Iota rafineeritud karraginaan, Iota poolarenenud karraginaan

Iota rafineeritud karrageenan, Iota poolvalgud Carrageenan Märksõnad: Iota rafineeritud karrageen, rafineeritud Iota karrageenan Iota pool rafineeritud karrageenan, Iota poolvalifitseeritud karrageeni rafineeritud karrageenan Iota Kirjeldus: Iota poolarenenud karrageeni saadakse looduslike liinide töötlemisel ...

Toote üksikasjad

Iota rafineeritud Carrageenan, Iota poolarenenud Carrageenan image001.jpg


Tootenimi:

Iota rafineeritud Carrageenan

Iota pool rafineeritud Carrageenan

Sünonüümid:

Rafineeritud Iota Carrageenan

Iota poolvalifitseeritud karrageen

Pakett:

25Kg / Fiber Drum

25Kg / Fiber Drum

Funktsioonid:

Geleeriv aine, stabilisaator, paksendaja

Rakendused:

Piimatooted, želeed, pehmed kommid, lihatooted, joogid, kapslid jne

Karrageen on laialdaselt kasutatav toidulisand ja koostisained, millel on hüübimishäire, lipiidide taset alandav toime ja mida kasutatakse tavaliselt želee, kristalliseerumise, jäätise tootmisel. Kasutatakse toiduainetööstuses paksendajana.

Säilitusaeg

2 aastat

HSCODE:

1302391100


Märksõnad:

Iota rafineeritud karraginaan, rafineeritud Iota Carrageenan

Iota poolarenenud karraginaan, Iota poolvalmis karraginaan

Rafineeritud Carrageenan Iota

Kirjeldus:

Iota poolarenenud karrageeni saadakse klassi punaste vetikate merevetikate Eucheuma spinosum looduslike liinide töötlemisel, eemaldades lisandid, värske veega pesemise ja kuivatamise teel. Seda rakendatakse selle geelistamise, paksenemise ja stabiliseerivate omaduste jaoks. Iota poolarenenud karrageeni peamine kasutusala on piimale ja lihatoodetele, kuna see on tugev seondumine toiduvalkudega.

Karrageenid on hüdrokolloidide perekond, mida kasutatakse paksendamiseks, stabiliseerimiseks ja geelilahuste valmistamiseks. Need on taimetoitlusega ja eriti efektiivsed valkudega, nii et neid kasutatakse tavaliselt piimatoodetes. On 3 põhitüüpi: Iota Carrageenan, Kappa Carrageenan ja Lambda Carrageenan. Kaltsiumi manulusel moodustab Iota rafineeritud karraginaan pehme geeli ja kappa karrageen moodustab jäiga ja rabe geeli. Kuid kaaliumisoolade esinemise korral moodustab Kappa Carrageenan väga kindaid ja elastseid geeli. Lambda karrageen ei moodusta geeli, kuid seda saab kasutada paksendajatena.

Iota rafineeritud karraginaani saab kasutada külmutatud magustoitude valmistamiseks, jäätiste stabiliseerimiseks, kuumade piimavahude valmistamiseks, rikkalike suuõõne korstnate valmistamiseks isegi madala rasvasisaldusega või munadega, et katta koostisosa geelkatega või valmistada konditustatud juustu, mille tulemuseks on juust kristalliseerunud juustu tekstuuriga, kuid kuivatatud juustu maitsega.

Karaaženaanist on palju erinevaid kappa, iota ja lambda, kuid me kasutame neid kolme tüüpi ainult toiduvalmistamisel. Võite näha ka neid koostisosi, millele on viidatud vastavate Kreeka väiketähtedega: κ-karrageen (kappa), ι-karrageenan (iota), λ-karrageenan (lambda).

Carrageenanide nimed viitavad pika Karrageeni molekuli piki paiknevat kohta, kus molekuli teatud osa (antud juhul ester-sulfaatrühm) on ühendatud. Selle rühma asukoht mõjutab karrageeni lahustuvust ja geeli tugevust. Mõelge merevetikad ja kuidas see võib omada palju erinevaid faktuure: see teeb seda, segades oma sisemine koosseis Carrageenans.

Fengchen Group on juhtiv Hiina Iota rafineeritud karraginaani tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina Iota rafineeritud Carrageenani tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Iota rafineeritud karrageenipulbrit Hiinast, pöörduge Fengcheni kontserni.


Kasutamine ja rakendused:

Iota Rafineeritud Carrageenan on suurepärane selleks, et valmistada külmutatud magustoite, stabiliseerida jäätised ja kuumad piimavahud, näiteks meie Gruyere kuuma vaht (allpool näidatud munakollade krokettidega) ja valmistada rikkaid suuõõneskeini isegi madala rasvasisaldusega või munadega.

Iota ja Kappa rafineeritud karrageenid on sageli kasutatud koos, et korrigeerida saadud tekstuuri ja suu meeleolu. Näiteks Iota ja Kappa kombinatsiooni saab kasutada nn konstrueeritud juustu valmistamiseks, mille tulemuseks on kenasti sulatatud juustu tekstuur, kuid kuivatatud juustu maitsega. Kuivad vanad juustud ei sulanud hästi ja purunevad rasva ja tükkideks, kuid karrageenid võivad emulsiooni stabiliseerida ja probleemi lahendada.


Tooteindeksid

Toote nimetus: poolkeraamiline Iota Carrageenan

Välimus: kreem valguse pruuni värvusega


Omadused:

Iota Rafineeritud karrageen on looduslik hüdrokolloid, mis on valmistatud merevetikatest (Eucheuma spinosum). See lahustub vees temperatuuril 60 ° C või kõrgemal, keemistemperatuuril 85 ° C. See võib põhjustada keskmise viskoossuse tekkimist jahutamisel ja stabiilsena kontrolltingimustes.

Rakendus:

Iota rafineeritud karrageeni kasutatakse laialdaselt stabilisaatorina, tekstuurivahendina, läbipaistev ja elastse geelistuva, maitse ja maitse vabanemisega, termoreguleeruva geelistumisega, mineraalse sünereesiga. Veelgi enam, seda kasutatakse laialdaselt toiduainete töötlemisel.

 

Tootekirjeldus:

Osakeste suurus: Pass 150 M (106 u), min 95%

Tuha kokku: maksimaalselt 35%

Niiskusesisaldus: maksimaalselt 12%

pH: 8 - 11 *

Viskoossus:> 5 cm **

Geeli tugevus:> 50 g / cm2 ***

Mikrobioloogia:

Koguplaatide arv: <5000 cfu="">

Pärm ja hallitusseened: <300 cfu="">


Karrageeni funktsioonid:

Üks olulisemaid omadusi, mis eristab teistest hüdrokolloididest pärit karrageeni, tõepoolest erineb selle võimest keerulisemate või valkudevaheliste suhetega ning seda kasutatakse laialdaselt paksendamiseks, geeliks või piimapõhiste lahuste stabiliseerimiseks. Karrageen ei ole pindaktiivne aine, vaid see stabiliseerib olemasolevaid emulsioone. Kolmemõõtmeline võrgustik, mis aitab stabiliseerida emulsioone, toimib ka osakeste suspendeerimisel.

Iota rafineeritud karrageen on suurepärane paksendav ja geelistuv aine, mida kasutatakse enamasti puuviljadega ja piimatoodetega, et moodustada kuumust pöörduv ja painduv pehme geel. Iota rafineeritud karraginaan nõuab kaltsiumiioone, et arendada geeli ja kõik karrageenid, see on taimetoitlane ja suurepärane alternatiiv želatiinile. Iota Rafineeritud karrageen moodustab pehme geeli, eriti kaltsiumi juuresolekul.


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

Välimus

Tan kuni kollakas, jäme kuni peene pulber

Osakese suurus

95% läbib 120 mešši

95% läbib 200 silma

Viskoossus (m.Pas)

≥5

≥5

Kogu tuhasisaldus

≤30

≤30

Niiskus (%)

≤10

≤10

Läbipaistvus (1%)

***

***

PH tase

8.0-11.0

8.0-11.0

Ash ei lahustu happeks

≤1,0

≤1,0

Sulfaat (%, arvutatud SO

15-40

15-40

Arseen (ppm)

≤3,0

≤3,0

Plii (ppm)

≤5

≤5

Elavhõbe (ppm)

≤1,0

≤1,0

Kaadmium (ppm)

≤2,0

≤2,0

Kogu plaadi arv (CFU / g)

≤5000

≤5000

Pärm ja hallitusseened (cfu / g)

≤300

≤300

E. coli

Puudub 5 g juures

Salmonella

Puuduvad 10 g

 

Iota poolarenenud karraginaan

Välimus

Lumine valge pulber

Osakese suurus

120mesh

Viskoossus (mPa.s)

≥5

Kogu tuhasisaldus (%)

≤30

Niiskus (%)

≤10

KCL-i geeli tugevus (g / cm2) (1,5%, 0,2% KCL)

Puuduvad

Läbipaistvus (T%)

≥70

PH

8,0 ~ 10,0

Happes lahustamata tuhk (%)

≤1,0

Sulfaat (%, arvutatud SO4 2- )

15 ~ 40

Heavy metal

Arseenisisaldus (ppm)

≤2,0

Plii sisaldus (ppm)

≤5,0

Elavhõbedasisaldus (ppm)

≤1,0

Kaadmiumisisaldus (ppm)

≤1,0

Mikrobioloogia

Kogu plaadi arv (CFU / g)

≤5000

Pärm ja hallitusseened (cfu / g)

≤300

E. coli

Negatiivne 5 g juures

Salmonella

Negatiivne 25 g juures

Meie toote eelised:

Karrageeni omadused

Temperatuur (geelid ja sulavad): karrageeni geelid on termorepteeritavad. Sõltuvalt kasutatud karrageenide kontsentratsioonist ja katioonide olemasolust on geelistumis / sulamistemperatuur vahemikus ligikaudu 104 ° F / 40 ° C ja 158 ° F / 70 ° C.

Tekst: Iota moodustab koos kaltsiumi sooladega nagu kaltsiumkloriid, kaltsiumlaktaat ja kaltsiumlaktaatglükonaat pehme ja elastse geel. Kaltsiumi juuresolekul moodustab kappa karrageen jäikade ja rabedate geelide. Kuid kaaliumisoolade esinemise korral moodustab Kappa Carrageenan väga kindaid ja elastseid geeli. Kombineerige need kaks, et muuta tekstuuri väikesed muutused.

Välimus: Iota Carrageenan geelid on selged.

Maitse vabanemine: suurepärane, kõva geeli puhul.

Mouthfeel: Iota Carrageenan on kirjeldatud kui "sulatamine-in-your-mouth" tunne, samas kui kappa karrageen, olenevalt kontsentratsioonist, ulatub pehmest ja rabedast (tofu) kuni kõva ja rabava (kurgi) tekstuurini.

Freeze / Thaw stabiilne: Kappa ei ole stabiilne, külmumisest põhjustatud sünerees. Iota Carrageenan on stabiilne.

Syneresis (nutimine): Kappa karrageenil on sünerees, eriti madalates kontsentratsioonides. Iota Carrageenan moodustab sünereesieta geeli.

Riputamine: Kappa karrageen moodustab nihkega lagundava geeli, mis tähendab, et karrageeni geeli võib segada vedela geeliga või pressida vahuna. Iota-karrageeni preparaadi segamine takistab geeli moodustumist, kuid kui puhata lasta, siis moodustub purustatud geel uuesti.

Top Quality, puhas Iota Carrageenan rafineeritud tehas Hiinas; Hiina Iota Carrageenan rafineeritud tooraine tarnija Hiinas. Hiina Iota Carrageenan rafineeritud tootja Hiinas.


Kui otsite iota rafineeritud karrageeni, Iota pool rafineeritud karrageeni, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: iota rafineeritud karrageen, Iota poolvalmis karraginaan, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like