Erütritool, Erythrol

Erütritool, Erythrol Toote nimetus: erütritool, erütrool Sünonüümid: erütriit, erütoglütsiini, erüglütsiini, erütromoniidi ja fütsiidi nimetus Keemiline nimetus: butaan-1,2,3,4-tetrüül; 1,2,3,4-butanetrotektor CASi number: 149-32-6, 10030-58-7 Omadused: Valge pulber Puhtus (analüüs): 99% Min-molekulaarne valem: ...

Toote üksikasjad

Erütritool, Erythrol

Erythritol, Erythrol BP EP USP.jpg

Toote nimetus: Erythritol, Erythrol

Sünonüümid: erütriit, erütoglütsiini, erüglütsiini, erütromoniidi ja fütsiidi

Keemiline nimetus: butaan-1,2,3,4-tetrüül; 1,2,3,4-butaanteloor

CAS number: 149-32-6, 10030-58-7

Omadused: valge pulber

Puhtus (analüüs): 99% min

Molekulivalem: C4H10O4

Struktuur:

Erythritol, Erythrol BP EP USP Structure formula.jpg

Pakett: 25 kg / kott; 25Kg / Fiber Drum


KEY Words:

Erütritool, Erythrol

Kirjeldus

Erütritool, erütrool ((2R, 3S) -butaan-1,2,3,4-tetrüül) on suhkur alkohol (või polüool), mis on heaks kiidetud toidu lisaainena paljudes maailma riikides. See avastati 1840. aastatel. Erütritool, erütrool esineb mõnes puu- ja kääritatud toidus loomulikul kujul. Tööstuslikul tasandil toodetakse seda glükoosist, kääritades pärmi Moniliella pollinis. Erütritool, Erythrol on 60-70% nii magus kui sahharoos (lauasurve), kuid see on peaaegu mitte-kalorikuline, ei mõjuta veresuhkrut, ei põhjusta hammaste lagunemist ja on keha osaliselt imendunud, eritub uriinist ja väljaheidest.


Erütritool, Erythrol on üks silmapaistvamaid looduslikke 0-kalorilist magusaineid, mis on muutunud nii populaarseks ja tunduvalt vähem problemaatiliseks kui vastuoluline aspartaam. Selle asemel, Erythritol, Erythrol on looduslik suhkru alkohol nagu ksülitool.

Paljud inimesed valivad Erythritol, Erythrol, sest see võib vähendada suhkru ja kalorite hulka, mida nad tarbivad. Tavaliselt leiate seda madala suhkrusisaldusega ja suhkruvabade toiduainete koostisosana, kuid mõned neist on väga levinud ja levinud kõrvaltoimed, isegi kui neid kasutatakse väikestes kogustes. Erütritool, erütrooli tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust, kõhuvalu ja peavalu.

Inimkeha ei saa seda murda. See on põhjus, miks see ei paku tarbijale kaloreid ega suhkrut. Niisiis, Erythritol, Erythrol sõidab läbi meie keha, see lihtsalt ei metaboliseeru.


Erütritool, Erythrol võib imenduda kiiresti peensooles, kuid see metaboliseerub halvasti, inimese keha ei tunne mingeid teadaolevaid funktsioone ja muutub muutumatul kujul uriiniga.

Jaapan on juba pikka aega kasutanud erütritooli, Erythroli komme, želee, moosi, šokolaadit (sh tavalist šokolaadibaari), jogurt, joogid ja looduslikku suhkruasendajat. See on hiljuti populaarne paljudes teistes riikides. Alates 1997. aastast on FDA üldtunnustatud kui FDA-le ohutu, mis ausalt tõesti ei räägi teile sellest, kui turvaline see on. Toiduainetööstus ja tarbijad armastavad erütritooli, Erythrolit, sest suhkrulisand võib olla kuni 80% suhkru magususest, kuid see on mitte-kalorikuline ja ei tõsta veresuhkru taset.

Samal ajal väidavad tootmisharu teadlased, et erütritool, Erythrol võib isegi pakkuda antioksüdante sellel, kes seda sööb. Diabeetilise roti puhul tundub see antioksüdandina (vabade radikaalide vastaseks võitluseks) ja potentsiaalselt pakutakse kaitset hüperglükeemia tekitatud veresoonte kahjustuste eest.

Erütritool, Erythrol on nüüd tavaliselt lisatud paljudele pakendatud toidule, suupistetele ja jookidele (nt nullkaloritega sodid), samuti suhkruvabadele kummidele, mündidele ja isegi mõnedele ravimitele. See on saadaval ka granuleeritud või pulbrilise naturaalse kalorsusega magusainetena nagu Zsweet ja Swerve.

Erütritool, Erythrol esineb mõnes puuviljas ja kääritatud toidus looduslikult. Probleemiks on aga see, et enamus erütritooli, mida praegu kasutatakse toodetel, on inimtoiduks võetud, võttes glükoosi (enamasti GMO maisitärklist) ja kääritades seda pärmi nimetusega Moniliella pollinis.


Toiduained, mis on loetletud suhkruvaba või suhkrulisandita, võivad tunduda hea alternatiivina, kui vähendate suhkrut, kui teil on diabeet ja / või kui te järgite kehakaalu langetamiseks kasutatavat vähese süsivesinike dieeti. Need toidud on tavaliselt magustatud, kasutades suhkrualkohole nagu erütritool, Erythrol, mis maitseb nagu suhkrut, kuid sisaldab peaaegu nulli kaloreid. Kuigi suhkrualkoholil on mitmeid eeliseid, mis sisaldavad peaaegu üldse mitte kaloreid, mis ei põhjusta veresuhkru suurenemist ega põhjusta hammaste lagunemist, on neil ka mõned puudused. Erütritool, erütrool võib põhjustada kõrvaltoimeid nagu kõhulahtisus, peavalu ja kõhuvalu mõnel inimesel ja / või suurte annuste tarbimisel.

Erütritool, Erythrol on suhkru asendaja, mis välja näeb ja maitseb nagu suhkrut, kuid peaaegu ei ole kaloreid. See on saadaval nii granuleeritud kui ka pulbristatud kujul.

Muud suhkrualkoholid kui erütritool, Erythrol, mida võisid kuulnud, on ksülitool, maltitool, sorbitool ja laktitool.

Erütritooli ja Erythroli on kirjeldatud kui glükeemilist indeksit, mis ei ole veresuhkru või insuliini tasemega seotud. Nendel põhjustel on see populaarne inimestele, kellel on madala süsivesinike sisaldusega dieet.


Erütritool, Erythrol kuulub ühendite hulka, mida nimetatakse suhkrualkoholideks või süsivesikuteks, mis maitsevad magusat, kuid ei sisalda nii palju kaloreid kui ka madalamat mõju vere glükoosisisaldusele. Teiste suhkrualkoholide hulka kuuluvad glütserool, isomalt, laktitool, maltitool, mannitool, sorbitool ja ksülitool. Kuid suhkrualkohol ei tohiks segi ajada kunstlike magusainetega, sest kuna need mõlemad on mõeldud kalorite ja glükeemilise indeksi vähendamiseks, on suhkrualkoholid looduslikest allikatest nagu puuviljad ja köögiviljad. Suhkrualkohol ei sisalda tegelikult alkoholi.

Erythritol, Erythrol on suhkru alkohol, mis on valmistatud köögiviljasegudes leiduvast kääritatud looduslikust suhkrust. Sellel ei ole kaloreid üldse ja see ei mõjuta veresuhkrut. Seda kasutatakse tavaliselt närimiskummides, jookides ja küpsetamisel. Erütritooli, Erythrolit peetakse väga kergesti seeditavaks, sest see imendub peensoole.


Erythritol, Erythrol Cargo picture image.jpg


Erütritool, Erythrol kuulub ühendite klassi, mida nimetatakse suhkrualkoholiteks.

Need molekulid on nagu süsivesikute ja alkoholi hübriidid (see ei sisalda ühtki etanooli, kuigi ... asjad, mida te purjustate).

Seal on palju erinevaid suhkrualkohole. Neid võib leida looduslikest toitudest nagu puuviljad, kuid need on lisatud ka igasuguste "suhkruvabade" toodete hulka.


See, kuidas need molekulid on struktureeritud, annab neile võime stimuleerida meie keeltes magusat maitset retseptorit.

Tavaliste suhkrualkoholide hulka kuuluvad ksülitool, sorbitool, maltitool, nimetades mõnda. Kuid Erythritol, Erythrol tundub olevat suhteliselt teistsugune kui teised.

1. see sisaldab palju vähem kaloreid:

Tabelisuhkur: 4 kalorit grammi kohta.

Ksülitool: 2,4 kalorit grammi kohta.

Erütritool: 0,24 kalorit grammi kohta.

Suhkru kaloritest on ainult 6%, kuid sellel on veel 70% magususest.

2nd, tänu oma unikaalsele keemilisele struktuurile ei purune meie kehad erütritool, Erythrol alla.

Meie süsteemi kaudu muutub see suhteliselt muutumatuks, põhjustamata liigset suhkrut kahjulikke metaboolseid mõjusid ... või teisi suhkrualkoholiga seostatavaid probleeme.

Suuremahulises tootmises tekib Erythritol, Erythrol, kui teatud tüüpi pärm pärineb glükoosist.


Kasutamine ja rakendamine

Toiduainetööstuses kasutatakse laialdaselt toidutööstuses Erythritol, Erythrol kui roosuhkru asendaja, näiteks küpsetamine ja küpsetamine, koogid, piimatooted, šokolaad, igasugused kommid, magustoidud, kumm, karastusjook, jäätis jne. mis hoiab toitu hea värvi, magusat lõhna, saporit ja takistab toidu riknemist.


Fengchen Group on juhtiv Hiina erütritooli, Erythrol pulbri tarnija. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Erythritoli, Erythroli pulbri õige tarnija, kui nad seda vajavad. Kui soovite osta või osta Erythritol, Erythrol Powder, pöörduge Fengcheni kontserni.


Erütritooli, Erythroli analüüsi tunnistus :

ITEM

STANDARD

Kirjeldus

Valge kristalliline pulber

Sulamisvahemik

118-122 ° C

PH

5.0-7.0

Kahjum kuivatamisel,%

≤0,20

Tuhk%

≤0.01

Raskmetallid (Pb) mg / kg

≤5,0

Analüüs (kuiv,%)

≥99,0

Nagu, mg / kg

≤2,0

Bakterite kontaminatsioon, cfu / g

≤300

Koliform

Negatiivne

Järeldus: meie toode, Erythritol, Erythrol, vastab standardile FCC


Erütritooli, Erythroli eelised:

Kokkuvõtteks võib öelda, et erütritoolil on suhkru kohta mitmeid eeliseid:

see sisaldab peaaegu mitte kaloreid,

see ei põhjusta hammaste lagunemist

ja see ei suurene veresuhkru taset.

Erütritool, Erythrol ei tohi põhjustada seedehäireid enamikus inimestes, kui seda ei tarbita suures koguses üle 50 grammi.

1. Erütritool, Erythrol on kuumakindel.

See tähendab, et saate selle lisada kõigile oma lemmik pagaritoodetele.

2. Erütritool, Erythrol on kalorivaba ja ei mõjuta veresuhkrut.

Euroopa Komisjoni teadlaste sõnul ei mõjuta erütritool vere suhkrut.

3. Erütritool, Erythrol on ohutu.

Uuringud on näidanud, et erütritool on ohutu ja FDA tunnistab seda üldiselt ohutuks (GRAS).

4. Erütritool, Erythrol ei ole liiga magus.

Isegi enne, kui mõistsime, et kunstlikud magusained olid kantserogeensed, jäid 1990. aastatel, kui söödi dieetkoksi, tõenäoliselt maitset. Sellepärast, et see maitses liiga magusat. Õnneks on see suhkru asendaja palju vähem magus ja seetõttu maitseb realistlik.

5. Eritritool, Erythrol ei põhjusta hammaste lagunemist.


Erütritool, Erythrol Kõrvaltoimed:

Üldiselt on see tavapärasel kasutamisel kõrvaltoimeteta. Annused üle 50 grammi (1,8 oz) võivad põhjustada iivelduse ja mao rumbeldamise olulist suurenemist. Harva võib erütritool, erütrool põhjustada allergilisi nõgestõbi (urtikaaria).

Võrreldes muude suhkrualkoholitega, Erythritol, on Erythrol ka seedetraktist seedetraktist palju raskem, mistõttu on vähem tõenäoline, et see põhjustab gaasi või puhitus kui muud polüoolid nagu maltitool, sorbitool või laktitool.

2014. aasta uuringu Erythritol kohaselt toimib Erythrol Drosophila melanogasteri puuviljamahule toksilise insektitsiidina, mis kahjustab motoorseid võimeid ja vähendab pikaealisust ka siis, kui on olemas toitainesisaldusega suhkur.


Top Quality, puhas erütritool, Erythrol pulber / ainete tehas Hiinas; Hiina erütritool, Erythrol Powder toormaterjalide tarnijad Hiinas. Hiina erütritool, Erythrol pulber tootjad Hiinas.

Kui otsite erütritooli, erütrooli, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: erütritool, erütrool, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like