Vask Glükonaat, Ferrous Glükonaat USP BP FCC

Märksõnad: vask glükonaat, ferrous glükonaat USP BP FCC Keemiline nimetus: vask, 2,3,4,5,6-pentahüdroksüheksanoaat ------------------------ - Vask-glükonaadi kirjeldus: Copper Gluconate on D-glükoonhappe vase sool. See on lõhnatu helesinine või sinakasroheline kristall või pulber. See on...

Toote üksikasjad

Copper Gluconate, Ferrous Gluconate main picture.jpg

Tootenimi:

Vaskglükonaat

Raud Glükonaat

Sünonüümid:

Cu glükonaat
Cupric glükonaat

Fe-glükonaat,
Raud (II) glükonaat

Omadused:

lõhnatu helesinine või sinakasroheline kristall või pulber

must segu

CAS number:

13005-35-1

299-29-6

Valem:

C12H22CuOI4

C12H22FeOI4

Struktuur:

Copper Gluconate Structure formula.jpg

Ferrous Gluconate Structure formula.gif

Pakett:

25Ks / Fiber Drum; 25 kg / kott

25Ks / Fiber Drum; 25 kg / kott

Märksõnad: vask glükonaat, ferrous gluconate USP BP FCC

Keemiline nimetus: vask, 2,3,4,5,6-pentahüdroksüheksanaat

------------------------

Vask-glükonaadi kirjeldus:

Vask Glükonaat on D-glükoonhappe vask sool. See on lõhnatu helesinine või sinakasroheline kristall või pulber. See on vees kergesti lahustuv ja etanoolis lahustumatu.

Vask Glükonaat on suukaudselt bioaktiivne D-glükoonhappe vask. Lisaks tsütokroom C-oksüdaasi ja superoksiidi dismutaasi ensüümi-kofaktori rollile moodustab vask DSO-vask-kompleksidega tiokarbamaatdisulfirami (DSF) kompleksi, mis suurendab 26S proteasoomi DSF-i poolt vahendatud inhibeerimist; proteasoomi inhibeerimine võib põhjustada rakulise valgu lagunemise pärssimist, rakutsükli progressiooni lõpetamist, rakkude proliferatsiooni inhibeerimist ja apoptoosi indutseerimist vastuvõtlikes kasvajarakkude populatsioonides.


Vask Glükonaat on vase sool, mida kasutatakse vasest puuduse profülaktikaks ja raviks.

Vaskglükonaat on D-glükoonhappe vask sool. Glükoonhape esineb looduslikult puuviljades, honey, kombucha tee ja vein.

Vask-glükonaat on vormis mineraalne vask, mida enim kasutatakse vasetelisandites. Vask on kolmas kõige levinum mikroelemente kehas. See on keha jaoks oluline.


Vask-glükonaadi kasutusalad ja rakendused:

Vask Glükonaat on toidulisand vaskpuudulikkuse raviks.

 

Vask-glükonaadi kõrvaltoimed:

Vask-glükonaadi ülemise tarbimise tase on suurem. Vase puhul on täiskasvanu ülempiir kümme mg päevas. Vask Glükonaat müüakse toidulisandina vasks. Tüüpiline annus on 2,0 mg vaske päevas. See on 1/5, mida IOM peab ohutuks ülempiiriks. Pikaajaline vaskglükonaadi sissevõtmine kõrgemal kui ülemine piir võib põhjustada maksakahjustusi.

------------------------

Selleks on vaja säilitada terve naha, juuste värv, luu tervis, isegi punaste vereliblede moodustumiseni. Vaskglükonaat on organismis kergesti imenduv, mitte vaskoksiid, mis on madala kvaliteediga vask, mis ei ole kerge imenduda.

Need, kes peavad vaskgülonaati täiendama, on inimesed, kes on söömishäired, alatoidetud lapsed, alkohoolikud ja püsivad kõhulahtisused. Muud eelised hõlmavad eesnäärme häirete ja hüpoglükeemia ennetamist. Mõned vasest toiduvarudest on nisu, virsikud, mett, kartulid, kaunviljad ja pähklid.

----------------

Keha vajab rauda absorbeerima ja kasutama vaskglükonaati ning vask on ka võimas antioksüdandi ensüümi superoksiidi dismutaas.

Vask Glükonaat on potentsiaalselt põnev vananemisvastane koostisosa, kuid kindlasti pole see kõige paremini uuritud või tõestatud paikseks manustamiseks.

---------------------

Vaseli ja vaskglükonaadi roll:

Inimesel on kõige rikkalikumad jäljed või vähemineraalid tsink, raud ja vask. Teie keha ei vaja suuri koguseid tõhusaks. Nende kriitiliste toitainete puhul läheb veidi edasi.


-Kopp on oluline oma küünte tugevuse ja juuste läige. Üks tema suurimatest rollidest on aidata teie keha rauda. See aitab ka teie kehal arendada melaniini, aine, mis määrab teie naha tooni ja juuste värvi.

Teie kehas on kude, mida nimetatakse elastiniks, mis moodustab luude ja liigeste jaoks vajalikud ühendused. Vask on oluline osa elastiini valmistamisel C-vitamiini ja tsingi abil.


Punaste vereliblede tekitamine on ka selle tähtsa toitaine eest vastutav. Lisaks on see väärtuslik kui antioksüdant. Nagu rauda, leitakse see enamasti teie maksas.


Võib-olla olete märganud, et inimesed kasutavad vasest valmistatud käevõrusid meditsiinilistel eesmärkidel. See pole kergemeelne! Nagu selgub, on vana naiste lugu vasest tervenemisomaduste kohta õige.


-Copper võib aidata selliste tervisehäiretega nagu autoimmuunhaigused ja need, mida iseloomustab põletik. Vask töötab siiski kõige paremini, kui seda võetakse sisemiselt täiendavas vormis.

-Kopp on südame, luude ja naha jaoks oluline. Usutakse, et vase puudumine toob kaasa selle, kui palju ja kui kiiresti teie juuksed ka halliks muutuvad. Inimestel, kes kannatavad raua puuduse all, on tavaliselt ka vask puudus, millel on samad tagajärjed nagu punaste vereliblede arvu vähenemine.


Kui teil on mingeid toitumisharjumusi nagu kroonilised seedimisprobleemid, peaks vaskglükonaat olema osa teie täiendusplaanist. Vase tervisega kaasnevate hüvede hulgas on vaskglükonaat sellistes haigustes nagu artriit, suuhaigused ja mõned vähkkasvajad.

------------

Kirjeldus: raudne glükonaat

Raudaglükonaati kasutatakse rauapuuduse aneemia raviks (punaste vereliblede puudumine organismis liiga väikese raua tõttu).

Raud (II) glükonaat või ferrous glükonaat on must segu, mida kasutatakse sageli raud lisandina. See on glükoonhappe raud (II) sool.


Võrreldes ferrous fumaraadi, on raudne glükonaat hematüüline, mis on seedetraktile vähem ärritav. Raudset glükonaati kasutatakse tavaliselt asendajana, kui ferrosulfaati ei saa taluda.

Kõiki rauapreparaate, kaasa arvatud raudne glükonaat, tuleb manustada pärast sööki, mitte kunagi tühja kõhuga. Patsienti tuleb hoiatada, et ränidioksiid põhjustab väljaheide tumerohelise või mustana. Üleannustamine võib põhjustada tõsiseid süsteemseid reaktsioone.

Raud Glükonaadi kasutamine:

- Toidu lisaaine

Mustade oliivide töötlemisel kasutatakse toidulisandina raudmetallglükonaati. Mustmetallglükonaat annab oliividele ühtlase värvitooni. Seetõttu võib mustade oliivide sisaldav raudne glükonaat korrapäraselt tarbida, et säilitada terve ferritiini sisaldus veres.


Raud Glükonaat on rauapreparaat, mida kasutatakse madala rauasisalduse taseme raviks või vältimiseks. Raud on oluline mineraal, mille organism vajab punaste vereliblede tootmist ja tervislikku seisundit.

----------------------


- farmatseutiliselt:

Raua glükonaati kasutatakse tõhusalt hüpokroomse aneemia raviks. Raud-glükonaadi kasutamine teiste rauapreparaatidega annab tulemuseks rahuldavad retikulotsüütide vastused, suur raua kasutamise protsent ja hemoglobiini igapäevane tõus, mille normaalne tase esineb mõistlikult lühikese aja jooksul.

Raudglükonaadi pilt:

Ferrous Gluconate picture.jpg

Raud Glükonaadi toksilisus:

Ferroglükonaat võib olla toksiline üleannustamise korral. Lapsed võivad esineda 10 ... 20 mg / kg elementaarraami allaneelamisel. Tõsine mürgisus võib põhjustada üle 60 mg / kg neelu. Raud avaldab nii kohalikke kui ka süsteemseid mõjusid: see on söövitav seedetrakti limaskestale, võib see avaldada negatiivset mõju südamele, veres, kopsudes, maksas, seedetrakti süsteemis, närvisüsteemis ja nahas.

Fengchen Group on juhtiv tarnija Copper Gluconate, Ferrous Gluconate USP BP FCC pulber Hiinast. Oleme spetsialiseerunud hulgimüüjatele ja pakendamata kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on õige Copper Gluconate, Ferrous Gluconate USP BP FCC pulber, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Copper Gluconate'i, Ferrous Gluconate USP BP FCC pulbrit, palun pöörduge Fengcheni kontserni.

------------------

Analüüsi tunnistus

Vaskglükonaat

Teemad

STANDARD

Identifitseerimine

Vaskglükonaat

Vastab nõuetele

Ainete vähendamine

1,0 max

Analüüs,% Puhtus

Vaskglükonaat

98,0-102,0

Kloriid,%

0,05max

Sulfaat,%

0,05 max

Plii,%

Maksimaalselt 0,0025

Arseen, ppm

3 maks

Kokkuvõte Kompileeritakse vastavalt USP nõuetele.

Raud Glükonaat

Teemad

STANDARD

Identifitseerimine

Raud Glükonaat

Vastab nõuetele

Orgaanilised lenduvad lisandid

Vastab nõuetele

Ainete vähendamine

Vastab nõuetele

Oksaalhape,%

Vastab nõuetele

Analüüs,% Puhtus

Raud Glükonaat

97,0-102,0

Vesi,%

6.5-10.0

Kloriid,%

0,07max

Sulfaat,%

Maksimaalselt 0,1

Plii,%

Maksimaalselt 0,001

Arseen, ppm

3 maks

Fe 3+,%

2,0 max

Kokkuvõte Kompileeritakse vastavalt USP nõuetele.

------------------

Vask-glükonaadi kõrvaltoimed

Soovitatavate annuste kasutamisel peetakse vaskgliukonaati enamiku inimeste jaoks ohutuks. Oluline on meeles pidada, et vask reageerib mineraalse tsinkiga. Seetõttu ei võta mõlemad koos oma keha nii palju tsinki, sest vask takistab seda protsessi. Liiga palju tsink võib põhjustada vase puuduse.


On tõestatud, et enamik inimesi saavad oma tervisliku toitumise ajal oma soovitud päevaraha vasest. Ravimi koostoime on alati võimalus. Kui te olete ravimiga, konsulteerige oma arstiga oma täiendava raviskeemi kohta.

Mõned terviseeksperdid leiavad, et vasel on negatiivne mõju sünnitusjärgsetele kogemustele. Tulevikus emad ja rinnaga toitvad isikud peavad nõu oma sünnitusarstilt nõu andma.

----------------------

Top Quality, Hiina Pure Copper Gluconate, Ferrous Gluconate USP BP FCC Pulber / Ainetehas Hiinas; Hiina Vask Glükonaat, Ferrous Glükonaat USP BP FCC tooraine tarnijad Hiinas. Hiina Copper Gluconate, Ferrous Glükonaat USP BP FCC API tootjad Hiinas.

Seotud tooted:

Kui otsite Copper Gluconate, Ferrous Gluconate USP BP FCC, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: Vask Glükonaat, Ferrous Glükonaat USP BP FCC, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like