Koensüüm Q10 tooraine, API CAS 303-98-0

Hiina Coenzyme Q10 tarnijad, Hiina Koensüüm Q10 tootjad CAS 303-98-0 Toote nimetus: Coenzyme Q10 (CoQ10) Sünonüümid: Coenz10, Ubidekarenoon, Ubiquinone-10, Koensüüm Q CAS number: 303-98-0 Hinne: Ravim; Toiduväärtuse omadused: kollane kuni oranžikaskollane kristalliline pulber ....

Toote üksikasjad

Hiina koensüüm Q10 tarnijad, Hiina Koensüümi Q10 tootjad CAS 303-98-0

Coenzyme Q10 Raw Material, API.jpg

Toote nimetus: Coenzyme Q10 (CoQ10)

Sünonüümid: Coenz10, Ubidekarenoon, Ubiquinone-10, Koensüüm Q

CAS number: 303-98-0

Hinne: farmatseutiline klass; Toiduhinnang

Omadused: Kollane kuni oranžikaskollane kristalliline pulber.

Analüüs: 98,0% ~ 101,0% koensüüm Q10

Lõhn: üldse mitte mingit erilist lõhna.

Valem: C59H90O4 = 863,36

Struktuurivalem:

Coenzyme Q10 Raw Material, API formula.jpg

MÄRKSÕN: koensüüm Q10

Standard: vastab koensüümi Q10 USP, EP, JP ja CP spetsifikatsioonidele


Pakett:

- Sisemine pakett: vaakum PE kotid (1 kg / kott, 5 kg / kott, 25 kg / kott)

- Väline pakett: paberi trummel

Pakume ka pakendi vastavalt kliendi vajadustele.


Kirjeldus:

Meie Coenzyme Q10 toodetakse rangelt vastavalt GMP nõuetele.

Koensüüm Q10 on väga kasulik keskmise vanuse ja eakate inimeste jaoks. See sobib ka naistele ja valgekraede jaoks. Koensüüm Q10 kasutatakse südamehoolduseks, nahahoolduseks, vananemisvastaseks, väsimusvastaseks, sobiva säilitamise ja immuunsussüsteemi parandamiseks. Ja Coenzyme Q10 on väga lihtne imenduda.

Koensüüm Q10 on loomulikult raku energiatootmise keskuses, mida nimetatakse mitokondriteks. Koensüüm Q10 leidub paljude organellide membraanides. On palju teisi organelle, mis sisaldavad koensüümi Q1 (CoQ10) nagu vesiikulid, peroksisoome, endoplasmaatilist retikulumit, lüsosoome jne

Muu funktsioon: koensüüm Q10 toimib ka endogeense antioksüdandina.

Koensüüm-Q on looduslikult esinev bensokinoon, mis on oluline mitotokondrite membraanide elektronide transportimisel.

Koensüümi Q10 puudulikkust on täheldatud paljudel erinevat tüüpi südamehäired, neurodegeneratiivsed haigused, AIDS, vähk.

Koensüüm Q-10 on oluline vitamiinitaoline aine, mis on vajalik paljude organite ja keemiliste reaktsioonide korrektseks toimimiseks. See aitab rakkudele energiat pakkuda. Koensüüm Q10 näib olevat ka antioksüdantne omadus. Inimesed, kellel on teatud haigused, nagu näiteks kongestiivne südamepuudulikkus, kõrge vererõhk, parodontaalne haigus, Parkinsoni tõbi, teatavad lihasekahjustused ja AIDS, võivad olla madalamad kui koensüüm Q10. See tähendab, et need haigused ja probleemid on seotud koensüümi Q10 puudusega.


Kuna professionaalne Hiina Coenzyme Q10 tarnija ja tootja Hiinas, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate Coenzyme Q10 Hiina Hiinast peaaegu 10 aastat.


Koensüüm Q10 (ubikinoon) on looduslikult esinev aine, mis on loomorganismides ja inimestel laialt kättesaadav. Kõige tähtsam on see, et koensüüm Q10 toimib mitokondriaalse hingamisahela elektroonilise kandjana. Lisaks on koensüüm Q10 üks tähtsamaid lipofiilseid antioksüdante. See takistab vabade radikaalide tekitamist.

Antioksüdandi toime on vähenenud koensüümi Q10 omadus.


Kasutamine:

Koensüümi Q10 kasutatakse laialdaselt ravimites. See on ka toidu toiduvärv. Koensüümi Q10 kasutatakse ka kosmeetikatoodetes.

Funktsioonid:

Pärast südame rünnakut

Koensüümi Q10 (CoQ10) igapäevane kasutamine muudab patsiendi südame rütmihäired ja valu rindkeres palju vähem tõenäoliseks. Haigusjuhtumite arv pärast südameatakkide suurenemist suureneb.

 

- südamepuudulikkus (HF)

Mõnikord võib koensüüm Q10 (CoQ10) isegi ravida südamepuudulikkust, kui seda kasutatakse nõuetekohaste ravimitega. Kongestiivse südamepuudulikkusega patsiendid ei suuda pumbata verd, samuti peaks see võib sisaldada ka koensüümi Q10 (CoQ10) madalat taset . Südamepuudulikkus võib põhjustada veres kogunemist kehaosades, näiteks kopse ja jalgu. See võib põhjustada ka hingeldust.

 

-Kõrge vererõhk

Paljud uuringud on juba tõestanud, et koensüüm Q10 (CoQ10) võib vererõhku alandada. Muudatuste nägemiseks võib kuluda vaid 4 kuni 12 nädalat. See tähendab, et tavaliselt peab koensüüm Q10 (CoQ10) kulgema kaua aega .

 

-Kõrge kolesterool

Samuti on laialt leitud, et kõrge kolesterooliga inimestel on suhteliselt madal koensüümi Q10 (CoQ10) tase. See on põhjus, miks koensüüm Q10 (CoQ10) on välja pakutud kõrgkolesterooli raviks. Kuid teadustöötajat ei toeta seda järeldust.

 

- diabeet

Diabeediga inimestel võib Coenzyme Q10 (CoQ10), mis sisaldab tooteid, parandada südame tervist ja veresuhkrut ning aidata kõrgeneda vererõhku. Esialgsed uuringud näitasid, et koensüüm Q10 (CoQ10) parandab tõhusalt veresuhkru kontrolli, mis on hea uudis diabeedi kontrollimiseks.

 

Koensüümi Q10 teised funktsioonid (CoQ10):

- Koensüüm Q10 (CoQ10) võib parandada immuunfunktsiooni inimestel, kellel on HIV või AIDS

- Koensüüm Q10 (CoQ10) võib suurendada spermatosoidide liikuvust, parandades meeste viljakust

- Koensüümi Q10 (CoQ10) saab kasutada osana Parkinsoni tõve ravist

- Koensüüm Q10 (CoQ10) võib parandada kehaliste võimete olemasolu stenokardiaga inimestel

- Loodusliku koensüümi Q10 (CoQ10) antioksüdatsioon piirab ateroskleroosi tekkimist ja arengut.
- Looduslik koensüüm Q10 (CoQ10) võib ära hoida kasvaja, reguleerida immuniseerimist. See on hea toidulisand.


Säilitamine:

Koensüüm Q10 on hapniku suhtes tundlik. Seda tuleks hoida hästi suletud mahutites. Koensüüm Q10 peaks vältima kuumust ja valgust. Koensüüm Q10 jaoks on temperatuuri nõue ≤15 ° C.

MÄRKUS. Kui pakend on avatud, kasutage seda kiiresti.

Kõlblikkusaeg: 24 kuud, kui see on nõuetekohaselt säilitatud.

--------------

Muu informatsioon:

Koensüüm Q10 (CoQ10) on aine, mis aitab muuta toitu energiaks. Seda saab hõlpsasti leida peaaegu kõigis keharakkudes. Peale selle on koensüüm Q10 (CoQ10) võimas antioksüdant, kes võitleb kahjulike osakestega, mida tuntakse vabade radikaalidena. Vabad radikaalid kahjustavad rakumembraane, rikuvad DNA-d ja isegi põhjustavad rakusurma.

Uuringud ja uuringud annavad meile põhjust arvata, et vabad radikaalid aitavad kaasa vananemisprotsessile, samuti mitmesugustele terviseprobleemidele, sealhulgas südamehaigustele ja vähile. Õnneks on meil koensüüm Q10 (CoQ10), antioksüdandid, mis suudavad neutraliseerida vabu radikaale ja vähendada või isegi aidata vältida mõnda nende tekitatud kahju.

----------------------

Coenzyme Q10 COA järgmine:

Toote nimetus

Koensüüm Q10

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Kollane kuni oranžikaskollane kristalliline pulber.

Vastab

Identifitseerimine A

(Koensüüm Q10)

Värvireaktsioon: positiivne

Vastab

Identifitseerimine B

(Koensüüm Q10)

Infrapuna: proovi kromatograafia vastab standardile

Vastab

Niiskus

≤ 0,2%

0,02%

Täispuhutav aine

≤ 1,0%

0,1%

Üksainus lisand

≤ 0,3%

0,02%

Jääklahusti

Järgige USP, EP, BP

Vastab

Heavy metal

≤ 20 ppm

<20>

Kogu plaadi arv

≤ 1000 cfu / g

<1000 kfu="">

Pärmid ja hallitusseened

≤ 100 cfu / g

<100 cfu="">

E. coli / g

Puuduvad

Puuduvad

Test (koensüüm Q10)

98,0% ~ 101,0%

99,75%

Top Quality, Hiina Pure Coenzyme Q10 Pulber / Ainetehas Hiinas; Hiina Koensüüm Q10 tooraine tarnija Hiinas. Hiina Coenzyme Q10 API tootja Hiinas.


Kui otsite Koensüümi Q10 tooraine, API CAS 303-98-0, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Küsitlus

You Might Also Like