Eraldatud sojaoa valk

Sojavalgu kontsentraat või kontsentreeritud sojaoa valk Hiina Sojavalgu kontsentraat või kontsentreeritud sojaoa valgu tehas, tarnija, tootja Hiinas. Omadused: helekollane pulber. Pakend: 25 kg / kott või 25 kg / kiudtrummel

Toote üksikasjad

Eraldatud sojaoa valk

Isolated Soybean Protein

Hiina isoleeritud sojaoa valgu tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CAS-number: 9010-10-0

Omadused: Välimus on helekollane ja piimjas valge pulber

Struktuuri valem:

Isolated Soybean Protein formula

Pakend: 25Kgs /Kiudtrumm

Kirjeldus:

Isolate Sojavalgu pulber, mis on saadud rasvatustatud ja kooritud sojaubadest (saadaval firmalt Non-Gmo sojaoad).

Rakendused:

Toidutööstus inimtoiduks: isoleeritud sojaoa valk leiab kasutust toiduainetes, taimetoitlastes, suupistetes, kalas, surimis, vorstis ja tervislikus toidus

Keemilised spetsifikatsioonid:

Valk (mfb): 90% min

Niiskus: max 6,0%

Õli: max 0,7%

Tuhk: max 5,5%

Pestitsiidid, fumigandid& Mükotoksiinid negatiivsed

Mikrobioloogiline spetsifikatsioon

Standardne plaatide arv: 20000 / gr max

Pärmi& Hallitus: 100 / gr max

Salmonella: negatiivne 25 grammis

E. Coli: Negatiivne 1 gr

Füüsiline spetsifikatsioon

Suurus 100 (võrgusilma): 90% min

Kõlblikkusaeg, ladustamine ja transport:

Maksimaalselt 12 kuud pärast tootmiskuupäeva, kui seda hoitakse kuivas ja jahedas temperatuuril alla 26,0 ° C (suhteline õhuniiskus 65% või vähem). Vedu puhta veoauto / konteineriga toatemperatuuril. Mitte transportida kokkusobimatute või sööda- või toidumaterjalidega.

Pakendamine

Eraldatud sojaubavalk on pakendatud toidukõlblikesse kolmekihilistesse paberitesse / PE-ga suletud kotidesse, netokaal 20 kg (56Ib).

Hiina kuulsaima isoleeritud sojavalgu pulbri tarnijana on Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd isoleeritud sojaoa valgupulber hästi pakitud uusima ja ohutuma pakendiga.

Sojavalgu ja sojavalguisolaadi vahel on erinevusi

1. Erinevad omadused

1) sojaoa valk: sojaoa valk on omamoodi taimne valk ja selle aminohappeline koostis sarnaneb piimavalguga. Välja arvatud metioniin on veidi madalam, on teiste asendamatute aminohapete sisaldus suhteliselt rikas, mis on täielik taimne valk.

2) Sojavalgu isolaat: isoleeritud sojaoa valk (SPI) on mingi täishinnaline valguline toidulisand, mis on toodetud madalal temperatuuril lahustunud sojajahust. Sellel on emulgeerumine, niisutamine, õli imendumine, geel, vahud ja sidekesta.

2. Valgusisaldus on erinev

1) sojaoa valk: valgusisaldus on umbes 38%.

2) isoleeritud sojaoa valk: sojaoa valguisolaadi valgusisaldus on üle 90%.

3. Erinevad eksisteerimisviisid

1) sojaoa valk: sojaoa valgu tooteid on kahte tüüpi: pulbristatud sojaoa valgu tooted ja tekstuuriga sojaoa valgu tooted.

2) eraldatud sojaoa valk: sojaoa valk on omamoodi kõrgmolekulaarne orgaaniline polümeer, mis moodustub aminohapete rea kaudu peptiidsideme kaudu. See koosneb peamiselt albumiinist ja globuliinist, millest albumiin moodustab 5% ja globuliin 90%.

Isolated Soyean Protein on omamoodi täishinnaga valguline toidulisand, mis on toodetud madalal temperatuuril lahustunud sojajahust. Sojaoa valguisolaadi valgusisaldus on üle 90% ja seal on ligi 20 tüüpi aminohappeid, mis sisaldavad inimorganismile asendamatuid aminohappeid. See on rikas toitumisega ja ei sisalda kolesterooli. See on üks väheseid taimseid valke, mis on võimeline asendama loomset valku.

Isoleeritud sojaoa valgu olemasolevad vormid:

Sojaubavalk on omamoodi makromolekulaarne orgaaniline polümeer, mis moodustub aminohapete rea kaudu peptiidsideme kaudu. See koosneb peamiselt albumiinist ja globuliinist, millest albumiin moodustab 5% ja globuliin 90%.

Vastavalt sojavalgu isolaadi immunoloogilistele omadustele. Eraldatud sojaubade valke võib jagada nelja kategooriasse: a-globuliini kontsentraat (umbes 15%), 13 globuliini kontsentraat (umbes 28%), y-globuliini kontsentraat (umbes 3%) ja lahustuv globuliin (40%).

Funktsionaalsed omadused:

Emulgeeriv vara

Sojavalguisolaat (SPI) on pindaktiivne aine, mis võib vähendada vee ja õli ning vee ja õhu pindpinevust. Isoleeritud sojaoa valku on lihtne moodustada stabiilne emulsioon. Küpsetatud toidu, külmutatud toidu ja supitoidu tootmisel võib toote stabiilseks muutmiseks kasutada sojavalgu isolaati emulgaatorina.

Niisutamine

Sojavalguisolaat sisaldab peptiidahela luustikus palju polaarrühmi, seega on sellel veeimavus, veepeetus ja paisuvus. Eraldatud sojaoa valgu veeimavus on palju tugevam kui kontsentreeritud valgu omadustel ja temperatuur seda peaaegu ei mõjuta. Isoleeritud sojaubade valgul on ka võime säilitada töötlemise ajal vett ja maksimaalne veepeetusvõime on 14 g vett / G valku.

Õli imendumine

Valgu eraldamine lihatoodeteks võib moodustada emulsiooni ja geelmaatriksi, et vältida rasva pinnale liikumist, soodustades seeläbi rasva imendumist või rasvaga seondumist. See võib vähendada lihatoodete töötlemisel rasva ja mahla kadu, aitab säilitada kuju stabiilsust ning eraldatud valgu õli imendumise määr on 154%.

Gelatsioon

Eraldatud sojaoa valku ei saa kasutada mitte ainult vee, vaid ka lõhna- ja maitseainete, suhkrute ja muude komplekside kandjana, mis on toiduainete töötlemisel väga kasulik.

Vahutav vara

Parim on sojavalguisolaadi vahutav omadus, mis võib anda toidule lõdva struktuuri ja hea maitse.

Konjunktiiv

Liha tükeldamisel kaetakse valguisolaadi ja munavalgu segu kiu pinnale, moodustades kile, mis on kergesti kuivav, võib ära hoida lõhna kadu, soodustab rehüdratsiooniprotsessi ja annab mõistliku struktuuri rehüdreeritud toodete jaoks.

Eraldatud sojaoa valgu toiteväärtus:

1, kõrge valgusisaldus

Isoleeritud sojaoa proteiin on täiuslik valgulisand taimetoitlastele ja tavalistele inimestele.

2. Madala rasvasisaldusega

Neile, kes vajavad madala kalorsusega dieeti, võib osa valgu asendamine sojavalguga mitte ainult vähendada kolesterooli ja küllastunud rasvade tarbimist, vaid saavutada ka tasakaalustatud toitumise.

3. Eraldatud sojaoa proteiin aitab suurendada kaltsiumi

Sojavalk võib takistada kaltsiumi kadu uriinis, soodustada luude tervist ja vähendada osteoporoosi riski.

4. Eraldatud sojaoa valk on võimeline kolesterooli alandama

Uuringud on näidanud, et päevane 25g sojavalgu tarbimine võib tõhusalt vähendada üldkolesterooli ja madala tihedusega lipoproteiinikolesterooli taset inimese veres, vähendades seeläbi südamehaiguste riski.

5. Ei tekita ebamugavusi

Eraldatud sojaubaproteiinipulber eemaldab sojaubadest algse toitainete inhibiitori trüpsiini inhibiitori, nii et te ei pea muretsema seedehäirete, mao paisumise ja muude ebamugavate reaktsioonide pärast.

Tipptasemel, puhas isoleeritud sojaoa valgu pulbritehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite isoleeritud sojaoa valku, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalsemaid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: isoleeritud sojaoa valk, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like