Küüslauguõli 99% või Allitridi

Küüslauguõli 99% ehk Allitridi on küüslaugu eriline aine. See esitleb säravat läbipaistvat merevaigukollast vedelikku. See on küüslaugust ekstraheeritud kõige olulisem aine. Küüslauguõli 99% ehk Allitridi sisaldab väga olulisi aktiivseid sulfiide. See on väga kasulik üldisele tervisele ning südame ja veresoonte tervisele.

Toote üksikasjad

Küüslauguõli või küüslauguõli 99% või Allitridi

image001

Hiina küüslauguõli 99% või Allitridi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Omadused: selge kahvatukollane õlivedelik. Iseloomuliku lõhnaga.

PÕHISÕNAD:

Küüslauguõli 99% või Allitridi

Omadused:

Välimus: selge kahvatukollane õlivedelik.

Lõhn: tugev küüslauguõli aroom.

Erikaal: 1,05 ~ 1,10

Lahustuvus: vees ei lahustu, lahustub osaliselt etanoolis

Peamised koostisosad: diallüüldisulfiid, diallüültrisulfiid

Kogusisaldus ≥98%


Kirjeldus:

Küüslauguõli 99% ehk Allitridi on küüslaugu eriline aine. See esitleb säravat läbipaistvat merevaigukollast vedelikku. See on küüslaugust ekstraheeritud kõige olulisem aine. Küüslauguõli 99% ehk Allitridi sisaldab väga olulisi aktiivseid sulfiide. See on väga kasulik üldisele tervisele ning südame ja veresoonte tervisele.

image002

Küüslauguõli 99% ehk Allitridi on tugeva küüslaugu lõhnaga helekollane vedelik, vees lahustumatu ja osaliselt etanoolis lahustuv. Kuigi küüslauguõli põhikomponent on tioeeterühendid, on selle keemilised omadused suhteliselt stabiilsed. See talub tugevat happelist keskkonda üle 120 ° C ja seda ei ole kerge lagundada, kuid pikaajalisel ultraviolettkiirgusega kokkupuutel võib see laguneda. Allium sativum L. sibulad destilleeriti auruga. Kahvatukollase kuni oranži vedeliku selgitamiseks. Ja tugev ergutav lõhn, nagu merkaptaan. 1.050-1.0951.550-1.580. Peamised komponendid on allüülpropüüldisulfiid, diallüüldisulfiid, diallüültrisulfiid, allitsiin jne. Küüslauguõli 99% ehk Allitridi toodetakse peamiselt Hiinas. Seda kasutatakse peamiselt vürtsikate maitseainete valmistamisel ning kasutatakse ka desinfektsioonivahendites ja muudes ravimites. Küüslaugu oleoresiini saab küüslaugusibulast ekstraheerida orgaanilise lahusti abil ja kasutada toiduainetööstuses. Küüslauguõli 99% või Allitridi võiks sünteesida ka keemiliselt (peamised koostisosad on diallüüldisulfiid ja diallüültrisulfiid). Peamised toorained on allüülkloriid, leelisulfiid jne. Seda kasutatakse peamiselt söödatööstuses. Rakendusstandard on NY / T1497-2007.

Tooteteave: küüslauguõli 99% või Allitridi on põllumajandusministeeriumi poolt üldiselt heaks kiidetud söödalisandina, küüslauguõli segatud kandjaga küüslaugu moodustamiseks, üldine spetsifikatsioon on 25% küüslauguõli.

Iseloomud: küüslauguõli 99% või Allitridi on helekollane kuni pruunikaspunane lenduv vedelik, tugeva küüslaugulõhnaga, vees lahustumatu, glütserool ja propüleenglükool, suhteline tihedus 1,050-1,059, murdumisnäitaja 1,550-1,580, keemilised omadused on stabiilsed, kuid leelis kergesti lagunema.

Kasutamine ja annustamine: Kariloomade ja kodulindude ravimiseks tuleb 99% küüslauguõli või Allitridi segada söödaga, kalaravimeid kasutada söödaga. (Söödake kala ja krevette üks kord päevas)

Ladustamisviis: suletud, asetatud jahedasse ja kuiva kohta, päikesekaitsekreem, aurustumisvastane.


Aktiivsed koostisosad:

99% küüslauguõli või Allitridi toimeained on propüleendisulfiid, propüleendisulfiid, propüleentrisulfiid, propüleensulfiid, propüleenmetüülsulfiid ja muud lenduvad väävliühendid.

Funktsioonid ja rakendused:

1. Küüslauguõli 99% või Allitridi peetakse laia spektriga bakteriostaasiks, millel on tugev bakteriostaas

2. Sööda maitsestamine ja ligimeelitamine sööda kvaliteedi parandamiseks

3. Küüslauguõli 99% või Allitridi on võimeline tugevdama immuunsüsteemi talitlust ja tervishoidu, et soodustada kasvu

4. Loomade kvaliteeti parandatakse küüslauguõli 99% või Allitridi abil.

5. Detoksikatsioon ja putukate tõrje, hallituse ennetamine ja värskuse säilitamine.

6. Küüslauguõli 99% või Allitridi on mittetoksiline, sellel puuduvad kõrvaltoimed, ravimijäägid puuduvad, ravimresistentsus puudub.

7. Sellel tootel on koktsiidivastane toime.


Spetsiifiline efektiivsus:

1. Küüslauguõli 99% ehk Allitridi on vereringesüsteemi looduslik tugevdav aine, mis on võimeline vähendama kolesterooli ja vere lipiidide sisaldust, suurendama veresoonte elastsust, vähendama trombotsüütide agregatsiooni ja soodustama vereringet, võib ära hoida südame-veresoonkonna haigusi nagu tromboos ja hüpertensioon.

2. Küüslauguõli 99% või Allitridi hoiab ära nohu ja sobib palaviku, valu leevendamise, köha, kurguvalu ja ninakinnisuse ning muude külmetuse sümptomite korral.

3. See toode on võimeline aktiveerima seedetrakti limaskesta, tugevdama magu ja soolestikku, soodustama söögiisu ja kiirendama seedimist.

4. Küüslauguõli 99% või Allitridi võib reguleerida veresuhkrut ja vältida suhkruhaiguse teket.

Kuna kõige kuulsam Hiina küüslauguõli 99% või Allitridi tarnija Hiinas, on Fengchen Groupi toode hästi pakitud kõige uuema ja turvalisema pakendiga.

Küüslauguõli 99% ehk Allitridi on laia toimespektriga antimikroobne aine, millel on palju farmakoloogilisi funktsioone, näiteks rakkude aktiveerimine, energiatootmise edendamine, antimikroobse ja viirusevastase võime suurendamine, ainevahetuse kiirendamine, väsimuse leevendamine ja nii edasi. Seetõttu kasutatakse küüslauguõli 99% või Allitridi paljudes valdkondades. Meditsiinilises ravis saab seda toodet kasutada nakkushaiguste, seedesüsteemi haiguste, suuhaiguste, südame-veresoonkonna ja tserebrovaskulaarsete haiguste raviks ning sellel on vananemisvastane, metallidevastane mürgistus, vähivastane ja muu toime. Vesiviljeluse osas on 99% -l küüslauguõlil või Allitridi-il ilmselgelt röövellik toime loomadele, bakteritsiidne ja antioksüdantne toime in vivo ning see võib parandada loomade immuunfunktsiooni. Küüslauguõli 99% või Allitridi lisamine erinevatele loomasöötadele võib suurendada loomasööda tarbimist ja sööda muundamise määra, suurendada loomade ellujäämise määra, vähendada haigestumust ja parandada loomsete toodete liha kvaliteeti. See on väga väärtuslik söödalisand. Istutamisel saab taimekahjurite ja nematoodide tõrjeks kasutada küüslauguõli 99% või Allitridi. Mõned ettevõtted suhtuvad allitsiini arenguväljavaadetesse optimistlikult. Selle mugavaks kasutamiseks ja ravitava efekti suurendamiseks on nad välja töötanud küüslauguõli mikrokapslid, küüslaugu aerosooli, küüslaugu tinktuuri, küüslauguvedeliku, küüslaugu siirupi, küüslaugutabletid, küüslaugu klistiiri, küüslaugu süsti jne.


Edasine kasutus ja rakendused:

Hiina on oluline küüslaugutoodete tootja ja eksportija maailmas. Küüslauguõli 99% ehk Allitridi töödeldakse siiski harva, peamiselt esmatoodete ja toorainete jaoks. Rahvusvahelise konkurentsivõime suurendamiseks töödeldakse edasi küüslauku, eriti kõrge kvaliteediga küüslauguõli 99% või Allitridi. On väga vaja arendada tooteid kõrge lisandväärtuse suunas. See nõuab küüslauguõli ekstraheerimise protsessi pidevat täiustamist. Traditsioonilistel aurudelleerimise ja orgaaniliste lahustite ekstraheerimise meetoditel on pikk ekstraheerimise aeg ning küüslauguõli 99% või Allitridi ekstraheerimise määr on suhteliselt madal. Ülekriitilisel süsinikdioksiidi ekstraheerimise tehnoloogial on eelised lühikese tootmistsükli, ekstraheerimise kõrge efektiivsuse, ohutuse ja töökindluse osas, mille hulgas on käimas piloot- ja tööstusrakendused.

Saadetis ja kohaletoimetamine: Fengchen Group on üks tuntumaid küüslauguõli 99% või Allitridi tootjaid Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

Arvatakse, et superkriitilise ekstraheerimise tehnoloogia rakendamine küüslaugu sügavtöötlemisel areneb kiiresti koos täiendavate uuringutega superkriitilise ekstraheerimise tehnoloogia ja industrialiseerimise ühendamiseks. Uus ultraheli ja mikrolaine abil ekstraheerimise tehnoloogia on oma eeliste tõttu, mis on seotud massisiiruse parandamise ja lühendamisega, näidanud järk-järgult oma eeliseid looduslike saaduste ekstraheerimisel.

Fengchen Group on juhtiv Hiina küüslauguõli 99% ehk Allitridi tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgikaubandusele, tagades, et kõikidel meie klientidel on õige Hiina küüslauguõli 99% või Allitridi tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui soovite osta või osta Hiinast küüslauguõli 99% või Allitridi, pöörduge Fengchen Groupi poole.

Kuid selline meetod on endiselt laboratoorsete uuringute staadiumis ja selle ulatuslik rakendamine tööstuslikus tootmises vajab täiendavat uurimist. Samal ajal tuleks küüslauguõli 99% -lise või Allitridi ekstraheerimise käigus täiustada ja täiustada allitsiini desodoreerimise tehnoloogiat ja stabiliseerimistehnoloogiat, et tagada küüslauguõli 99% või Allitridi kvaliteet ja aktiivsus. Samal ajal tuleks intensiivistada küüslauguõli sügavtöötlemise toodete uurimist ja arendamist ning kasutada häid tooteid, mis aitaksid tõsta inimeste teadlikkust küüslauguõlist ja edendaksid selle valdkonna arengut.

Parima kvaliteediga küüslauguõli 99% või Allitridi tehas, tarnija, tootja Hiinas.


Kui otsite küüslauguõli 99% või allitridi, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: küüslauguõli 99% või allitridi, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like