Hüaluroonhape, hüaluroon-toiduklass, kosmeetikatooted, ravimiklass

Hüaluroonhape, hüaluronaani toiduainete klass, kosmeetikatooted, farmaatsiatoodangu Hiinas hüaluroonhape, hüaluronaani toiduklass, kosmeetikatooted, farmaatsiatoodete tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: hüaluronaat, HA CASi number: 9004-61-9 Omadused: Valge pulber. Molekulaarne ...

Toote üksikasjad

Hüaluroonhape, hüaluroon-toiduklass, kosmeetikatooted, ravimiklass

image001_副本


Hiina hüaluroonhape, hüaluronaani toiduainete klass, kosmeetikatooted, farmaatsiatoodete tehas, tarnija, tootja Hiinas.
Sünonüümid: hüaluronaat, HA
CASi number: 9004-61-9
Omadused: Valge pulber.
Molekulaarne valem: C28H44N2O23
Struktuuri valem:

image002


Pakend: 25Kgs / Fiber Drum


Kirjeldus:
On teatatud, et hüaluroonhape, hüaluronaani toiduklass, kosmeetikatoode, farmaatsiatoode on imendunud ja jaotunud nahale ja liigestele pärast ühekordset suukaudset manustamist, mis sillutab teed hüaluroonhappe toidulisandite kasutuselevõtuks ja anti-vananemisele ning liigesele. tervise lubadusi.
Lisaks võib hüaluroonhapet, hüaluronaani toiduainete klassi, kosmeetikatoodete klassi, farmaatsia klassi lisada tavalistele toitudele, nagu joogid, küpsised, kommid, jäätis jne.


Omadused:
Fengcheni rühma hüaluroonhape, hüaluronaani toiduklass, kosmeetikatooted, farmaatsiatoodete hinne toodetakse fermentatsioonimeetodiga streptococcus equi, subsp. Need on kõik muud kui loomade allikad, mitte-GMO ja mitte-BSE / TSE risk.
Toormaterjalid, mida kasutasime kääritamise ajal, sealhulgas peptoon, glükoos, pärmiekstrakt ja muud toormaterjalid, on kõik loomade allikad.
Kogu tootmisprotsess on rangelt järgitud ISO ja GMP nõuetele. Hüaluroonhape, hüaluroon-toiduklass, kosmeetikatooted, farmaatsiatooted on täiesti ohutud looduslikud koostisosad.

Nagu kuulsam Hiina hüaluroonhape, hüaluronaani toiduainete klass, kosmeetikatooted, farmaatsiatoodete tootja Hiinas, on Fengchen Grupi hüaluroonhape, hüaluronaani toiduainete klass, kosmeetikatooted, farmaatsiahinnad hästi varustatud uusima ja ohutuma paketiga.


Hüaluroonhape, hüaluroon-toiduklass, kosmeetikatooted, farmaatsiahinnad on üks happelistest mucopoli sahhariididest, mis looduslikult esinevad suurtes kogustes klaaskehas, seerumis, kana kammides, hai nahas ja vaalkoosikus.
Hüaluroonhapet, hüaluronaani toiduainete klassi, kosmeetikatoodete klassi, farmaatsia astet leiti koos valguga ja kondroitiinsulfaadiga sidekoe rakkude vahelises ruumis nagu nahk. Samuti on see väga oluline naha hooldamiseks. See teenib häid funktsioone struktuuri, niiskuse jms säilitamiseks.


Selle suurepärane veevarustussuutlikkus muudab hüaluroonhappe, hüaluronaani toiduainete kvaliteediklassi, kosmeetikatoodete klassi, farmaatsiagrupi võimalikuks vee säilitamise meie kehas.
Võib eeldada, et tulevikus võib olla ka muid hüaluroonhappe, hüaluronaani toiduainete, kosmeetikatoodete klassi, ravimiklassi rakendusi.


Saadetis ja tarne: Fengchen Group on üks tuntumaid hüaluroonhappeid, Hyaluronani toiduainete klassi, kosmeetikatoodete klassi, farmaatsiatoodete tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.
Hüaluroonhapet, hüaluronaani toiduainete klassi, kosmeetikatoodete klassi, farmaatsiatoodete klassi võib loomorganism täielikult metaboliseerida vähem kui nädala jooksul.

image003

Hüaluroonhape, hüaluroon-toiduklass, kosmeetikatooted, ravimiklass on looduslikult esinev biopolümeer, mis on laialt levinud sidekudede elusolendites.
Hüaluroonhapet, hüaluronaani toiduainete klassi, kosmeetikatoodete klassi, farmaatsia klassi võib kasutada vananemisega seotud terviseprobleemide, nagu kroonilise väsimuse sündroomi, kroonilise liigesvalu ja fibromüalgia jne raviks ja ennetamiseks.


On tõestatud, et hüaluroonhappe, hüaluronaani toiduklassi, kosmeetikatoodete klassi, ravimiklassi suukaudne lisamine on võimeline parandama luu tihedust ja ennetama osteoporoosi. See võib suurendada ka lihasjõudu ja isegi suurendada seksuaalset jõudlust.
Söödalisandina on lubatud lisada igapäevastele toitudele ja jookidele ka hüaluroonhapet, hüaluronaani toiduainete klassi, kosmeetikatoodete klassi. See imendub kergesti ja jaotub nahale ja liigestele ning muudele kehaosadele.
Hüaluroonhapet, hüaluronaani toiduainete klassi, kosmeetikatoodete klassi, farmaatsiatoodete klassi leidub ka jookide, küpsiste, kommide ja jäätise lisandina.
image004
----------------------
Fengchen Group on juhtiv Hiina hüaluroonhape, hüaluronaani toiduainete klass, kosmeetikatooted, farmaatsiatoodete tootja ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgimahule, tagades, et kõikidel meie klientidel on õigus Hiina hüaluroonhappele, hüaluronaani toiduklassile, kosmeetikatoodete klassi, farmaatsiatoodete tootjale ja tarnijale, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta hüaluroonhapet, hüaluronaani toiduainete klassi, kosmeetikatoodete klassi, farmaatsiatoodete klassi Hiinast, pöörduge palun Fengchen Groupi poole.


Analüüsitunnistus (COA, TDS)

Spetsifikatsioon

Üksused

Tehnilised andmed

Hüaluroonhappe välimus

Valge või peaaegu valge pulber või graanulid

Identifitseerimine

A. Leeliselise vasktartraadi reaktsioon

Positiivne

B. Naatriumi reaktsioon

Positiivne

Osakese suurus

Läbitakse läbi 60 mešši sõela

pH (5 mg / ml lahus)

6,0-8,0

Puistetiheduse

0,3-0,6 g / cm3

Kuivamisel tekkiv kadu

≤10,0%

Ash

≤13,0%

Viskoossuse piiramine

Mõõdetud väärtused

Molekulmass

Mõõdetud väärtused

Valk

≤0,1%

Raskemetallid

≤20 ppm

Nagu

≤2ppm

Naatriumhüaluronaat

≥91,0%

Glükuroonhape

≥44,0%

Bakterite arv

≤500 cfu / g

Valuvorm ja pärm

≤100cfu / g

Escherichia coli

Negatiivne

Staphylococcus aureus

Negatiivne

Salmonella

Negatiivne


image005


Kvaliteetne, puhas hüaluroonhape, hüaluronaani toiduainete klass, kosmeetikatooted, farmaatsiatoodete tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Kui otsite hüaluroonhapet, hüaluronaani toiduaineid, kosmeetikatoodete klassi, farmaatsiatooteid, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: hüaluroonhape, hüaluronaani toidugrupp, kosmeetiline hinne, ravimiklass, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like