Kaltsiumlaktaat, magneesiumlaktaat BP USP EP FCC

Märksõnad: kaltsiumi laktaat, magneesiumlaktaadipulber toormaterjal, API BP / USP / EP / CP kogus kaltsium laktaadile IN 20'FCL: 20MT Ladustamine: hoida seda õhukindlas mahutis Kaltsiumlaktaadi kirjeldus: -------- -------- Kaltsiumi laktaat, Ca (C3H5O3) 2 · 5H2O, on piimhappe sool kujul ...

Toote üksikasjad

Calcium Lactate, Magnesium Lactate picture.jpg

Tootenimi:

Kaltsiumi laktaat

Magneesium laktaat

Sünonüümid:

Ca laktaat,
Kaltsiumi laktaatpentahüdraat

Mg Laktaat

Omadused:

Valge või peaaegu valge, kristalne või granuleeritud pulber

Bitter-degusteerimine, vees lahustuvad valged kristallid; alkoholis kergesti lahustuv; kasutatakse meditsiinis.

CAS number:

814-80-2

26867-84-5

Valem:

C6H10Cao6,5H2O;
Ca (C3H5O3) 2 · 5H2O
C6H10Ca06

Mg (C3H5O3) 2 · 3H2O;
C6H10MgO6

Struktuur:

Calcium Lactate structure formula.jpg

Magnesium Lactate structure formula.jpg

Pakett:

25 kg / kott; 25Kg / Fiber Drum

25 kg / kott; 25Kg / Fiber Drum

HSCODE:

2918110000

2918110000


Märksõnad: kaltsiumlaktaat, magneesium-laktaadipulber tooraine, API BP / USP / EP / CP

Kaltsiumi laktaadi kogus 20'FCL: 20MT

Säilitamine: hoida seda õhukindlas konteineris


Kaltsiumi laktaadi kirjeldus:

----------------

Kaltsiumi laktaat, Ca (C3H5O3) 2 · 5H2O, on piimhappe sool valgete kristallide kujul. See on vees lahustuv; Kaltsiumlaktaati kasutatakse laialdaselt kaltsiumiravi ja vere koagulantina.

------------------------

Kaltsiumi laktaat on valmistatud kõrgekvaliteedilisest bio-kääritatud looduslikust piimhappest, loodusliku L-piimhappe derivaadist, väga lahustuvast kaltsiumi allikast farmaatsiatööstusele. Kaltsiumi laktaat toodetakse kõrge kvaliteediga bio-kääritatud looduslikest piimhapetest kui peamist toorainet. Kaltsiumi laktaas on valge pulber, millel on head voolavusomadused ja mida saab vees selgelt lahustada, lahustuvusega ligikaudu. 9 g / 100 g.


Kaltsiumi laktaadisisaldus: Valge või peaaegu valge, kristalliline või granuleeritud pulber, kergelt pehmendav. Vees lahustuv, vees vabalt lahustuv, etanoolis (96%) väga vähe lahustuv.

Pilt kaltsiumi laktaadist:

Calcium Lactate main picture.jpg

Kaltsiumi laktaadi kasutamine:

Kaltsiumi laktaat on suurepärane kaltsiumi allikas, loodusliku L-piimhappe väga hästi lahustuv kaltsiumisool. Seda kasutatakse laialdaselt jookides ja toidus. Eelkõige on kaltsiumi laktaadi laktaat seedetrakti seina toitaineks. Kaltsiumi saab hõlpsasti imenduda ja kasutada kehas kasutamiseks. Kaltsiumi kaltsiumi laktaadil on sama biosaadavus kui piim. Kaltsiumi laktaati saab kasutada suurepärase kaltsiumi allikana ja toidulisandina soolalahuses ja toidulisandites meditsiinilises ravis.

-------------------

Kaltsiumi laktaadi tavapärased rakendused:

1. Kaltsiumi laktaat võib olla kaltsiumi rikastamine piimas ja jookis

2. Kaltsiumlaktaat võib olla ka puuviljade ja köögiviljade tekstuurija

3. Kaltsiumlaktaat pikendab ka puu-ja köögivilja säilivusaega

4. Kaltsiumi laktaat on ka küpsetuspulber hea valik

5. Kaltsiumi laktaat parandab märkimisväärselt vahu stabiilsust

6. Kaltsiumi laktaat takistab suhkrut vabade toodete tõhusat hammaste lagunemist.

-----------------------------------

Kaltsiumi sisaldavad toidulisandid on palju vorme. Kaltsiumlaktaat on üks kelaateeritud vorme, mis tähendab, et kaltsium on ühendatud orgaanilise happega. Kaltsiumisisaldusega toidulisanditel on eelis kergemini imenduda. Kaltsiumi laktaati kasutatakse laialdaselt toidulisandina meie igapäevases dieedis.

Kaltsiumi laktaat saadakse piimhappe segamisel kaltsiumkarbonaadi või kaltsiumhüdroksiidiga. Kuigi seda kasutatakse kaltsiumilisandina ja toidulisanditena, täidab kaltsium laktaat toiduainetööstuses mitmeid funktsioone heakskiidetud püstjaga, paksendaja, lõhna-ja maitsetugevdaja ja nuumainena. Kaltsiumi laktaat sisaldab vähem elementaalset kaltsiumi kui ka 2 muud kaltsiumi, mida tavaliselt kasutatakse toidulisandites - kaltsiumkarbonaati ja kaltsiumtsitraati.

--------------

Kaltsiumi laktaadi põhifunktsioonid:

1.Lähendada kaltsiumi puudust

Kaltsiumi laktaadi peamine põhjus on kaltsiumi puuduse ennetamine või ravimine. Teie kaltsium võib olla liiga madal, kui te ei tarbi piisavalt kaltsiumi ja D-vitamiini. Teised madala kaltsiumi põhjused hõlmavad magneesiumipuudust ja paratükeeme näärmete või neerude häireid. Teil ei pruugi ilmneda mingeid sümptomeid, kuni teie kaltsiumi tase muutub mõõdukalt madalaks. Sellisel hetkel võivad teil olla kuiv nahk või lihaskrambid. Kuna puudus muutub raskemaks, võib see mõjutada teie aju, põhjustada lihaste spasme ja krambihooge või põhjustada ebaregulaarset südamelöögisagedust.

2.Maintain Strong Bones

Kaltsiumi laktaat on oluline närviimpulsside edastamiseks, lihaste stimuleerimiseks ja hormoonide reguleerimiseks. Samuti aitab see kontrollida teie veresoonte lihaste kokkutõmbumist ja lõdvestumist. Kui te ei tarbi piisavalt kaltsiumi, viib teie keha teie luudest välja, et säilitada teie vereringes vajalik konstantne tase, et säilitada oma muud kriitilised rollid. Kui te ei taasta kaltsiumi oma luukoetel, võib kas teie dieedi muutmise või sellist täiendust nagu kaltsiumlaktaat võtta, võib teil tekkida osteoporoos.

------------

- Farmatseutiliselt kasutatakse kaltsiumlaktaati meditsiinis, peamiselt kaltsiumi puuduste raviks;

Kaltsiumi laktaadil on inim- ja veterinaarmeditsiinis mitu kasutust.

Kaltsiumlaktaati kasutatakse ravimina antatsiidsena.

Kaltsiumlaktaati kasutatakse ka hüpokaltseemia raviks (kaltsiumi puudus). Seda saab imenduda erinevate pH-de korral, seega ei pea seda koos toiduga võtma. Selles kasutuses on siiski leitud, et see on vähem mugav kui kaltsiumtsitraat.


20. sajandi alguses leiti, et verega (kuid mitte piimaga või tablettidena) lahustatud kaltsiumlaktaadi suukaudne manustamine tõhusaks tetanyia ennetamisel inimestel ja koertel, kellel on paratüreoidide puudulikkus või kellel esineb paratüroidektoomia.

Kaltsiumi laktaat on leitud ka mõnes anti-suu pesemises.

Kaltsiumi laktaat (või muud kaltsiumsoolad) võib olla antidoot lahustuva fluoriidi allaneelamise korral.

- Toiduainetööstuses on kaltsiumi laktaat ja magneesiumlaktaat toidu lisaainena tähtis koostisosa. Mõned juustukristallid koosnevad kaltsiumlaktaadist.

Ühend on toidulisand, mida FDA on klassifitseerinud üldiselt ohutuks, kasutamiseks püreeriva aine, lõhna- ja maitsetugevdaja või lõhna- ja maitseaine, nuumainena, toidulisandina ning stabilisaatorina ja paksendajana.


Kaltsiumlaktaat on mõned küpsetuspulbrid, mis sisaldavad naatriumhappe pürofosfaati. See annab kaltsiumit, et hapnikut edasi lükata.


Hamba lagunemise vältimiseks lisatakse suhkruvabast toidust kaltsiumlaktaati. Kui see lisatakse ksülitooli sisaldavale närimiskummile, suurendab see hambaemaili remineraliseerumist.

Kaltsiumlaktaati lisatakse ka värskelt lõigatud puuviljadele, näiteks kangepulgale, et hoida neid kindlalt ja pikendada nende kõlblikkusaega ilma kaltsiumkloriidist põhjustatud kibedast maitsest, mida võib sel eesmärgil kasutada.


Kaltsiumi laktaati kasutatakse molekulaarse gastronoomiana kui lõhna- ja maitset rasva lahustuvat ainet tavaliseks ja tagasikäigu sferifitseerimiseks. See reageerib naatriumalginaadiga, moodustades toitu ümbritseva naha.

- Veetöötluseks loeti kaltsiumlaktaati koagulandina vedelate tahkiste eemaldamiseks veest, taastuvatest, mittetoksilistest ja biolagunevatest alternatiividest alumiiniumkloriidile


Kaltsiumlaktaadi lisamine suurendab oluliselt survetugevust ja vähendab biobetooni vee läbilaskvust, võimaldades baktriat nagu Enterococcus faecalis ja Bacillus cohnii, et toota rohkem kaltsit.

- Keemia alal oli kaltsiumi laktaat varem vaheühend piimhappe valmistamiseks toiduks ja meditsiiniliseks otstarbeks. Erinevatest allikatest pärit puhas hape muundati kaltsiumi laktaadiks, puhastati kristallimisega ja seejärel muundati töötlemisega väävelhappega tagasi kaltsiumiks kaltsiumsulfaadiks. See meetod andis puhta produkti, kui see oleks saadud algse happe destilleerimisel. Selle protsessi käigus on kaltsiumis alternatiivselt kasutatud ammooniumlaktaati.

- Loomasööda tööstuses võib kaltsiumi allikana lisada kaltsiumi laktaati ka loomsetest portsjonitest.

------------

Kaltsiumi laktaadi valmistamine:

Kaltsiumi laktaati saab valmistada piimhappe reageerimisel kaltsiumkarbonaadi või kaltsiumhüdroksiidiga.


Alates 1900. aastast on kaltsiumi laktaat tööstuslikult saadud süsivesikute fermentatsiooniga kaltsiumi mineraalsete allikate, näiteks kaltsiumkarbonaadi või kaltsiumhüdroksiidi juuresolekul. Fermentatsioon võib toota kas D- või L-laktaati või mõlema ratseemilist segu sõltuvalt kasutatud organismi tüübist.

------------------------------

Magneesium-laktaadi kirjeldus:

Magneesiumlaktaat on valmistatud kõrgekvaliteedilisest bioloogiliselt kääritatud looduslikest piimhapetest peamise toorainetena. See on omamoodi kvaliteetne magneesium tugevneb.

Tüüpilised rakendused

1. Magneesium-laktaat võib magneesiumisisaldus rikastada tervislikke jooke, puuviljamahla ja imiku piimasegusid

2. Magneesium laktaat võib samuti olla mineraalidega rikastatud pulbrijook

------------------------

Magneesium-laktaadi kasutamine ja rakendused:

----------------------------------

Magneesiumlaktaat, piimhappe magneesiumisool, on mineraalsed lisandid.

------------------------

Magneesiumlaktaat on looduses esinev mineraal, mis on organismis vajalik, et toetada südame, närvisüsteemi ja seedetrakti funktsiooni.

Magneesiumlaktaat on piimhappe magneesiumisool. See on looduslikult esinev mineraal, mis aitab toetada kardiovaskulaarsüsteemi, närvisüsteemi ja seedetrakti funktsioone. Samuti aitab see lihaste liikumist ja glükoosi kasutamist. Magneesiumlaktaati kasutatakse magneesiumi puuduse, kõrvetised, seedehäirete ja maoärrituse raviks.

Magneesiumlaktaati kasutatakse magneesiumipuuduse raviks mineraalainena.

Ärge kasutage magneesium laktaati, kui olete selle suhtes allergiline.

------------------------------------

Magneesium laktaadi eelised:

Täiendavana aitab magneesiumlaktaat tugevdada luude ja hammaste teket, soodustades luu stabiilsuse säilitamiseks luude moodustumist ja resorptsiooni. Magneesium laktaat toetab ka südame lihaseid koos kaltsiumiga. Magneesiumi abil südamelihaseks muutmiseks ja korrapärase südametegevuse säilitamiseks toetatakse kardiovaskulaarset funktsiooni. Magneesiumlaktaat säilitab raku tõhususe, aidates säilitada normaalset rakkude kasvu ja replikatsiooni, normaalset närvide funktsiooni ja normaalseid ainevahetusprotsesse. Normaalsus nendes kolmes piirkonnas suurendab energiat.

----------------

Nagu professionaalne Hiina kaltsiumi laktaat, magneesium laktaat BP USP EP FCC API, RAW materjali tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate kaltsiumi laktaat, magneesium laktaat BP USP EP FCC API, RAW materjali Hiinast peaaegu 10 aastaid.

---------------------------

Fengchen Group on juhtiv kaltsiumlaktaadi, magneesium laktaadi BP USP EP FCC pulber Hiinast tarnija. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõigil meie klientidel on õige Calcium Lactate, Magnesium Lactate BP USP EP FCC pulber, kui nad seda vajavad. Kui te kavatsete osta või osta kaltsiumi laktaati, magneesiumi laktaati BP USP EP FCC pulbrit, pöörduge Fengcheni rühma.

Magneesium-lakaadi pilt:

Magnesium Lactate picture.jpg

--------------------------------------

Analüüsi tunnistus

Kaltsiumi laktaatpentahüdraadi EP 8,0 spetsifikatsioon

Üksus

Spetsifikatsioon

Tähemärgid
Kaltsiumi laktaat

Valge või peaaegu valge, kristalne või granuleeritud pulber. Vees lahustuv, vees vabalt lahustuv, etanoolis väga lahustuv (96%)

Identifitseerimine

See annab laktaatide reaktsiooni.

See annab kaltsiumi reaktsiooni (b).

Testid

Lahenduse välimus

Mitte opalestseeruv kui võrdluspensioon II ja mitte intensiivsem värv kui võrdluslahusega BY6.

Happesus või leeliselisus

Indikaatori värvi muutmine roosaks

Kloriidid

Max 200 ppm

Sulfaat

Max 400 ppm

Baarium

Ei ole intensiivsem kui võrdluslahuse puhul

Raud

Maksimaalselt 50 ppm

Magneesium- ja leelismetallide soolad

Maksimaalselt 1 protsenti.

Raskemetallid

Maksimaalselt 10 ppm

Kuivatamine

22,0% ~ 27,0%

Test
Kaltsiumi laktaat

98,0% ~ 102,0%

Kaltsiumi laktaatpentahüdraadi BP2015 spetsifikatsioon


Üksus

Spetsifikatsioon

Tähemärgid
Kaltsiumi laktaat

Valge või peaaegu valge, kristalne või granuleeritud pulber, kergelt peenestub. Vees lahustub, vees vabalt lahustub, etanoolis (96%) väga vähe lahustuv.

Identifitseerimine
Kaltsiumi laktaat

See annab laktaatide reaktsiooni.

See annab kaltsiumi reaktsiooni (b).

Testid

Lahenduse välimus

Mitte opalestseeruv kui võrdluspensioon II ja mitte intensiivsem värv kui võrdluslahusega BY6.

Happesus või leeliselisus

Indikaatori värvi muutmine roosaks

Kloriidid

Max 200 ppm

Sulfaat

Max 400 ppm

Baarium

Ei ole intensiivsem kui võrdluslahuse puhul

Raud

Maksimaalselt 50 ppm

Magneesium- ja leelismetallide soolad

Maksimaalselt 1 protsenti.

Raskemetallid

Maksimaalselt 10 ppm

Kuivatamine

22,0% ~ 27,0%

Test
Kaltsiumi laktaat

98,0% ~ 102,0%


------------------------------------

Magneesiumlaktaadi koostoimed:

Vältige rasva sisaldavate toitude söömist. Suure rasvasisaldusega toidud võivad magneesium laktaati raskesti imenduda.

----------------------------

Magneesium-laktaadi funktsioonid:

Magneesiumlaktaati peetakse efektiivseks Mg lisandiks.

-------------------

Top Quality, Hiina puhas kaltsiumi laktaat, magneesium laktaat BP USP EP FCC pulber / ainete tehas Hiinas; Hiina kaltsiumi laktaat, magneesium laktaat BP USP EP FCC tooraine tarnijad Hiinas. Hiina kaltsiumi laktaat, magneesium laktaat BP USP EP FCC API tootjad Hiinas.

Seotud tooted:

Kui otsite kaltsiumlaktaati, magneesium laktaati bp usp ep fcc, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: kaltsium laktaat, magneesium laktaat bp usp ep fcc, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like