Naatriumtsitraat CAS 68-04-2 pulber API tooraine

Hiina Naatriumtsitraadi tarnijad, Hiina Naatriumtsitraadi tootjad CAS 68-04-2 Toote nimetus: Naatriumtsitraat CAS 68-04-2 Pulber API tooraine Sünonüümid: trinaatriumtsitraat CAS number: 68-04-2 Omadused: valge kristalse pulbri analüüs: 99,0 % ~ 101,0% naatriumtsitraadi valem: C6H5Na3O7 struktuurivalem: pakendiinfo: ...

Toote üksikasjad

Hiina naatriumtsitraadi tarnijad, Hiina naatriumtsitraadi tootjad CAS 68-04-2

Sodium Citrate Powder API Raw Material.png

Toote nimetus: naatriumtsitraat CAS 68-04-2 pulber API tooraine

Sünonüümid: trinaatriumtsitraat

CAS number: 68-04-2

Omadused: valge kristalliline pulber

Analüüs: 99,0% ~ 101,0% naatriumtsitraat

Valem: C6H5Na3O7

Struktuurivalem:

Sodium Citrate Powder API Raw Material formula.png

Pakendiinfo: 25Kg / kott.
KEY WORD: naatriumtsitraat CAS 68-04-2 pulber API tooraine

Kirjeldus ja kasutamine:
Naatriumtsitraati kasutatakse laialdaselt jookides ja toidus. Seda kasutatakse lisaainena.
Naatriumtsitraadi ravimite valmistamisel kasutatakse ka farmaatsiatööstust.
Abiainena kasutatakse naatriumtsitraati, et aidata API-sid valmistada. Viimase ravimi toimimine inimese kehas on lihtsam.

----------------

Naatriumtsitraadi tooraine, API pulber on sidrunhappe naatriumsool. Sarnaselt sidrunhappega on naatriumtsitraadil ka hapu maitse ja soolane maitse. Naatriumtsitraadi tooraine, API-pulber on üldiselt tuntud kui kangeool sool ja seda kasutatakse peamiselt toidu lisaainena, tavaliselt maitse või säilitusainena. Naatriumtsitraat annab hapu ja soolase maitsega klubi soodust. Lisaks vähendab naatriumtsitraat toiduainete happelisust, nii et see võimaldab spherifikatsiooni tugevalt happeliste koostisosadega. Naatriumtsitraati kasutatakse ka toidus kui antioksüdandina, samuti sekvestranti. See on võimeline lahustuma kergesti ja toimib kohe.

------------------

On olemas 3 tüüpi naatriumtsitraati:

mononaatriumtsitraat, dinaatriumtsitraat ja trinaatrium. Enamik toiduks kasutatavaid naatriumtsitraate on trinaatriumi vorm.

Naatriumtsitraadis on naatrium sidrunhappe nõrk konjugeeritud alus. Põhimõtteliselt, kui me eemaldame sidrunhappe H + osa ja asendame selle Na + ioonidega, võime saada naatriumtsitraadi.

 

Praktilisel eesmärgil tähendab see seda, et naatriumtsitraat on juba ammu keemilise labori jaoks kasutatav oluline kemikaal. Sidrunhappes konjugeeritud baasil kasutatakse naatriumtsitraati puhverdamiseks happesuse muutusi. Teisisõnu, kui naatriumtsitraati lahuses esineb, siis vajab lahuse pH muutmiseks tavalisest rohkem hapet kui tavalisel viisil. See on väga kasulik omadus, sest naatriumtsitraat muudab happesuse peeneid kohandusi palju lihtsamaks.

 

Kuna professionaalne Hiina naatriumtsitraadi tooraine tarnija ja tootja Hiinas, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja ekspordiks naatriumtsitraadi API Hiina Hiinast peaaegu 10 aastat.

 

Naatriumtsitraadi funktsioon:

Peale pH puhverdamise võime (happesuse vähendamine) toimib tsitraadiioon naatriumtsitraadina ka lahutava vahendina. See tähendab, et tsitraadiioon seondub tõenäoliselt teiste ioonidega, mis on lahuses, eriti kaltsiumi. Juustus asendatakse juustu kaseiini piimavalguga kaltsiumiioonid naatriumioonidega. Kui see juhtub, muudab kaseiin struktuuri ja paljastab nii vee-armastavad kui ka õli-armastavad otsad. Seejärel on kaseiin emulgaator, kuigi naatriumtsitraati peetakse emulgeerivaks soolaks.

 

Molekulaarse gastronoomia jaoks on olulised ka naatriumtsitraadi lahutavad omadused. Kui vedelikuks kasutatav vedeliku sisaldus sisaldab looduslikke kaltsiumioonide koguseid, on vaja neid sekreteerijat nagu naatriumtsitraat siduda ja võimaldada nõuetekohast vedelikut. Spherifikatsioon on üks rakendustest.

Sferifikatsioon tekib, kui hüdrokolloid reageerib kaltsiumiga ja moodustab õhukese naha. Mõnikord võib asjassepuutuvates segudes esineda kahte palju kaltsiumi, tavaliselt looduslikult esineva kaltsiumi tõttu kraanivees. Sekveneerija, nagu naatriumtsitraat tooraine, API pulber, kasutatakse kaltsiumi vähendamiseks ja selle varajase geelistamise vältimiseks. Need on selleks otstarbeks eriti kasulikud, kuna need võivad ka pisut tõsta pH-d, mis on kasulik põhilise sfäärilise protsessi jaoks.

---------------------

Naatriumtsitraadi põhinäitajad:

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus
Naatriumtsitraat

Valge kristalliline pulber

Vastab

Identifitseerimine
Naatriumtsitraat

Tuleb järgida.

Vastab

Lahenduse välimus

Pass testid

Vastab

Vesi

11,0% ~ 13,0%

11.70%

Kergesti karboniseeritavad ained

Ei ole sügavam kui standard

Üle andma

Heavy metal

≤ 5ppm

<5>

Kloriid

≤ 50 ppm

<50>

Sulfaat

≤ 150 ppm

<150>

Oksalaat

≤ 300ppm

<300>

Arseen

≤ 1 ppm

<1>

Test
Naatriumtsitraat

99,0% ~ 101,0%

99,4%

Top Quality, Hiina Pure Naatriumtsitraadi pulber / Ainetehas Hiinas; Hiina Naatriumtsitraadi tooraine tarnijad Hiinas. Hiina naatriumtsitraadi API tootjad Hiinas.

Kui otsite naatriumtsitraadi CAS 68-04-2 pulber API tooraine, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: Naatriumtsitraat CAS 68-04-2 Powder API Tooraine, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like