Kroompikoliin, Cr Picolinate

Kroomi Picolinate, Cr Picolinate Hiina Kroomi Picolinate, Cr Picolinate tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: kroom (III) pikoliin CASi number: 14639-25-9 Omadused: amarantpulber, vees vähelahustuv ja etanoolis lahustumatu. Kroomi sisaldus: ≥12%: molekulaarne ...

Toote üksikasjad

Kroompikoliin, Cr Picolinate
image001


Hiina kroompikoliin, Cr Picolinate tehas, tarnija, tootja Hiinas.
Sünonüümid: kroom (III) pikoliin
CASi number: 14639-25-9
Omadused: amarantpulber, vees vähelahustuv ja etanoolis lahustumatu.
Kroomi sisaldus: ≥12%:
Molekulaarne valem: Cr (C6H4N02) 3C18H12CrN3O6
Struktuuri valem:

image002


Pakend: 25Kgs / Fiber Drum
image003


Kirjeldus:
Kroompikolinaat, mida nimetatakse ka pikoliinhappe kroomiks (III) soolaks, kasutatakse peamiselt meditsiini- ja söödatööstuses kroomi lisanditena.
Kroom Picolinate on keemiline aine, mida kasutatakse mõnikord alternatiivse ravina või toidulisandina.
Siiski ei ole kroomi pikolinaadi kasutamisest mingit olulist kasu saanud üheski uuringus või meditsiiniuuringus.
Mõnikord rakendatakse kroompikolinaati kroomi puudulikkuse korral. Samuti aitab see kontrollida veresuhkru taset. Veelgi enam, kroomi Picolinate aitab kaasa depressiooni parandamisele neile, kes põevad polütsüstiliste munasarjade sündroomi või madalamat kolesterooli. Kroomi pikoliin võib olla kasulik ka inimestele, kes püüavad kehakaalu langetamisel edu saavutada.
Siiski tuleb meeles pidada, et kroompikolinaadi kasutamise väidetav kasu on suuresti anekdootne ja seda ei toeta teaduslikud andmed.
Kroompikoliinat kasutatakse diabeedi ravis täiendusena, väidetavalt on võimeline parandama glükoosi metabolismi.
Kroompikolinaat on mineraalse kroomi vorm, mis võib esineda toidulisandites.
Paljud neist seotud kaupadest väidavad, et parandavad toitainete ainevahetust ja see on hea kaalulangus.
Chromium on mitmes vormis. Kuigi tööstusreostusest võib leida ühe ohtliku vormi, on paljudes toitudes loomulikult olemas ohutu vorm. Kroomi Picolinate kroom on mineraal. Seda elementi peetakse "oluliseks mikroelemendiks", sest väga väikesed kogused kroomi on vajalikud inimeste tervisele.
Suhkru diabeediga patsientide veresuhkru kontrollimise parandamiseks võib suukaudselt manustada kroomi pikoliini. Kõrge veresuhkru taset, mis on tingitud steroidide ja HIV-i võtmisest, võib ravida ka kroompikolinaadiga.

Kroompikolinaadil on keemiline valem CrPic3 ja punakas-roosa värv. See on koordinatsioonikompleks, mis koosneb kroomist (III) ja pikoliinhappest.
Kroompikolinaati kasutatakse toidulisandina optimaalse insuliinifunktsiooni saavutamiseks II tüüpi diabeediga patsientidel või kaalulanguse edendamisel.

image004


Kasutamine ja rakendamine:
Mõned tõendid näitavad, et kroomi Picolinate'i võtmine suu kaudu kas üksi või koos biotiiniga aitab vähendada madalamat veresuhkru taset veres, vähendada insuliini taset ja aidata insuliinitööga II tüüpi diabeediga inimestel.
Samuti vähendab kroompikolinaat 2. tüüpi diabeediga patsientide kehakaalu ja rasvade akumulatsiooni, kes võtavad kasutusele klassi diabeedivastaseid ravimeid, mida nimetatakse sulfonüüluureadeks.
Samuti näib, et kroomi Picolinate'i võtmine üksi või koos teiste toidulisanditega vähendab vere rasvasisalduse taset, kellel on suhteliselt kõrge veresuhkru tase.
On halb uudis, pikaajaline kõrge annuse tarbimine ei ole postmenopausis naistel kolesteroolitaseme jaoks hea.

image005


Kõrvalmõjud:

image006


Kvaliteetne, puhas kroomi Picolinate pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite kroompikolinati, cr picolinate, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: kroom picolinate, cr picolinate, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like