Kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulid, E282 toiduväärtus, Pharma klass, FCCIV

Kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulid E282 toidustaadium, Pharma klass, FCCIV Toote nimetus: Kaltsiumpropionaat Sünonüümid: Ca Propionaat, Kaltsiumpropanaat CASi number: 4075-81-4 Omadused: valge pulber, valge kristalne tahke aine. Meil on ka kaltsiumpropionaadi graanulid: Puhtus ...

Toote üksikasjad

Kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulid, E282 toiduväärtus, Pharma klass, FCCIV

image001.jpg

Toote nimetus: Kaltsiumpropionaat

Sünonüümid: Ca propionaat, kaltsiumpropanaat

CAS number: 4075-81-4

Omadused: valge pulber, valge kristalne tahkis

image002.jpg

Meil on ka kaltsiumpropionaadi graanulid:

image003.jpg

image004.jpg


Puhtus (analüüs):

Molekulivalem: C6H10CaO4, molekulmass: 186,22

Struktuur:

image005.png

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

Pakkimine on 25kg või 50kg HDPE-kotidena koos HMHDP-vooderdistega või trumlitega või kui ostja seda nõuab.

image006.jpg


KEY Words:

Kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulid

Omadused:

Vees lahustuv: 49 g / 100 ml (0 ° C) 55,8 g 100 ml (100 ° C)

Lahustuvus: raskesti lahustuv metanoolis, etanoolis; lahustumatu atsetoonis, benseen

Kirjeldus

Kaltsiumpropionaadi pulber, kaltsiumpropionaadi graanulid, mida nimetatakse ka kaltsiumsoolaks ja propaanhappeks, on toidutööstuses kasutatav toidu lisaaine (säilitusaine).

See lisand, kaltsiumpropionaadipulber, kaltsiumpropionaadi graanulid, on tööstuslikult saadud propioonhappest ja kaltsiumoksiidist.

E282 lisandi keemiline nimetus on kaltsiumpropionaat. See lisaaine valmistatakse kaltsiumhüdroksiidi hüdrolüüsimisega propionitriiliga (tuntud ka kui propanenitriil), mille tulemusena saadakse ammoniaak ja E282.

Pärast ammoniaagi eemaldamist neutraliseeritakse reaktsioonisegu seentevastase ainega - propioonhappega, mis reageerib liigse kaltsiumhüdroksiidiga, et moodustada täiendav E282.

Kaltsiumpropanaat või kaltsiumpropionaat on valemiga Ca (C2H5COO) 2. See on propaanhappe kaltsiumsool.

Toidulisandina on see Codex Alimentarius'is loetletud koodinumbriga 282. Kaltsiumpropionaati kasutatakse mitmesuguste toodete, sh leiba, muude küpsetatud toodete, töödeldud liha, vadaku ja muude piimatoodete, säilitusainena. Põllumajanduses kasutatakse muu hulgas kaltsiumpropionaadipulbrit, kaltsiumpropionaadi graanulit, et vältida piimapalaviku levikutes ja söödalisandina. Propionaadid takistavad mikroobide tootmisel vajalikku energiat, nagu bensoaadid. Kuid erinevalt bensoatest ei vaja propionaadid happelist keskkonda.

Küpsetamiseks kasutatakse kaltsiumpropionaate valuvormi inhibiitorina, tavaliselt 0,1-0,4% (kuigi loomade sööt võib sisaldada kuni 1%). Mähkmekesta peetakse pagarite seas tõsiseks probleemiks, ja küpsetamisel tavaliselt esinevad tingimused on hallituse kasvu jaoks peaaegu optimaalsed tingimused.

Nagu kõige kuulsam Hiina kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulite tarnija Hiinas, Fengcheni grupi kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulid on hästi pakitud uusima ja ohutuma pakiga.

Kaltsiumpropionaat on seenevastane aine, mille puhul arvatakse, et keha suudab suhteliselt kergesti töödelda. Avalike huvidega teaduse keskus näitab, et lehtedest lisatakse kaltsiumpropionaat hallituse kasvu vältimiseks. Teine derivaat on naatriumpropionaat, mida kasutatakse tihti küpsetatud kaupades, sest kaltsium võib muuta teiste piimade või kookide valmistamisel kasutatud materjalide mõju.

Saadetis ja tarnimine: Fengchen nimel on üks tuntumaid kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaat granuleeritud tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

Kasutamine ja rakendused:

1.Kasuta piimale ja leibadele

Leibs ja piimatoodetes võib säilitusainetena olla kõige sagedamini kaltsiumpropionaat, kuna neil on sageli suur riknemise oht. Seda tavaliselt lisatakse väikestes kogustes, tavaliselt vedelal kujul, ja toimib rakulisel tasemel, et vältida hallituse ja bakterite kasvu. Kõik eespool toodavad jaemüüjad, et nad hoiaksid toitu vaadates ja maitstaks värskena kauem kui muidu, mis võib suurendada kasumit ja müügi marginaale; Kaltsiumpropionaat võib tarbijale ka kasu tuua, võimaldades toidul jääda värskemaks, nii loenduril kui ka külmikus.

2.Ensüümi aktiivsus

Kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulid toimivad peamiselt inhibiitorina. Lihtsamalt öeldes tähendab see seda, et see toimib aine sees, et peatada energiaallikas, millest sõltuks igasugune bakterite areng. Selle tulemusel takistab propioonhape isegi looduslikult esinevate bakterite toitmist, kuna see hävitab või vähemalt blokeerib ensüüme, mis pakuvad bakterite kasvu jaoks olulist kütust.

Kaltsiumpropionaat on looduses tavaline, kus bakteriaalne kasv on tõenäoline ning kipub olema kõige viljakas niiskes, energiast rikastes keskkondades. Toorpiim sisaldab tavaliselt looduslikke mikroelemente.

3.Kui riiulil püsiv toidulisand

Lisaks piimale ja leibele kasutatakse ka kaltsiumpropionaadipulbrit, kaltsiumpropionaadi graanulit konserveeritud puuviljade, taigna segude ja muude pakendatud ja konserveeritud toitude puhul, kus võib tekkida hallitust. Sellistel juhtudel lisatakse väikest kogust vedelat või kaltsiumpropionaadipulbrit, kaltsiumpropionaadi granuleeritud, tavaliselt purgidesse, karpidesse ja pakenditesse vahetult enne nende pitseerimist. Lisandil ei ole maitset ja see ei mõjuta tavaliselt toidu üldist kvaliteeti, lisaks riknemise ärahoidmisele.

4. Põllumajanduslikud kasutusalad

Selle happe võime säilitada ja säilitada bioloogilist tasakaalu muudab selle atraktiivseks ka loomasööda lisandina, eriti loomade puhul, mida kasutatakse piima tootmiseks. Lambad, kitsed ja lüpsilehmad saavad mõnikord seda kemikaali aeg-ajalt töödelda. Kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulikas aitab sellisel viisil vältida piimapalaviku haiguse levikut.

Fengchen Group on juhtiv Hiina kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi granulaat tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina kaltsiumpropionaadipulber, kaltsiumpropionaadi graanulite tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Calcium Propionate Powder, Calcium Propionate Granular Hiinast, pöörduge Fengcheni kontserni.


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

image007.jpg


Spetsifikatsioon:

Sisu: 99,0% min

Maksimaalne kuivatamine 5%

PH10% 7-9

Arseen 0,0003% maks

Heavy Metal (Pb) 0,001% maks

Fluorin 0,003% maks

Vees lahustumatu 0,3% max

Fe 0,005% maks


Funktsioon:

Kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaat Granuloos pehmendab baktereid ja hallituse kasvu leiba ja koogikestel. Tegelikult see pärmi ei inhibeeri. Selle lisamine leiva taignale ei takista pärmi kääritamist. Kaltsiumiioon häirib keemilist lagunemist. See on põhjus, miks kaltsiumpropionaadipulbrit, kaltsiumpropionaadi graanulit ei kasutata kooki valmistamisel nii tihti. On palju eelistatav kasutada leiba ja rullides, sest see võib rikastada lõpptooteid.

Top Quality, puhas kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulite / ainete tehas Hiinas; Hiina kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulite tooraine tarnija Hiinas. Hiina kaltsiumpropionaatpulber, kaltsiumpropionaadi graanulite tootja Hiinas.

Kui otsite kaltsiumpropionaadipulbrit, kaltsiumpropionaadi granuleeritud e282 toiduainete, pharma klassi, fcciv, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: kaltsiumpropionaadipulber, kaltsiumpropionaadi graanulid e282 toiduainete klass, pharma klass, fcciv, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like