Instant BCAA hargnenud ahelaga aminohappe pulber 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1

Instant BCAA hargnenud ahelaga aminohapete pulber 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1 Toote nimetus: Instant BCAA pulber hargnenud ahelaga aminohape 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1 Sünonüümid: suhe : 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1 BCCA omadused: valge pulber puhtus (test): 99% Min Struktuur: Pakett: 25Kgs / Fiber Drum Function: Gain ...

Toote üksikasjad

Instant BCAA hargnenud ahelaga aminohapete pulber 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1

image001.jpg

Toote nimetus: Instant BCAA pulber hargnenud ahelaga aminohape 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1


Sünonüümid:

Suhe: 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1 BCCA-d

Omadused: valge pulber

Puhtus (analüüs): 99% min

Struktuur:

image002.jpg

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

Funktsioon: jõuab lihase, annab energia

MOQ: 1 kg

Säilivusaeg: 2 aastat

KEY Words:

BCAA, Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape

BCAA 2: 1: 1 BCAA 4: 1: 1


Kirjeldus:

Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA-d) viitavad kolmele aminohappele: leutsiinile, isoleutsiinile ja valiinile.

Inimeste puhul, kellel on vähe toitu valku, võib BCAA-i lisamine soodustada lihasvalkude sünteesi ja aja jooksul lihaste kasvu. Uuele sportlasele väsimuse vältimiseks võib kasutada ka BCAA-tüüpi pulbrit, hargnenud ahelaga aminohapet.

Leutsiin mängib olulist rolli lihaste valkude sünteesis, samal ajal kui isoleutsiin indutseerib rakkudele glükoosi. Valini rolli määramiseks BCAA-s on vaja täiendavaid uuringuid.

BCAA-lahuse pulber, hargnenud ahelaga aminohape täiendab BCAA-de vähenemist seerumis, mis tekib treeningu ajal. Seerumi vähenemine põhjustab tavaliselt trüptofaani sissevoolu ajusse, millele järgneb serotoniini tootmine, mis põhjustab väsimust.

Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape on oluline igapäevaseks imendumiseks, kuid paljud valguallikad, näiteks liha ja munad, annavad juba BCAA-sid. Täiendus ei ole siiski vajalik inimeste jaoks, kellel on piisavalt suur proteiinisisaldus (1-1,5 g kilogrammi kehakaalu kohta päevas või rohkem).

Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape on tuntud kui stress-aminohapped. 0% toit peaks olema valk, kui keha on tugevast stressist, kuna stress põhjustab valguse kiiremat lagunemist. Instant BCAA pulbril, hargnenud ahelaga aminohapetel on regulatiivne toime üldisele valkude ainevahetusele ja on stressi ajal suuremates kogustes vaja kui teised aminohapped (ja tõenäoliselt proportsionaalselt rohkem leutsiini kui valiin või isoleutsiin). Lisaks sellele aitab Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape hõlbustada teiste aminohapete lagunemise kiirust ja kasutamist ning stimuleerida proteiini sünteesi. Seepärast on need Instant BCAA pulber hargnenud ahelaga aminohape kasulikud trauma, operatsiooni, maksapuudulikkuse, infektsiooni, palaviku, näljahäda, lihaste väljaõppe ja kaalu tõstmisega põhjustatud stressi tingimustes. BCAA-d on ainulaadsed, kuna need skeletilihased võivad neid otseselt kasutada energiaallikana.

Kiire BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape on aminohape, millel on filiaaliga alifaatne külgahel (keskne süsiniku aatom, mis on seotud kolme või enama süsinikuaatomiga). Proteiogeensete aminohapete seas on kolm BCAA-d: leutsiin, isoleutsiin ja valiin. Mitte-proteiogeensete BCAA-de hulka kuuluvad 2-aminoisobutaanhape.

3 proteogeense BCAA-lahuse pulber, hargnenud ahelaga aminohape on inimese seas 9 olulist aminohapet, mis moodustab kolmkümmend viis protsenti asendamatutest aminohapetest lihasvalkudes ja nelikümmend protsenti imetajatest nõutavatest eelnevalt valmistatud aminohapetest. Instant BCAA pulbri süntees, hargnenud ahelaga aminohape esineb kõikides taimede asukohtades rakkude plastidides, nagu on kindlaks määratud mRNA-de esinemise kaudu, mis kodeerivad metaboolse raja ensüüme.

Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohapped täidavad mitmeid metaboolseid ja füsioloogilisi rolle. Metaboliseerides soodustavad nad valkude sünteesi ja käivet, signaaliradasid ja glükoosi metabolismi. Instant BCAA pulbri oksüdeerimine, hargnenud ahelaga aminohapped võivad suurendada rasvhappe oksüdeerumist ja mängida rolli rasvumuse korral. Füsioloogiliselt on Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape toime immuunsüsteemis ja aju funktsioonis. Need jaotuvad tõhusalt dehüdrogenaasi ja dekarboksülaasi ensüümide poolt, mida väljendavad immuunrakud, ning need on vajalikud lümfotsüütide kasvu ja proliferatsiooni ning tsütotoksiliste T-lümfotsüütide aktiivsuse jaoks. Lõpuks, Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohapped omavad sama transpordi valku ajus aromaatsed aminohapped. Aju korral võib BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape olla valgu sünteesis, neurotransmitterite sünteesis ja energia tootmises.

Inimese kehas on Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape, valkude sünteesiks hädavajalikud ja neid nimetatakse sageli proteiinide "ehitusplokkideks".

 Seal on ligikaudu 20 erinevat aminohapet, millest üheksa nimetatakse naturaalseteks aminohapeteks, mida keha ise ei suuda pakkuda; seetõttu tuleb neid tarbida tasakaalustatud toitumise kaudu. Aminohapped on lihaste kudede parandamiseks ja taastamiseks olulised, kus Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape sisaldab 3 olulist hargnenud ahelaga aminohapet, L-leutsiini, L-isoleutsiini ja L-valiini.

 Need kolm aminohapet on struktuurilt unikaalsed ja selle tulemusena lagundatakse neid otseselt lihastes, mis maksimeerivad toiteväärtust.

Hargnenud ahelaga aminohapete eelised kehalise võimekuse saavutamiseks

BCAA-d on olulised mitmel põhjusel. Üldiselt toimivad nad proteiinide ja lihaste ehitusplokkidena ning võivad samuti aidata reguleerida veresuhkru taset ja isegi parandada veresuhkru ainevahetust.

Nad on saanud hiljaks üsna vähe tähelepanu, kuna neil on ka võimalus väsimus treeningu ajal vähendada.

On leitud, et Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape parandab vastupidavustreeningu jõudlust vastupidavuse poolest, võimalusel ajude serotoniini produktsiooni pärssimisega.

Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape leevendas keset väsimust võistlejate seas kahe järjestikuse võistluspäeva jooksul, mis võimaldas neil töötada kiiremini sama tajutud pingutuse tasemega. See jõudis järeldusele, et Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape võib olla eriti kasulik sportlastele, kes seisavad mitmepäevaste võistluste käigus.

Teised uuringud näitavad, et vahetu BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape võib vähendada treeningu tajutud koormuse hindamist 7% võrra ja vaimse väsimuse hindamist 15% võrra võrreldes platseeboga. Isegi meremeeste hulgas, kes osalesid 32-tunnise avamere purjereisil, vähenes kiire BCAA-pulbri suure valgusisaldusega dieet, hargnenud ahelaga aminohape, väsimustunne.

Fengchen Group on Hiina juhtiv BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohapete tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina Instant BCAA pulber, hargnenud ahelate aminohapete tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Instant BCAA pulbrit Hiinast hargnenud ahelaga aminohapet, pöörduge Fengcheni kontserni.


Funktsioonid ja eelised:

1) Valgu süntees: Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape suurendab valkude sünteesi ja vähendab valgu lagunemist lihaskoes teatavate peamiste ensüümide aktiveerimise tõttu.

2) Lihase kahjustus ja valulikkus: Paljud uuringud näitavad, et Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape vähendab kehaliste harjutuste tõttu lihaste kahjustusi ja valulikkust.

3) Immuunvastus Post-Exercise: Elite sportlased näitasid, et BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape säilitab glutamiini ja immuunfunktsiooni.

4) Lihased ja tugevus: mitmed uuringud on näidanud, et hargnenud ahelaga aminohapped ei tööta ainult paberil: nad suurendavad tegelikult lihasmassi ja / või tugevust. Üks huvitav uuring näitas, et Instant BCAA pulbri, hargnenud ahelaga aminohapete enne treeningut tarbimine suurendas jõudlust ja massi rohkem kui vadaku kasulikkus, mis on kulturismi maailmas lemmik.

Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape vähendab kehas kehalise rasvapõletiku ja kahjustusi ning suurendab valgu sünteesi. Nendeks aminohapeteks, mis on proteiini põhikomponendid, on leutsiin, isoleutsiin ja valiin. Kõik kolm on asendamata aminohapped, mis tuleb toidust valmistada.

Kasu:

Instant BCAA pulbri, hargnenud ahelaga aminohapete abil on inimesel pärast treenimist vähem lihasvalu ja neil on valkude sünteesi suurem määr kui neil, kes seda ei teinud. Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape aitab parandada rasvhapete lagunemist pärast treeningut, võimaldades teie kehal kasutada rasvast rohkem energiat, et parandada kahjustatud lihaseid ja täiendada toitaineid oma rakkudesse. See kiirendab paranemisprotsessi ja minimeerib teie keha oma lihaseid sisaldava valgu koguse, et muuta need energiaks glükoosiks.


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

Meie Instant BCAA pulbri, hargnenud ahelaga aminohapete eelised:

1. Suur puistetihedus. Tee otsekohe BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape, kergemaks täitmaks kapslis ja kapslis rohkem pulbrit

2. Kõrge läbilaskevõime. Muutke oma funktsionaalne joog selgemini

3.Lõike kiire lahustumine. Teil on lihtsam valmistada Instant BCAA pulbrit, hargnenud ahelaga aminohappe lahust

4.High solidness pakett. Vältige transpordil tekkivaid kahjustusi


Lisaks:

(1) Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape võib vähendada väsimust harjutuse ajal

BCAA-de kasutamine võib aidata vähendada füüsilist ja vaimset väsimust.

Inimeste uuringus osalejad väidavad, et neil, kellele manustati treeningu ajal Instant BCAA pulbrit, hargnenud ahelaga aminohapet, andsid kuni 15% vähem väsimust, võrreldes nendega, kes seda võtsid.

Uuringus näitas see suurenenud vastupanu väsimusele Instant BCAA pulbri, hargnenud ahelaga aminohapete rühma väljaõppel 17% pikemaks ajaks enne ammendumiseni jõudmist.

Teises uuringus osalesid osalejad tsüklitesti käigus kuumarõhu all. Neil paluti võtta kas joogi, mis sisaldab Instant BCAA pulbrit, hargnenud ahelaga aminohapet. Need, kes jõid vahetuks BCAA pulbri, hargnenud ahelaga aminohapete joogid, kes olid 12% pikemad.

Lisaks sellele võib Instant BCAA pulber hargnenud ahelaga aminohapet tõhusamalt vähendada treeningutulemuste taset, võrreldes koolitatud isikutega.

(2) BCAA toidulisandid vähendavad lihaskoe valulikkust

Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape võib samuti aidata teie lihaseid pärast kehalist koormat tunduda vähem.

Üks viis, kuidas nad seda teha võivad, on madalam ensüümide kreatiinkinaasi ja laktaatdehüdrogenaasi sisaldus veres, mis on seotud lihaste kahjustusega. See võib parandada taastumist ja pakkuda teatud kaitset lihasekahjustuse vastu.

(3) Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape võib suurendada lihasmassi

Lõppude lõpuks näitavad uuringud, et BCAA-d ei aktiveeri ensüüme, mis vastutavad lihase ehitamise eest (5).

Mõned uuringud näitavad ka seda, et Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape võib efektiivselt suurendada lihasmassi, eriti kui need sisaldavad suuremat osa leutsiinis kui isoleutsiini ja valiini.

(4) Hargnenud ahelaga aminohape võib vähendada veresuhkru taset

BCAA-d võivad samuti aidata säilitada normaalset veresuhkru taset.

Arvatakse, et leutsiin ja isoleutsiin suurendavad insuliini sekretsiooni ja põhjustavad teie lihaseid suures koguses suhkrut verest, vähendades nii teie veresuhkru taset.

Kuid praktikas ei toeta kõik uuringud neid tagajärgi.

Tegelikult kajastavad mõned isegi vere suhkrusisalduse potentsiaalset suurenemist, olenevalt toitumisharjumuste tüübist. Näiteks, kui Instant BCAA pulbrit, hargnenud ahelaga aminohapet kombineeritakse kõrge rasvasisaldusega dieediga, võib neid täiendada, võib põhjustada insuliiniresistentsust.

(5) Hargnenud ahelaga aminohape võib suurendada kehakaalu

Instant BCAA võib aidata vältida kehakaalu suurenemist ja rasva kadu suurendamist.

Vaatlusuuringud kinnitavad, et keskmiselt 15 grammi BCAA-d tarbivad inimesed oma toidust päevas võivad vähendada ülekaalulisuse või rasvumise riski kuni 30% võrra, kui keskmiselt 12 grammi päevas tarbivad.

Kui te üritate kaalust alla võtta, võib Instant BCAA pulber hargnenud ahelaga aminohape aidata teie keha tõhusamalt lahti saada soovimatust rasvast.

(6) Hargnenud ahelaga aminohape võib vähendada maksahaiguste tüsistusi

Instant BCAA pulber võib aidata vähendada maksakahjustusega seotud tüsistusi.

Kui maksahaigus on BCAA pulbri otsekohene, võib hargnenud ahelaga aminohape vähendada veepeetust ja vähendada enneaegse surma riski kuni 7%.

Top Quality, puhas Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohape / ainete tehas Hiinas; Hiina Instant BCAA pulber, hargnenud ahela aminohapete tooraine tarnija Hiinas. Hiina Instant BCAA pulber, hargnenud ahelaga aminohapete tootja Hiinas.


Kui otsite vahetu bcaa hargnenud ahelaga aminohapete pulbrit 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: instant bcaa hargnenud ahelaga aminohape pulber 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like