Erythorbic acid, D-isoaskorbiinhape FCC BP EP

Erythorbic acid, D-isoaskorbiinhape FCC BP EP Toote nimetus: Erythorbic acid BP, EP, FCC Sünonüümid: D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape CASi number: 89-65-6 Omadused: Valge kuni kergelt kollakas pulber. Puhtus (test): 99,0% - 101,5% Molekulivalem: C6H8O6 Struktuur: Pakend: ...

Toote üksikasjad

Erythorbic acid, D-isoaskorbiinhape FCC BP EP

Erythorbic Acid, D-isoascorbic Acid FCC BP EP.jpg

Toote nimetus: Erythorbic Acid BP, EP, FCC

Sünonüümid: D-isoaskorbiinhape, D-aso askorbiinhape

CAS number: 89-65-6

Omadused: Valge kuni kergelt kollakas pulber.

Puhtus (analüüs): 99,0% - 101,5%

Molekulaarne valem: C6H8O6

Struktuur:

Erythorbic Acid, D-isoascorbic Acid FCC BP EP Structure-1.pngErythorbic Acid, D-isoascorbic Acid FCC BP EP Structure formula -2.jpg

Pakett: 25Kgs / Ctn; 25Kgs /

Pakett: 25Kgs / Ctn; 25Kg / Fiber Drum

KEY Words:

Erüthorbiinhape BP, EP, FCC;

D-isoaskorbiinhape, D-aso askorbiinhape


Kirjeldus

Erythorbic acid BP, EP, FCC, samuti nimega D-isoaskorbiinhape, D-aso askorbiinhape on askorbiinhappe optiline isomeer, mida kasutatakse antioksüdandina.


Kasutatakse antioksüdantidena. Eritorbiinhape BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape) on toidu koostisosad ja toidu lisaained, mis toimivad säilitusainetena, takistades hapniku toimet toidule ja mis võivad olla kasulikud tervisele. Erythorbic acid BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape) säilitavad mitte ainult originaalse toiduvärvi ja loodusliku maitse, vaid suurendavad ka toidu säilivusaega ilma kõrvaltoimeteta.

Eritorbiinhape BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape) on toiduainetööstuses oluline antioksüdant, mis võib säilitada toidu värvi, loodusliku maitse ja pikendada selle säilitamist ilma toksiliste ja kõrvaltoimeteta. Lihatööstuses kasutatakse puuviljade, köögiviljade, tina ja džemmi utorbiinhapet BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape). Samuti kasutatakse neid jookides nagu õlut, viinamarjaveini, pehmet jook, puuvilja tee ja puuviljamahl jne


Eritorbiinhape (isoaskorbiinhape, D-araboaskorbiinhape, (D-) erüroaskorbiinhape) on askorbiinhappe stereoisomeer (C-vitamiin). See sünteesitakse metüül-2-keto-D-glükonaadi ja naatriummetoksiidi vahelise reaktsiooniga. Seda saab sünteesida ka sahharoosist või Penicillium'i tüvedest, mis on selle funktsiooni jaoks valitud. Erythorbic acid BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-aso askorbiinhape) tähistatakse E-numbriga E315 ja seda kasutatakse laialdaselt töödeldud toitudes antioksüdandina.

Eritorbiinhappe toiteväärtuse aspektide uurimiseks on läbi viidud kliinilised uuringud. Ühes sellises uuringus uuriti eritorbiinhappe toimet C-vitamiini ainevahetusele noortel naistel; ei leitud mingit mõju C-vitamiini sissevõtmisele ega kliirensile organismist. Hilisemates uuringutes leiti, et eritorbhape on mitteheime-raua imendumise tugev võimendaja.

Kuna FDA keelas värskete söödavate toiduainete (näiteks sala baarisegu) säilitusainete kasutamine sulfitidena, keelati erütourbiinhappe BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape) kasutamine toiduainete säilitusaine on suurenenud.

Veelgi enam, seda kasutatakse ka säilitusainetena kuivatatud lihas ja külmutatud köögiviljades.


Eritorbiinhape või erüorbaat, varem tuntud kui isoaskorbiinhape ja D-araboaskorbiinhape, on askorbiinhappe stereoisomeer. See on sahharoosist toodetud köögiviljade toidu lisaaine. Seda tähistab E-number E315 ja seda kasutatakse laialdaselt töödeldud toiduainetes antioksüdandina. Eritorbiinhappe toiteväärtuse aspektide uurimiseks on läbi viidud kliinilised uuringud. Ühes sellises uuringus uuriti eritorbiinhappe toimet C-vitamiini ainevahetusele noortel naistel; ei leitud mingit mõju C-vitamiini sissevõtmisele ega kliirensile organismist.


Erythorbic Acid kohta

Erythorbic acid BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-aso askorbiinhape) on C-vitamiini stereoisomeer ja seega on C-vitamiini keemiline olemus sarnane. Erythorbic Acid valge kuni helekollane või kristallipulber, lõhnatu, happe maitse, sulamistemperatuur 166-172 - ja lagunemine, eritorbiinhape kerge valguse suhtes pimedaks. E315 ei oma peaaegu mingit rolli askorbiinhappe füsioloogilises aktiivsuses, kuivatatud olekus, erythorbic acid BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape), mis on üsna stabiilne õhus ja lahuses õhuga kokku puutudes ja kiiresti degenereerub. , Erythorbic Acid antioksüdandi omadused kui askorbiinhape, kuid erütorkhape BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape) halb kuumakindlus, vähenenud intensiivsus, raskmetallide ioonide lagunemine võib soodustada selle lahustumist vees toatemperatuuril lahustuvus temperatuuril 40 g / 100 ml, etanoolis lahustuv, 5 g / 100 ml, glütseriinis lahustumatu, benseeni lahustumatu lahus, PH vesilahus 2,8. Antioksüdantne naatrium eritorbaat, mis on palju suurem kui C-vitamiini antioksüdant, C-vitamiini ei tugevdata, kuid Erythorbic Acid BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-aso askorbiinhape) ei takista kehade imendumist ja askorbiinhappe kasutamine. E315 inimene tarbib organismi CUS-i vitamiiniks (Food and Drug Administration) (1980). Eritorbiinhapet peetakse üldiselt ohututeks aineteks.


Fengcheni Grupp on juhtiv Hiina erütorkõbase happe BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-Iso askorbiinhape) pulber. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõigil meie klientidel on vajadusel tarvitatud erütourbiinhappe BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape) tarnija. Kui soovite osta või osta Erythorbic Acid BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape) pulbrit, pöörduge Fengcheni rühma.


Analüüsi tunnistus

Üksus

Spetsifikatsioon - FCC IV

Nimi

Erythorbic acid
(D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape)

Välimus

Valge lõhnatu kristalliline pulber või graanulid

Analüüs (kuivaine)

99,0 - 100,5%

Keemiline valem

C6H8O6

Spetsiifiline pöörlemine

-16,5 --- -18,0 º

Säilimise jääk

<>

Kuivatamine

<>

Osakese suurus

40 silma

Heavy metal

<10 ppm="">

Plii

<5>

Arseen

<3>


Top Quality, puhas erythorbic acid BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape) pulber / aine tehas Hiinas; Hiina erythorbic acid BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-iso askorbiinhape) pulbri tooraine tarnijad Hiinas. Hiina erüthorbiinhape BP, EP, FCC (D-isoaskorbiinhape, D-aso askorbiinhape) pulbrilised tootjad Hiinas.

Kui otsite eritorbhapet, d-isoaskorbiinhapet fcc bp ep, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: erythorbic acid, d-isoascorbic acid fcc bp ep, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like