Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6

Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 on värvitu söövitav vedelik, CH2O2, mida kasutatakse tekstiili ja paberi värvimiseks ja viimistlemiseks ning fumigantide, insektitsiidide ja külmutusainete tootmiseks.

Toote üksikasjad

Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6

image001

Hiina sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid:

CASi number: 64-18-6

Omadused: selge, värvitu vedelik

Puhtus (katse): 85%, 90%, 94%

Molekulaarne valem: HCOOH või CH202

Struktuuri valem:


image002

image003

Tihedus: 1.22

Sulamistemperatuur (° C): 8 ° C

Keemistemperatuur (° C): 101 ° C

Leekpunkt (° C): 69 ° C

ÜRO nr: 1779

Ohtlike kaupade klass: 8


Pakett: vastavalt soovile.


KEY Words:

Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6


Kirjeldus:

Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 on värvitu söövitav vedelik, CH2O2, mida kasutatakse tekstiili ja paberi värvimiseks ja viimistlemiseks ning fumigantide, insektitsiidide ja külmutusainete tootmiseks.

Sipelghape (või metaanhape) on lihtsaim karboksüülhape. Valem on HCOOH või CH202. Looduses eksisteerib see kemikaal mitmete Hymenoptera järjekorda kuuluvate putukate, eriti sipelgade, varrastes ja hammustustes. Viimasel ajal kasutatakse sipelghapet, metaanhapet CAS 64-18-6 loomade söödas, keemilise sünteesiprotsessi vaheühendina ja mõnes kodumajapidamises kasutatavas lubjakivi eemaldajana toimeainena. See toode on samuti oluline põlemissaadus, mis vabaneb bensiiniga segatud metanooliga töötavatest sõidukitest. Sipelghappe soola või estrit nimetatakse formiaadiks või metanoaadiks. Formiaatioon on valemiga HCOO-.

Sipelghapet, metaanhapet CAS 64-18-6 tuleb käsitseda ettevaatlikult. Otsene kokkupuude selle vedelikuga või selle kontsentreeritud aurudega võib põhjustada naha, silmade ja hingamisteede ärritust ja kahjustusi.

Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 on värvitu vedelik, millel on terava lõhnaga leekpunkt 156 ° F, tihedus 10,2 lb / gal, söövitav metallidele ja kudedele.

Seda ühendit peetakse lihtsaimaks karboksüülhappeks, mis sisaldab ühte süsinikku. Tegemist on looduslikult mitmesuguste allikatega, sealhulgas mesilaste ja antennide mürgiga, ja see on kasulik orgaaniline sünteetiline reaktiiv. Peamiselt sipelghapet, metaanhapet CAS 64-18-6 kasutatakse säilitusaine ja antibakteriaalse toimeainena loomade söödas. Inimestel tekitab raske metaboolse atsidoosi ja silmakahjustuse. Sellel on roll antibakteriaalse toimeainena, protoonse lahustina, metaboliidina, lahustina ja kokkusuruvana. See on formiaadi konjugeeritud hape.

Nagu Hiina kuulsamaid sipelghapet, metaanhapet CAS 64-18-6, on Fengchen Group'i toode hästi varustatud uusima ja ohutuma pakendiga.

See toode on lihtsaim karboksüülhape. See on keemilise sünteesi oluline vahesaadus ja see esineb loomulikult, kõige tuntumalt mesilaste ja antennide mürgis. Sipelghappe peamine kasutamine on säilitusaine ja antibakteriaalne aine kariloomade söödas.


Spetsifikatsioonid:

image004


Füüsikalised omadused: metaanhappe puhas vorm CAS 64-18-6 on värvitu vedelik, millel on söövitav ja terav lõhn. Selle tihedus on 1,22 g / ml, sulamistemperatuur on 8,4 ° C ja keemistemperatuur 101 ° C. See on veega täielikult segunev.

Keemilised omadused: sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 on nõrk hape, mis käitub tüüpilise karboksüülhappena ja omab ka mõningaid aldehüüdilaadseid omadusi. See reageerib kergesti alkoholidega, moodustades estreid. Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 laguneb hapete või kuumuse juures, saades süsinikmonooksiidi (CO) ja vett. Plaatina juuresolekul laguneb see süsinikdioksiidi ja vesiniku saamiseks.


Kasutusi ja rakendusi: sipelghapet, metaanhapet CAS 64-18-6 kasutatakse peamiselt säilitusainena, antibakteriaalsena, kunstliku lõhna- ja maitseainena ning majapidamis- ja tööstuslike puhastusvahenditena. Seda kasutatakse ka naha parkimisel, värvimisel, tekstiili viimistlusel ja kummitootmisel.

Mõju tervisele ja ohud: Lahjendatud sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 ei ole mürgine ja seda kasutatakse toidulisandina. Kuid kontsentreeritud aine on kahjulik ja söövitav. Aurude sissehingamine võib põhjustada limaskestade ärritust. Nahale ja silma sattumisel või kokkupuutel võib see põhjustada villid või põletused. Suure koguse neelamine või krooniline kokkupuude võib lõppeda neerukahjustusega. See peab olema väga ettevaatlik.

Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 seguneb veega ja kõige polaarsemate orgaaniliste lahustitega ning mõnevõrra lahustub süsivesinikutes. Enamik lihtsaid formiatsoolasid on vees lahustuvad.

Süsivesinikes lahustamisel ja aurufaasis koosneb metaanhape pigem vesinikuga seotud dimeeridest (molekulide paaridest) kui üksikutest molekulidest. Gaasifaasis põhjustab see vesiniku sidumine tõsiseid kõrvalekaldeid ideaalsest gaasiseadusest. Vedelates ja tahkes olekutes on sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6, vesinikuga seotud molekulide võrgustik. Kuumutamisel laguneb toode süsinikmonooksiidiks ja veeks.

Metaanhape jagab enamiku teiste karboksüülhapete keemilisi omadusi, kuid näitab ka mitmeid unikaalseid omadusi. Näiteks normaalsetes tingimustes ei moodusta see ei atsüülkloriidi ega happeanhüdriidi. Kuni viimase ajani olid kõik katsed moodustada üks neist derivaatidest selle asemel süsinikmonooksiidi. Sipelghapet, metaanhapet CAS 64-18-6 on nüüd tõestatud, et anhüdriidi võib valmistada formüülfluoriidi reageerimisel naatriumformiaadiga miinus seitsmekümne kaheksa ° C juures. Kloori võib valmistada, viies HCl 1-formimidasooli lahusesse monoklorometaanis miinus kuuskümmend ° C. Lisaks on sellel tootel mõned aldehüüdide redutseerivad omadused.

Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 on karboksüülhapete seas ainulaadne võime osaleda alkeenidega liitumisreaktsioonides, valmistades formiaatestreid. Teatud hapete, sealhulgas väävelhappe ja vesinikfluoriidhappe juuresolekul toimub veel üks reaktsioon, kus sipelghape lisab alkeenile suurema karboksüülhappe.


Kasutamine ja rakendamine:

Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 on üks põhilistest orgaanilistest keemilistest toorainetest, mida kasutatakse laialdaselt pestitsiidide, naha, värvaine-, meditsiini- ja kummitööstuses. Seda võib otseselt kasutada tekstiilitööstuses, nahk-parkimises, tekstiili värvimises ja rohelise sööda säilitamises. Sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 on samuti rakendatav metallpindade töötlemise vahendina, kummikemikaalidena ja tööstuslike lahustitena.

Võib esineda rakendusi:

1. Nahatööstuse parkimine jne.

2. Tekstiilitööstus Looduslik kautšuk.

3. Kummitööstuse koagulatsioon jne.

4. Paberi tootmine Tselluloosi tootmine jne.


Fengchen Group on juhtiv Hiina sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgimahule, tagades, et kõikidel meie klientidel on õige Hiina sipelghappe, metaanhappe CAS 64-18-6 tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui ostate või ostate sipelghapet, metaanhapet CAS 64-18-6 Hiinast, pöörduge palun Fengchen Groupi poole.


Analüüsitunnistus (COA, TDS):

üksusi

INDEX

Super klass

Esimene klass

Hea

Chroma (plaatina - koobalt), arv ≤

10

20

——

Sipelghape,% ≥

90

85.3

85

Lahjendustesti (hape + vesi = 1 + 3)

selge

hea

——

kloriid (kui Cl),% ≤

0,003

0,0004

0,02

sulfaat (kui SO4),% ≤

0,001

0,002

0,05

Raud, baas Fe,% ≤

0,0001

0,0005

0,001

jääk aurustamisel,% ≤

0,006

0,02

0,08


Kvaliteetne sipelghape, metaanhape CAS 64-18-6 tehas, tarnija, tootja Hiinas.


Kui otsite sipelghapet, metaanhapet, 64-18-6, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: sipelghape, metaanhape cas 64-18-6, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like