Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber on dialüültrisulfiidi, diallüülsulfiidi ja allüülmetüüldisulfiidi segu. See võib tõhusalt tõrjuda mitmesuguseid kariloomade ja kodulindude tavalisi nakkushaigusi

Toote üksikasjad

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber

Garlicin, Allicin, Allimin 50% Powder

Hiina Garlicin, Allicin, Allimin 50% pulbrivabrik, tarnija, tootja Hiinas.

Omadused: pulber.

Pakend: 25Kg / kott või 25Kgs / Fiber Drum


PÕHISÕNAD:

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber


Kirjeldus:

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber on dialüültrisulfiidi, diallüülsulfiidi ja allüülmetüüldisulfiidi segu. See võib tõhusalt tõrjuda mitmesuguseid kariloomade ja kodulindude tavalisi nakkushaigusi; on efektiivne ka kalade ja krabide enteriidihaiguste, mädanenud nakkehaiguste, punase nahahaiguse ja hemorraagia, samuti haiguste nakkusliku puhangu korral; Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber ja tiamiinühendid pärsivad ensüümi toimet, suurendades seeläbi oluliselt krevettide resistentsust, et oluliselt vähendada suremust; Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber on loomadele tugev atraktiiv.


Koostis ja spetsifikatsioon:

See toode sisaldab kolme spetsifikatsiooni: küüslauguõli; 50% ja 25% küüslaugupulber

Koostis: diallüültrisulfiid 50% Min;

diallüülsulfiid 35% Min;

Ja natuke sulfiidi ja forsulfiidi.

Hiinas kõige kuulsama Hiina küüslaugu, Allitsiini, Allimini 50% pulbri tarnijana on Fengchen Grupi toode hästi pakitud kõige uuema ja turvalisema pakendiga.


Füüsikalised ja keemilised omadused:

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber on vees raskesti lahustuv, tugeva küüslaugu lõhnaga ja suhteliselt stabiilse keemilise omadusega. See ei ole kerge lagunemisel ja polümeriseerumisel.


Toimemehhanism:

Suure sisaldusega diallüültrisulfiidi sisaldava küüslauguõli, puhta maitse, pika maitsva lõhna ja tugeva bakteritsiidiga.

Küüslauk, allitsiin, allimin 50% pulber sisaldab tugevat sööda atraktiivi, mis võib suurendada maomahla eritumist ja seedetrakti peristaltikat, stimuleerida loomade söögiisu ja soodustada seedimist.

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber on võimeline suurendama fagotsüüte, soodustama T-lümfisüsteemi rakkude inversiooni ning tugevdama NK-rakkude ja lüsosüümi aktiveerimist, et tugevdada loomade immuniseerimist.

Sellel tootel on laia spektriga antibakteriaalne toime ja steriliseeriv toime grampositiivsetele bakteritele, gramnegatiivsetele bakteritele, seenele, hallitusseentele jne.

Saadetis ja kohaletoimetamine: Fengchen Group on üks tuntumaid küüslaugu, Allitsiini, Allimini 50% pulbri tootjaid Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber pärsib 5-lipoksüdaasi ja prostaglandiini süntaasi aktiveerimist trombi ennetamiseks.

Küüslaugu sulfiidühend võib suurendada isuäratava lõhna C3, H3-S (O) rühma sisaldust kariloomade, linnuliha ja vesitoodete lihas.

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber võivad samuti vähendada 7-a-kolesterooli hüdroksülaasi aktiveerimist ja kolesterooli sisaldust veres, maksas ja munakollas jne.


Rakendusefekt:

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber on suhteliselt ennetava toimega mitmesuguste nakkuste põhjustatud haiguste puhul, nagu näiteks mädanik, punane nahk, enteriit ja kalade, krevettide, krabi jms verejooks.

Seda toodet saab kasutada mitmesuguste nakkuste ennetamiseks ning loomade immuniseerimise, haiguskindluse ja stressitaluvuse parandamiseks.

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulbrit kasutatakse loomade kasvu edendamiseks ning nende ellujäämise ja munarakkude suurendamise parandamiseks, samal ajal kui seda kasutatakse söödamaterjali suhte vähendamiseks, tootmisvõimsuse suurendamiseks ja majandusliku kasu suurendamiseks.

See aine muudab loomade söögiisu paremaks, suurendab söödakogust, soodustab seedimist ja soodustab loomade kasvu

Küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber aitab puhastada vee kvaliteeti ja vähendada sääskede ja kärbeste ohtu lasteaia pinnal.

Seda kasutatakse liha maitse parandamiseks ja kolesterooli vähendamiseks.

Omamoodi peene lisandina - küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber ei ole jääke ega ravimikindlaid ning see on tõeline antibiootikumi asendaja roheliste kariloomade, linnuliha ja vesitoodete aretamisel.


Küüslaugu, allitsiini, allimiini 50% pulbri rakendusala:

Kariloomad, kodulinnud ja veeloomad

Kasutamine ja kogus:

Segage toode väikese ja vabalt voolava söödaga, seejärel lisage see eelsegusse või segasööta

Ladustamine: see tuleks pitseerida ja hoida kuivas kohas.

Kõlblikkusaeg: 12 kuud (suletud)

Pakend: küüslaugupulber: 25 kg paberikott

25 kg kolm-ühes komposiit plastist kilekotid sisemise 1000g alumiiniumist kilekotiga.


Fengchen Group on juhtiv Hiina küüslaugu, allitsiini, allimiini 50% pulbri tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgikaubandusele, tagades, et kõikidel meie klientidel on õige Hiina küüslaugu, Allitsiini, Allimini 50% pulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Hiinast Garlicin, Allicin, Allimin 50% Powder ostmiseks või ostmiseks pöörduge palun Fengchen Groupi poole.


Tippkvaliteetne puhas küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.


Kui otsite küüslaugu, allitsiini, allimiini 50% pulbrit, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: küüslauk, allitsiin, allimiin 50% pulber, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like