Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide sööt, tööstuslik hinne

Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide sööt, tööstuslik hinne on sobivaks allikaks kaltsiumi ja formiaadi ioonidele vesilahustele.

Toote üksikasjad

Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide sööt, tööstuslik hinne

image001

Hiina kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide sööda hinne, tööstusliku klassi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 544-17-2

Omadused: Kaltsiumformaat on lõhnatu, vabalt voolav valge kristalne tahke aine.

Puhtus (analüüs): ultra-puhas.

Molekulaarne valem: C2H2CaO4, (HCO2) 2 Ca, CHCa02 +

Struktuuri valem:

image002

image003


Pakend: 25kg / kott; 1000Kgs / Jumbo kott


KEY Words:

Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide sööt, tööstuslik hinne


Atribuudid:

Tihedus: 2,02 g / cm3

Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaadi söötme sulamistemperatuur, tööstuslik hinne: 300 ° C

Leekpunkt: 29,9 ° C

Aurustumise entalpia: 22,69 kJ / mol

Keemistemperatuur: 100,6 ° C 760 mmHg juures

Aururõhk: 36,5 mmHg temperatuuril 25 ° C

Lahustuvus vees: 1 M 20 ° C juures, selge, värvitu

image004

Kirjeldus:

Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide sööt, tööstuslik hinne on sobivaks allikaks kaltsiumi ja formiaadi ioonidele vesilahustele.

Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide söödaklass, tööstuslik hinne (CAS NO.544-17-2) võib kasutada sidrunhappe ja fumaarhappe asemel happesusainena ning kaltsiumpropionaadi asendamiseks korrosioonivastase ainena ja hallitusena. Seda kohaldatakse kõikide loomade sööda puhul, vältides kõhulahtisust ja aidates seedimist, eriti poegade puhul. Ka kaltsiumformiaat on hea taimekasvuregulaator.

Hiina kuulsama kaliumformaadi kaltsiumdiformiaatide söödaklass, tööstusliku klassi tarnija Hiinas, on Fengchen Group'i toode hästi varustatud uusima ja ohutuma paketiga.

image005

Ohutuslõhkeained:

Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaadi söötme klassi, tööstuslikku klassi võib kasutada lõhkeainete kütusekomponendina, mis on kavandatud parandama deflagratsiooni. Sellised lõhkeained on sobilikud kasutamiseks söekaevandustes sageli esinevates ohtlikes keskkondades.

Jäätisaine:

Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaadi söödaklassi segud, tööstuslik hinne karbamiidiga on suurepärased ained jää sulamisel. Vähem on terase ja tsemendi pindade korrosiooni kui teiste jäätumisvastaste jäätmetega.

Muud rakendused:

Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaadi söötme klassi, tööstuslikku klassi saab kasutada lisandina erinevate vaigude lahuse stabiilsuse parandamiseks, korrosiooni inhibiitorina vormimise ja traadi tõmbamisel, või katalüsaatorina kaltsiumatsetaadi asemel.

Loomasöödalisand:

Kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide sööt, tööstuslik hinne on sigade ja kodulindude dieedis kasutamiseks sobiv orgaaniline sool. See toimib lähteainete säilitusainena ja omab hapestavat toimet seedetraktile, mis soodustab head soolestiku tervist. Sigade ja kodulindude toorainete seedimise efektiivsus sõltub kohaliku mikroorganismi kontsentratsioonist seedetraktis.

trakti. Mis puudutab ennetavat antibiootikumide kasutamist loomasöödas, mis on vahend haiguse tõrjeks ja majanduskasvu soodustamiseks, on vaja alternatiive, et piirata patogeensete bakterite levikut soolestikus, mis võib kahjustada tooraine seedimist, samuti põhjustada selliseid enteerilisi haigusi nagu E. Coli ja Salmonella. Happeained, nagu kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide sööt, tööstuslik hinne säilitavad tooraine enne tarbimist ja vähendavad seedetrakti pH-d

tekitades ebasoodsad tingimused nende bakterite kasvuks.

Fengchen Group on juhtiv Hiina kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide söödaklass, tööstusliku klassi pulber tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgimahule, tagades, et kõikidel meie klientidel on õigus Hiina kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide sööda kvaliteediklassi, tööstusliku pulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui ostate või ostate kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaadi söödahinnangu, tööstusliku pulbri Hiinast, pöörduge palun Fengchen Groupi poole.


Analüüsitunnistus (COA, TDS):

Kinnisvara

Spetsifikatsioon

Tüüpilised tulemused

Sisu kui Ca (HCOO) 2

98,0% min

98,3%

Kaltsium kokku

30,0% min

30,2%

Raskmetallid, nagu Pb

0,002% maks

<>

Vees lahustumatud

2,0% maks

0,35%

PH väärtus (10% lahus)

6.0–8.0

7.3

Kaotus kuivatamisel

0,5% maks

0,30%


image006

Kvaliteetne, puhas kaltsiumformaadi kaltsiumdiformiaatide sööt, tööstusaste, pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.


Kui otsite kaltsiumformiaadi kaltsiumdiformiaadi söödaklassi, tööstuslikku klassi, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: kaltsiumformiaadi kaltsiumdiformiaatide söödaklass, tööstuslik klass, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like