Denatonium Bensoaadi tooraine, API CAS 3734-33-6 ja Denatonium Sahhariid CAS 90823-38-4

Denatonium Bensoaadi tooraine, API CAS 3734-33-6 ja Denatonium Sahhariid CAS 90823-38-4 Pakend: 25Kg / trummel Kasutamine: Denatonium bensoaat CAS 3734-33-6 ja Denatonium Sahhariid on aversive aine. Neid kasutatakse, et tekitada vastumeelsust. ------------------------------------------- Peamised indeksid -Denatoonium bensoaat .. .

Toote üksikasjad

Denatonium Bensoaat Tooraine API CAS 3734-33-6 ja Denatonium Sahhariid CAS 90823-38-4

Denatonium Benzoate, Denatonium Saccharide.jpg

Tootenimi:

Denatonium bensoaat

Denatonium Sahhariid

Omadused:

Valge pulber

Valge kristalliline pulber

CAS number:

3734-33-6

90823-38-4

Test

98% min

99,5 ~ 101%

Valem:

C28H34N2O3

C28H33N3O4S

Struktuur:

Denatonium Benzoate.jpg


Denatonium Benzoate, Denatonium Saccharide formula.jpg

Pakend: 25Kg / trumm

Denatonium bensoaadi kirjeldus:

Üldiselt peetakse denatooniumi bensoaati teaduslikult tuntud ühendite kõige kibedamaks maitsmiseks.

Denatoniumbensoaadil on keemiline nimetus: bensüül-dietüül [(2,6-ksüülüülkarbamoüül) metüül] ammooniumbensoaat. Mõlemad Denatonium bensoaat ja Denatonium Sahhariid muudavad kemikaali või toidu mõru maitse. Seda kasutatakse laialdaselt toidu lisaainena. Seda kasutatakse laialdaselt ka paljudes jookides. Denatonium bensoaadi väike kogus on efektiivne, et muuta toode kibe ja ohutuks. See on parim alkoholide denaturant. Denatonium Bensoaat on maailmas kõige tige kõige tuntum aine. Isegi lisada nii vähe kui võimalik, et üks vedelik muudab selle, et see on liiga kibe, et enamik inimesi seda lubaks. See on nii kibe, et see on tavaliselt lisatud leibkonna esemetele ja välistingimustes kasutatavatele toodetele, et vältida juhuslikke mürgitusi.

Kuigi Denatonium bensoaadil on võimas maitse, on see värvitu ja lõhnatu. Denatonium bensoaadi maitse on nii tugev, et enamik inimesi ei suuda isegi taluda enam kui 30 osakest miljoni kohta denatooniumbensoaadist. Denatonium Bensoaadi lahused alkoholis või vees on väga stabiilsed. Lahe kibe maitse lahendus kestab mitu aastat. Valguse kokkupuude ei vähenda Denatonium bensoaadi mõru maitset. Kuigi Denatonium bensoaat, hoolimata oma kibedast maitsest, tundub olevat inimese tervisele vähe või ei ohusta seda.


Kuna professionaalne Hiina Denatonium Bensoate ja Denatonium Sahhariid tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja ekspordivad Denatonium bensoaat ja Denatonium Sahhariid Hiinast peaaegu 10 aastat.


Denatonium bensoaadi huvitavad faktid :

Kokkuvõte, et Denatonium bensoaat on kõige tuntumat kääritamist teostavat ainet, ei põhine teaduslikel uuringutel ja katsetel, vaid ainult inimese maitseproovil. Tegelikult on olemas automaatne test, mis määrab aine kibeduse üldse.

Denatooniumbensoaadi esialgne kasutamine on takistada inimestel mõnda toodet või ainet juhuslikult juua või süüa või alkohoolikute puhul tahtlikult.

 

Denatoniumbensoaadi kasutamine ja rakendused :

- Denatonium bensoaati võib kasutada lahjendatud lahuses, et pintsliga küünarnukid inimestele, kes on kompulsiivsed küünarnukid. Paljudel inimestel soovitatakse kasutada denatooniumi bensoaadi lahust nende pöialt, kes imed pöidlad selle soovimatu tegevuse peatamiseks.

- Denatonium bensoaati kasutatakse ka loomade repellendina. Denatonium bensoaadiga lisatud tooteid võib pihustada puudel, harjatel, põllukultuuridel ja muudel materjalidel, et hirved ja muud loomad ei saaks neid süüa.

- Üks Denatonium bensoaadi esimestest rakendustest oli sigade sabade ravi, et vältida seede üksteisest hammustamist. Väga huvitav.

- Mõnikord immutatakse elektrikaablite katteid denatooniumbensoaadi lahusega, et tõkestada rotid nende närimisest.

Puhta denatooniumi bensoaatühendiga kokkupuutumine võib põhjustada hingamispuudulikkust, kuid probleemid võivad tekkida ainult inimestel, kes töötavad koos ainega otseselt. See on väga haruldane.

 

Mõlemad Denatonium Bensoate tooraine, API CAS 3734-33-6 ja Denatonium Sahhariid tooraine API on aversive agent. Neid kasutatakse, et tekitada vastumeelsust.

Mõned denatooniumbensoaadi paljud kasutusviisid on:

- Denatonium bensoaat ja Denatonium sahhariid võivad töötada denatureerimiseks alkoholide ja gaasihallide, rasvkude, hapendatud õli jne;

- Denatonium bensoaat ja denatoonium-sahhariid võivad olla autotööstuse toodetele, sealhulgas külmutusvastased ja tuuleklaasipesuri vedelikud;

- Denatonium Sahhariid ja Denatonium benzoaat võib kasutada majapidamistoodete, tualett-tarvete, pleegitusainete, kosmeetikavahendite nagu küünelakkide, põranda puhastusvahendi, pihusti ja puhastusvahendi pesemiseks, pesemiseks, insektitsiidiks, vedelate pesuvahendite, tualettvee, lahustite jaoks. , lakid ja trükivärvid;

- Denatonium Sahhariid ja Denatonium bensoaat on kasulik ka mõruainena, et vältida hiirte või väikelaste hammustamist nagu mänguasjad ja vältida märkimisväärsete koguste mürgiste ainete neelamist;

- Denatoniumium Sahhariid ja Denatonium bensoaat on ka veterinaarset kasutust , näiteks sigade kasvajate ennetamiseks;

 

Mõned muud rakendused, milles kasutatakse denatooniumsahhariidi ja denatooniumbensoaati, on järgmised:

Vedelates pesupesemisvahendites; Rihmakompressorites; WC-puhastusvahendites; Desinfektsioonivahendites; leibkonna antiseptikumid; Köök, vannituba ja põrandapuhastusvahendid; Värvitooteid ja pintsli puhastusvahendeid; Isiklikus hooldusvahendites, sh vannivann, seebid, parfüümid ja raseerimisjääkid, küünelakkide eemaldaja, šampoon ja dušigeel; Pestitsiidides, nagu insektitsiidid, rodentitsiidid, lõhnatu sööt ja ant sööt; Herbitsiidides; ja mitmesuguste autohooldustoodete, näiteks antifriiside, jahutusvedelike ja auto puhastusvahendite hulgast.

Kõigis eespool nimetatud rakendustes on Denatonium Sahhariidi ja Denatonium bensoaadi lisamise eesmärk muuta toote maitset just nii, et keegi, eriti lapsed, ei võtaks sööma ainet, mida ei tohiks süüa.

-------------------------------------------

Peamised indeksid - detsatooniumbensoaat

Toode

Denatonium bensoaat

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Denatonium bensoaat

Valge pulber

Vastab

Identifitseerimine A

IR kinnita viidetega

Vastab

Identifitseerimine B

Denatonium bensoaat

UV kinnitada viitega

Vastab

Identifitseerimine C

Testlahus moodustab kollase sade

Vastab

Identifitseerimine D

Denatonium bensoaat

Sulamispunkt

Umbes 170 ° C

Sulamisvahemik

163 ° C ~ 170 ° C

164,3 ° C ~ 164,7 ° C

pH

6,5 ~ 7,5

7.06

Kuivatamine

≤ 1,0%

0,3%

Süttimisjäägid

≤ 0,1%

0,05%

Heavy metal

≤ 20 ppm

<20>

Kloriidid

≤ 0,2%

<>

Test (denatonium bensoaat)

≥ 98,0%

98,9%

-------------------------------------------

Peamised indeksid -Denatoonium sahhariid

Toode

Denatonium Sahhariid

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Denatonium Sahhariid

Valge kristalliline pulber või graanul

Vastab

Sulamisvahemik

175 ~ 182 ° C

178 ° C

pH

6,5 ~ 7,5

7,0

Kloriidid

≤ 0,2%

<>

Test (denatonium sahhariid)

99,5% ~ 101%

100%

Top Quality, Hiina Pure Denatonium bensoaat, Denatonium Sahhariidipulber Factory Hiinas; Hiina Denatonium bensoaat, Denatonium Sahhariid tooraine tarnijad Hiinas. Denatonium bensoaat, Denatonium Sahhariid API tootjad Hiinas.

Kui otsite Denatonium Bensoate tooraine, API CAS 3734-33-6 ja Denatonium Sahhariid CAS 90823-38-4, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like