R E425, glükomannaan image001.jpg

Toote nimetus: Konjac Gum Powder, Glucomannan

Sünonüümid: E425

CAS number: 37220-17-0

Omadused: valge / valge, lõhnatu, kõrgekvaliteediline rafineeritud pulber

Peamine koostisosa: Glucomamman

Molekulivalem: C21H28N6O6S


Struktuur:

Peamine kasutusala: kasutatakse toidus ja joogis kui geeli moodustava ainena, paksendajana, veega peetava ainena,

stabilisaator ja kile moodustaja.

Pakett: 25Kgs / Fiber Drum , 25Kgs / Ctn

KEY Words:

Konjac-kummipulber, Konjac-kummi, Glucomannan

image002.jpg


Konjac-kummipulbri kirjeldus:

Konjaki kummi on valmistatud Aasias kasvanud konjaki taime juurest. See koosneb 85-90% Glucomammanist. Konjac Gum Powder kasutatakse Aasias, et luua jahu ja kõrge viskoossusega kapslit. See on sünergistlik koos kappa karrageeni ja ksantaankummitundega, mis moodustavad termoreguleeruvad, elastsed geelid. On soovitatav paksendamisel ja geelistamisel kasutada mitmesuguseid toiduaineid, sealhulgas želatiini vegane asendajana.

Fengcheni kontserni tootmisvõimsus on 9000mt / aasta. Meil on professionaalne toidupartiid Konjac Gum.

image003.jpg

Mis puudutab toodangut ja kvaliteedikontrolli, on meil Konjac Gum Pulber (Glucomannan), mis pakub klientidele ohutuid, tervislikke, hügieenilisi ja kõrgekvaliteedilisi tooteid, täiustatud tootmisvahendid ja professionaalne uurimis- ja arendusmeeskond. Kõiki Konjaci kummipulbri produkte töödeldakse rangelt HACCPi ja ISO süsteemi eeskirjade kohaselt. Pakume ka lisaväärtusteenuseid, mis põhinevad nii klientide individuaalsetel nõudmistel kui ka toote rakenduses ja tehnilises toes.

image004.png

Glükomannan või konjaki kummipulber on viskoosne lahustuv kiud, mis on eraldatud konjaki taime (Amorphophallus konjacsyn., A. rivieri) juurest, millel on Aasias naturaalne söödakapsas (bulb tuber). See on seedimatu süsivesik, polüsahhariid, mis on valmistatud glükoosist ja mannoosist. Konjac-kummipulber (glükomannan) suudab imenduda 100-kordse vee massi. Normaalsete jämesoole bakterite poolt on see peaaegu täielikult kääritatav, kuid vastavalt teatavatele toodetele esitatud väidete kohaselt ei sisalda Konjac Gum Powder (Glucomannan) kaloreid või ainult neid vähe.

Konjac Gum Powder (Glucomannan) välimus on valge / valge, lõhnatu, kõrgekvaliteediline rafineeritud pulber. See on täiesti loomulik toode, mis on valmistatud Konjaci taime kiu juurest. Erinevalt paljudest paksendajatest on see toode täiesti gluteenivaba. Konjac-kummipulber (Glucomannan) on tugev paksendaja ja sellel on umbes kümme korda rohkem paksendavat võimsust kui traditsiooniline maisitärklis. Seda kasutatakse laialdaselt paksendajatena mitmel erineval viisil, nagu supid, kastmed, maitsestatud kastmed, kastmed, täidisega paksud pirukadesse ja pudingidesse ning mitmesugusteks toiduaineteks. Konjac-kummipulber (Glucomannan) on Vegani toiduvalmistamise peamine koostisosa. Seda kasutatakse laialdaselt ka Diabetes Type2 kontrollimiseks. Tänu selle omadustele arvatakse, et tal on võime parandada glükeemilist kontrolli ja madalamad lipiidide plasmakontsentratsioonid. Peale selle sobib ka Konjac Gum Powder (Glucomannan), et seda kasutada madala kalorsusega sisustina.


Allikas & töötlemine:

Tehniliselt on Konjaci kummipulber (Glucomannan) toiduvalk, mis põhineb kuivatamisel ja jahvatamisel Amorphophallus Konjac mugulast saadud Konjaci jahu. Konjac-i täiendava ekstraheerimise ja kuivatamise etappe saab töödelda kuni Konjac glükomannaani saamiseni. See on polüsahhariid, mis koosneb monosahhariidi glükoosist ja mannoosist.

Värske Konjac sisaldab keskmiselt 13% kuivainet ja 64% kuivainest on glükomannaan. Glükomannan on lahustuvate toiduvalkude tüüp. Lahustuvad kiud meelitavad vett ja moodustavad geeli, mis aeglustab seedimist. See võib viivitada mao tühjenemisega ja muudab end täielikuks, mis aitab kaalul kontrollida. Müra lühenemine võib mõjutada ka veresuhkru taset ja soodustada iooninsuliini tundlikkust, mis võib aidata diabeedi juhtimist. Konjac võib samuti aidata vähendada LDL-i ("halb") vere kolesterooli, häirides toidu kolesterooli imendumist.

Fengchen Group on juhtiv Hiina Konjac Gum Powder (Glucomannan) tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina Konjac Gum Pulber (Glucomannan) pulber tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Konjac Gum Powder (Glucomannan) Hiinast, pöörduge Fengcheni kontserni.


Kasutamine ja rakendamine:

Konjac Gum E425 on toidu- ja joogitööstuses populaarselt kasutatav paksendaja, stabiliseeriva, geelistuva ja sideainena. Peamise koostisosa Glucomannaniga saab seda kasutada toiduainete, jookide, farmaatsiatoodete, tervishoiu ja isikliku hügieeni toodete, põllumajanduse / loomasööda / linnukasvatusettevõtetes. Samuti kasutatakse stabilisaatorina Locust Bean Gum'i asemel Konjaci kummipulbrit (Glucomannan) ja lisatakse jäätisele, juustule ja muudele piimatoodetele. See aitab stabiliseerida nende kvaliteeti, takistades jääkristallide arengut.

Toidu tootmises:

Konjac-kummipulber (Glucomannan) E425 võib kasutada paksendaja, tekstuuri stabilisaatorina, emulgaatorina ja geelistuvana sellistes toiduainetes nagu Candy, Jelly Leeds, koogid, nuudlid, jäätised, konserveeritud liha, vorstid, piimatooted: puuvilja jogurt, komplekt jogurt, segatud jogurt, röstitud võileib, juust, pudingipartiid, flan, jäätis, mütsid, külmutatud vaht, piimakreemijad, või asendusaine, vahukoor, šokolaad, pagaritooted.

Jookides:

Konjac-kummipuuder (Glucomannan) E425 võib kasutada jooki emulgaatorina, nagu näiteks valmistoidud, Fiber joogid, karastusjoogid ja kontsentraadid.

Ravimitootmises:

Konjac-kummipuuder (glükomannaan) E425 võib kasutada toiduvalkude ja geelistuva ainetena farmaatsiatööstuses. Kuid see kasutus ei ole väga suur.

In tervishoiu ja isikliku hügieeni tooted:

Konjac-kummipulber (Glucomannan) E425 saab kasutada kosmeetikatoodetes tekstuuri stabilisaatorina ja emulgaatorina.

Põllumajanduses / Loomasöödas / Kodulinnud:

Konjac-kummipulber (glükomannaan) E425 saab kasutada puu- ja tekstuurse stabilisaatori säilitusainena põllumajandus / loomatoidud / kodulinnud.

Muudes tööstusharudes:

Paksendajana kasutatakse Konjaci kummipulbrit (Glucomannan) E425: viskoossuse parandamiseks paberil, trükkimisel, kummist, keraamikast ja fotoklaasist; puurimisseadmes, et parandada viskoossust. Konjac Gum kasutatakse geelivahendina: kosmeetikatoodetes, et säilitada vett.

Lahustuvus vees:

Konjac-kummipulber (glükomannaan) E425 lahustatakse vees kergesti. Selle vesilahus on pseudo-plastiline vedelik ja sellel on nihkejääkide omadus. Konjaci pulbri osakesteks on väga pikad niit-sarnased makromolekulid, mis on kokku puutunud.

Kui see on kokkupuutes veega, sisenevad vesimolekulid ja imenduvad ahelasse. Kui see on ahelasse sisse viidud, võib selle osakeste paisumine umbes 200 korda suurem kui esialgne maht, muutes Konjac viskoosseks vedelikuks.

Paksendaja:

Konjac-kummipulber (Glucomannan) E425-le on teaduses tuntud dieedikiu kõige suurem molekulmass, kõrgeim tihedus ja kõige tugevam viskoossus. Modifitseerimata looduslik atsetüülitud Konjac glükomannaan on võimeline toota äärmuslikke viskoosseid lahuseid. Tavaliselt võib konjac pulbri 1% lahus vees toota 20 000 cps kuni 40 000 cps, mõõdetuna temperatuuril 30 ° C. See viskoossus on tänapäeva turul kõige suurem muudest looduslikest paksendajatest.

Muide, Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 interakteerub sünergiliselt karrageeni, ksantaankummi, säilitusvaha ja tärklisega. Näiteks lisades 0,02-0,03% Crjac toorainest kuni 1% ksantaankummiini, suurendab märgatavalt kuumutamisel viskoossust 2 kuni 3 korda. Konjac - ksantaankummi geelid on ühtlased ja väga elastsed. Maksimaalne geeli tugevus on näha Konjaci ja ksantaankummi suhte vahemikus 1: 2,5 kuni 1: 4.

Konjac-Carrageenani koostoime on sarnane Locust Bean Gum-Carrageenani omaga, kuid on looduses veidi tugevam.

Konjac-kummipulber (Glucomannan) E425 interakteerub enamiku tärklistadega, et saavutada viskoossuse märkimisväärne suurenemine, mis võimaldab tärkliset rikkalikke preparaate optimeerida, kas eesmärk on kalorite vähendamine või tekstuuri paranemine.

Stabilisaator:

Erinevalt ksantaankummi, guarkummi või säilitusainest, on Konjac-kummipulber (Glucomannan) E425 mitte-iooniline tüüp. Seetõttu ei mõjuta see süsteemis olevat soola. Keskkonna temperatuuril jääb konjaki kummi ilma sademeta isegi stabiilseks, isegi kui pH langeb alla 3,3. Kui stabilisaatorina kasutatakse Locust Bean Gum'i asemel Konjac Gumit ja lisatakse jäätisele, juustule ja muudele piimatoodetele, siis stabiliseeritakse nende kvaliteet, vältides jääkristallide arengut.

Gellinger:

Geeliseeriva ainena on Konjaci kummipulber (Glucomannan) E425 üsna ainulaadne, kuna see on võimeline moodustama termotransformeeruva ja termoregatiivse geeli erinevatel tingimustel.

Toiduainetööstuses sõltuvad mitmesugused tooted hüdrofiilsete kolloidide geelistumisomadusest, et moodustada nende eriline kuju või struktuur ja tagada nende õigeaegne sulamine teataval temperatuuril. Sellesse kategooriasse kuuluvad karrageen, pektiin, želatiin ja naatriumalginaat.

Ksantaankummita ei geelista, kui seda kasutatakse üksinda. Hea uudis on see, et Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 abil saab moodustada geeli mis tahes pH juures. Kui pH on 5, näitavad kaks kummide suurimat sünergistlikku toimet. Peale selle, kui ksantaankummi ja Konjac-kummi kasutatakse suhtega 3: 2, saavutatakse suurim geelistumine. Selline liitkummi geelistumine käitub kuumuse pöördumiseks; see ilmub ka toatemperatuuril olevas tahkes olekus ainult siis, kui see ei ole kõrgem kui 40 ° c. See on pooltahke või vedelas olekus temperatuuril 50 ° C või kõrgemal. Kui temperatuur langeb tagasi ümbritseva õhu temperatuurini, taastub see tahkes olekus. Selle ühendkomposiidi omaduste põhjal võib valmistada erinevat liiki kapslites, pudingites ja rasvavabasid kondiitritooteid, kasutades erinevaid ühendi kummi kontsentratsioone ja kohandades neid erinevate pH väärtustega.

Konjac koosneb korduvast polüsahhariidi ahelast, millele on lisatud kergeid leelisi nagu kaltsiumhüdroksiid; Konjac seab tugeva, elastse geeli, mis sulab isegi pikema soojusisolatsiooni korral.

Konjac lahus ei moodusta geeli, kuna selle atsetüülrühm takistab glükomannaani pikkade ahelate lähenemist üksteisele. Kuid see moodustab geeli, kui kuumutatakse pH tasemel 9-10. See geel käitub soojuse suhtes stabiilsena ja jääb stabiilseks korduval kuumutamisel temperatuuril 100 ° C või isegi 200 ° C. Kerge leeliselises keskkonnas tekib konjaki lahus pärast kuuma lahuse jahutamist termorepiseeruvat geeli. Sellepärast nimetatakse seda geeli mittepöörduvaks geeliks; mille mehhanism on see, et atsetüül dekanteerub glükomannaanist leegiseisundis kuumutamisel leegiseisundis. Osaliselt struktuurne kristallisatsioon toimub tingituna vesiniksidemete moodustumisest molekulide vahel.

Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 kuumade ja pöördumatute omaduste kasutamisel on seda laialdaselt kasutatud erinevate toitude valmistamiseks, nagu Konjac-kook, konjac-kiibid, Konjac-viilud, Konjaci naboogid ja taimetoitlaste toitumised .

Endine film:

Samal ajal on Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 võimas kilekandja, nii üksi kui ka kombinatsioonis teiste kummivaigudega nagu karrageen.


Konjaci kummipulbri (glükomannaani) funktsioonid E425:

Suu tunde lisamine, juhtimisfaasi eraldamine, kontrolliv viskoossus, moodustunud toitude valmistamine, laiendamine, eriti suhteline viskoosne lahus.

Konjac-kummipuuder (Glucomannan) E425 aitab ka pikendada kõlblikkusaega, vormi pöörduv või mitte-termoreaktiivne, pöörduv geel, suurepärane vee sidumisvõime.

Vältida sünereesi (väljaheidetamine), tagasilöögikristallide kasvu, tahkete osakeste peatamine.

Nii palju eeliseid.


Konjac-kummipulbri (Glucomannan ) analüüsi tunnistus (COA, TDS ) E425:

SPETSIFIKAADID

SUUR KOOSTIS: glükomannaan

MUUD KOOSTISAINED

Niiskus ≤10,0

Valk ≤3,0

Tuhk ≤3,0

Pb ≤1,0 (mg / kg)

Kuna ≤2,0 (mg / kg

SO2 ≤ 0,2 (g / kg)

Üldplaatide arv ≤3000 cft / g

Hallituse pärm ≤ 15 (cft / g)


Soovitatavad annused Konjac-kummipulbri (glükomannaani) kasutamisel E425:

image005.jpg

Parim kvaliteet, puhas Konjac-kummipulber (Glucomannan) E425 tehas Hiinas; Hiina Konjac-kummipulber (Glucomannan) E425 tooraine tarnija Hiinas. Hiina Konjac Gum Pulber (Glucomannan) E425 Tootja Hiinas.


Kui otsite konjaki kummipulbrit 25r, 30r, 36r e425, glükomannaani, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: konjaki kummi pulber 25r, 30r, 36r e425, glucomannan, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like