Heme raua või hemiin (veiste allikas, sigade veri)

Hematoode Raud või Hemin (veise allikas, sealiha veri) Toote nimi: Heme Raud või Hemin Allikas: Veiste Allikas, seavavalgus Omadused: must pruun kristalne pulber Valem: C34H32ClFeN4O4 Pakendiinfo: 20Kgs / Ctn KEY Words: Heme Raud, Hemin Kirjeldus ja kasutusala : Heme Raud või Hemin on ...

Toote üksikasjad

Heme raua või hemiin (veiste allikas, seaveri)

Heme Iron Or Hemin (Bovine Source, Pig Blood).png


Toote nimetus: Heme Raud või Hemin

Allikas: Veiste allikas, seaveteraviljad

Omadused: must pruun kristalliline pulber

Valem: C34H32ClFeN4O4

Pakendiinfo: 20Kgs / Ctn

KEY Words: Heme raua, Hemini tooraine API pulber


Kirjeldus ja kasutamine:

Hemer Raud või Hemin on raud-porfüriini ühend. See koosneb 4 porfüriini tsüklist ja ühest raudmetallist. Hemer Raud või Hemin on valmistatud seavarasest. Seda saab kasutada rauapuuduse aneemia ravis. Heme Raud on saadud sigade verest ja töödeldakse terassiiniseks pulbriks. Taotlused sisaldavad funktsionaalset toitu ja toidulisandeid.

Heme Iron Or Hemin (Bovine Source, Pig Blood) picture.png

Heme raua või Hemini kasutatakse laialdaselt rauast toidulisandites, ravimites, tervislikus toidus ja kosmeetikas. Lisandina.


Hemer Raud või Hemin on raudühend, mida tuntakse kui bioloogilist raua allikat. Reda puudulikkuse aneemia ennetamise ja ravimise kõrge imendumisvõime ja hea toimega on tänapäeva meditsiinis laialdaselt kasutusel Heme Raud või Hemin. Meie rauast või Heminist ei ole raua lõhna. See ei stimuleeri maos ega soolestikus ning ei sisalda toksilisust ega kõrvaltoimeid. Isegi rasedad naised ja lapsed on ohutu võtta Heme Raud või Hemini ravimvormid. Veelgi enam, Heme Raud või Hemin imendub otseselt soole limaskesta kaudu. Imendumiskiirus võib olla üle 25%.

Hemoglübiini sisaldus ja erütrotsüütide sisaldus kehas võib pärast Heme Raud või Hemini võtmist lühikese aja jooksul suurendada. See on põhjus, miks aneemia paraneb väga kiiresti.

Nüüdseks on Ravimi- või Heminiga rauapreparaadid lubatud tervishoiuministeeriumi poolt.

Hemer Raud või Hemin valmistatakse kapsliteks, tabletid, suukaudne vedelik.

Hemer Raud või Hemin on väga eelistatud materjal loodusliku rauapreparaadi jaoks tervisetoodetes, toidus ja ravimites.

Hemer Raud või Hemin on rauda sisaldav porfüriin. Konkreetsemalt on see protoporfüriin IX, mis sisaldab ferrüülraami iooni (heem B) kloriidligandiga.

Heme Iron Or Hemin (Bovine Source, Pig Blood) picture-2.png

--------------

Toiduainetööstuses ja tervishoiutoodetes võib kasutada ainult kahte liiki rauda: Tavalises toidulisandis sisalduvast köögiviljadest, piimatoodetest või keemiliselt seotud rauast pärit liha, linnuliha või kala ja mitteheemrauda sisaldav rauast saadud rauas.

Hemi raua moodustab tavaliselt ainult päevase toidu tarbimise, vaid on hõlpsamini imendunud kui mitteheemrauaga. Erinevalt mittekõrva rauast ei mõjuta teised toidulisandid, näiteks fütaadid, tannaadid ja fosfaadid, imendumist.

Keskmine toiduga kaasnev raua kogus on kaksteist kuni kaheksateist mg päevas. Tervetel inimestel on keskmine raua nõudlus meestel üks mg päevas, naistel 1,5-2,5 mg päevas ja raseduse ajal kaks kuni kolm mg päevas, kokku 500-1000 mg. Raudinõuded peaksid nõudluse ajal kompenseerima kasvu, raseduse ning füsioloogiliste ja patoloogiliste kahjude korral. Heme raua aitab täienduseks. Seda rolli täidab Heme Raud täiuslikult.

Normaalse tervisega Heme raua juhtimine organismis on konservatiivne, vähese kõhuõõnega või üldse mitte kaotatud, välja arvatud 1-2 mg eritumine, peamiselt rakkude löömine seedetraktis ja nahas ning menstruatsioon.

 

Sellel on rauast puudu, võite väga väsinud, teil on kontsentratsiooniprobleemid, halvad juuksed ja küüned ning end üldiselt nõrk. Madal Heme raua tase on samuti vastutav negatiivse mõju eest õppimisvõimele ja füüsilisele võimele. Raseduse raua staatus ja need, kes plaanivad rasedust, määravad loote kaalu. Isegi sellisel määral, et Heme raua mõjutab tervislikku seisundit kogu inimese elus. Enam kui 30 protsenti kõigist viljakadest naised kannatavad menstruaaltsentest tingitud vähese rauarakkude tõttu. Madalama rauasisalduse tase suurendab kahjuliku kaadmiumi kogumist, mis säilitatakse luustikku ja suurendab osteoporoosi ohtu.

--------------

Kuna professionaalne Hiina Heme raua või Hemin tooraine tarnija ja tootja Hiinas, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate Heme Raud või Hemin API Hiinast Hiinas peaaegu 10 aastat.


Heme rauaga seotud põhinäitajad:

Testimisüksus

Standard

Heme rauda tulemus

Välimus
Hemer Raud või Hemin

Must pulber

Vastab Heme Raud või Heminile

Puhtus

≥23%

24%

Fe (raud ingredient)

≥ 2,0%

2,1%
UV-spektrofotomeetriline analüüs

Oganolleptilised andmed

Peaks vastama

Vastab Heme Raud või Heminile

Kuivatamine

≤ 5,0%

2,5%

Heavy metal

Pb <0,5 mg="">
As≤ 0,5 mg / kg
Hg ≤ 0,5 mg / kg

0,3 mg / kg
0,3 mg / kg
0,3 mg / kg

Kokku kolooniad

≤ 1000 cfu / g

887 cfu / g

Coliformi rühm

≤ 30MPN / 100 g

<30mpn 100="">

Top Quality, Hiina Pure Heme Iron või Hemin pulber / Ainetehas Hiinas; Hiina Heme raua või Hemini tooraine tarnijad Hiinas. Hiina Heme Raud või Hemini API tootjad Hiinas.

Kui otsite heme raud või hemin (veiste allikas, seaveri), võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: heme raud või hemin (veiste allikas, sealiha veri), tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like