Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet

Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet Toote nimetus: Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet CAS number: 472-61-7 Omadused: Violetne-violetne-punane vabalt voolav mikrokapslit. Molekulivalem: C40H52O4 Struktuur: Keemiline nimetus: (3,3-dihüdroksü-beeta, beeta-karoteen-4,4-dioon) Pakend: ...

Toote üksikasjad

Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet

image001.jpg

Toote nimetus: Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet

CAS number: 472-61-7

Omadused: Violetne-pruun kuni violetne-punane voolav mikrokapslit.

Molekulivalem: C40H52O4


Struktuur:

image002.jpg

Keemiline nimetus: (3,3-dihüdroksü-beeta, beeta-karoteen-4,4-dioon)

Pakend: 20kg / paberkarp

Kõlblikkusaeg: 36 kuud pärast tootmise kuupäeva

Hoiuse soovitus: Tundlik niiskuse, hapniku, kuumuse ja valguse suhtes. See peaks olema originaal avatud pakendis. Avage sisu kiiresti. Hoidke varjus ja kuivades kohtades.

image003.jpg


KEY Words:

Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet


Kirjeldus:

Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet on tugev antioksüdant:

Uuringud on suunatud naha hoolduse ja südame tervise mitmete üksikute tervisega seotud eelistele, kuid näited on selle antioksüdantsete tegelaste kohta, mis on tõesti silmatorkavad. Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet on väga võimas antioksüdant. Siiani ei ole looduses enam tugevat antioksüdanti. Võrdluseks on astaksantiini 10% CWS, astaksantiini beadlet 550 korda ja 6000 korda võimsam kui vastavalt vitamiinid E ja C.

Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet on keto-karotenoid. See kuulub suurema klassi keemiliste ühenditena, mida nimetatakse terpeenideks, mis on ehitatud 5 süsiniku eellasühenditest, isopentenüüldifosfaadist ja dimetallüüldifosfaadist. Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlets on klassifitseeritud ksantofüllina. Nüüd on tehniliselt rohkem kasutatud hapnikku sisaldavate komponentide, hüdroksüül (-OH) või ketooni (C = O) karotenoidsete ainete kirjeldamiseks, nagu näiteks zeaksantiin ja kantaksantiin. Tõepoolest, astaksantiini 10% CWS, astaksantiini beadlets on zeaksantiini ja / või kantaksantiini metaboliit, mis sisaldab nii hüdroksüül- kui ka ketooni funktsionaalrühmi.

Nagu mõned karotenoidid, astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlets on lipiidide lahustuv pigment. Selle punane-oranž värvus on tingitud konjugeeritud kaksiksidemete pikendatud ahelast ühendi keskosas. See konjugeeritud kaksiksidemete ahel on ka astaksantiini antioksüdantse funktsiooni põhjus, sest see põhjustab detsentraliseeritud elektronide piirkonda, mida võib annetada reaktiivse oksüdeeriva molekuli vähendamiseks.

Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlets on vere-punane pigment ja pärineb loomulikult vihmavee mikropalmistest ja pärmi seenest, mida nimetatakse Xanthophyllomyces dendrorhousks. Vetikad läbivad stressi ühe või mitme kombinatsiooniga, mis seisnevad toitainete puudumisest, soolsuse suurenemisest ja ülemäärasest päikesest, et luua astaksantiin. Liigid, mis tarbivad seda stressitud magevee mikropalengut - lõhe, punane forell, punane merikarilik, flamingo, koorikloomad, peegeldavad punase-oranži toonide pigmente nende esinemistel.


Funktsioonid:

100% naturaalne astaksantiini tooraine koostisosa on täpselt see, mis annab sellele jõu ülespoole ujuda, et jõuda oma kudemispiirkonda. Keerukate kehaliste harjutuste ja aktiivsuse ajal vabaneb keha suure hulga vabade radikaalide hulgast. Astaksantiini vabade radikaalide eemaldamine aitab tugevdada tugevust ja vastupidavust. Piimhape hakkab füüsilise koormuse ajal lihas sadestuma, põhjustades põletustunne. Naturaalne astaksantiin vähendab lihas sisalduva piimhappe ladestumise taset, suurendades vastupidavust. Need, kes soovivad veatu, puhta naha ja läikivate tervete juuste, peaksid sisaldama astaksantiini 10% CWS-i, astaksantiini beadletsi toidulisandeid, kuna see toitaine võib vältida päikese ultraviolettkiirte kahjustumist naha ja peanaha suhtes.

Nahaprobleemid:

Kosmeetilised kreemid koos astaksantiini 10% CWS-iga, astaksantiini beadletsena on aktiivseks koostisaineks, et parandada kahjustatud nahka ja taastada elastsust nahale vananedes. See on tugev ultraviolettkiirguse imendaja ja on lipiidide lahustuv, imendub see naharakkude membraanidesse, kaitstes neid karmi päikese põhjustatud kahjustuste eest. Selle põletikuvastane omadus muudab Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet sobib kasutamiseks päikesekreemi ja kreeme päikesepõletuse raviks. Samamoodi soovitatakse psoriaasi põdevatel patsientidel astaksantiini sisaldavate toidulisandite kasutamine, sest see aitab vähendada põletikku ja ravib raskustesse sattunud nahka. Astaksantiin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet on sageli arvestatud maailma ülemise naha terve toitu, sest selle antioksüdeeriv toime vähendab rakkude kahjustust, vähendab kortse, peatades naha kollageeni lagunemise ja suurendades rakulises kontsentratsioonis energiat. Kuna astaksantiin 10% CWS-i, aitab astaksantiini beadlet põletikku hoida, aitab see tagada, et nahk jääb niiskeks, elastneks ja kaitstud saasteainetest nagu tolm ja mustus, mis võib ummistada poore.

Silmad:

Paljud uuringud näitavad, et astaksantiini 10% CWS, astaksantiini beadlets on toitaine, mis võib läbida vere-võrkkesta barjääri, et toita silmi ja vähendada oksüdatiivset stressi, mis on üks

silmahaiguste põhjused nagu glaukoom või vanusega seotud makulaarse degeneratsioon. Toidulisandid

makuladegeneratsiooni astaksantiin, diabeetiline retinopaatia ja katarakt on aidanud paljudel vanuritel näha nägemist.

Ühendused:

Toitainete tugev põletikuvastane toime muudab astaksantiini 10% CWS, astaksantiini beadletsi liigeste jaoks loomuliku täiendava lisandina neile, kellel on artriit, seljavalu ja isegi reumatoidartriidiga inimesed. Tennise küünarnukist tingitud valu väheneb ja haaramise tugevus paraneb, kui loodusliku astaksantiini 10% CWS, astaksantiini beadletsi lisand lisatakse tavapärasele vitamiinide ja mineraalide tarbimisele. Sarnaselt on fibromüalgia astaksantiin efektiivne, kuna astaksantiin takistab lihaste haavandeid ja töötab kehas energia taseme tõstmisel. Keerulise kehahoia põhjustatud pingeliste sidemete või lihaste seljavalu või raskete raskuste ebatäpset tõstmist võib järk-järgult vähendada, lisades astaksantiini lisandeid regulaarselt dieedile. Kõhunäärme happesuse tekkimine organismis ja valu, mis on põhjustatud kusihappe kristallide esinemisest, põhjustades põletikulise pinna põletikku, on peamine probleem podagraanidega.

Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet aitab vähendada oksüdatiivset stressi neerudes ja hõlbustab liigse kusihappe elimineerimist organismist, lisaks kontrollib pahkluude turset. Astaksantiini toidulisandite üks suurimaid eeliseid keha kesknärvisüsteemile on tänu oksüdatiivse stressi vähenemisele paranenud immuunvastusele ja vähem kahjustada närvirakke.

Hulgikoldekõvastumusega patsiendid, kellel esineb lihaste nõrkus, väsimus ja mälu kadu, leevendavad astaksantiini 10% CWS-i, astaksantiini beadletsi toidulisandeid, kuna neil on tugev antioksüdeeriv toime ja neurodegeneratsiooni seiskamine.

Muud toitumissoovitused:

Astaksantiini 10% CWS-i kasutegurina on Astaxantini Beadlet neuroprotektiivne roll Alzheimeri tõve ja Parkinsoni tõvega patsientidel. See toimib vabade radikaalide tekke pärssimise ja oksüdatiivse stressiga seotud neurodegeneratsiooni vähendamise kaudu. Diabeediga patsientidel koos astaksantiiniga kombineeritud flavangenooli, ekstraktid männipuust koorest on tõhusad oksüdatsiooni ja katarakti moodustumise vähendamisel, vältides seeläbi diabeediga seotud komplikatsioonide varajast tekkimist. Alzheimeri tõvega patsiendid, kes on selle toitainega seotud, on veel üks oluline kasu närvikompensatsiooni ennetamisel, mis võib põhjustada dementsust.

Tänu astaksantiini 10% CWS-ile, astaksantiini beadletile, on vererakkude paranemine ja parem endoteeli funktsioon, mis viib lõdvestunud veresoonte ja alandatud vererõhu languseni, on aidanud veresoonte seintel arteriaalse plaadi ülesehitamisel pärssida. Astaksantiin vererõhu jaoks ei anna mitte ainult südame vaskulaarset tervist, vaid see mängib olulist rolli ateroskleroosi, südameatakkide ja aju insuldi vältimisel, säilitades vereringe optimaalsel tasemel. Astaksantiin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet omada lubadust paaridele, kes ei suuda lapse eostamist, sest need toidulisandid parandavad spermide arvu ja sperma kvaliteeti. Sperma liikuvus ja sperma fertiilsuse potentsiaal suureneb märkimisväärselt astaksantiini antioksüdantsete omadustega.

Kuigi inimesed, kes soovivad kaalust alla võtta, soovitatakse sageli loobuda punasest lihast ja lisada rohkem oma toidust mereannid. Astaksantiin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet pakub veelgi stiimulit, et dieeti sisaldama koorikloomi ja kala nagu lõhet. Astaksantiini 10% CWS, astaksantiini beadlet, on soovitatav kaalulangus, kuna see julgustab keha oma rasvhapete asemel asendama glükoosi või süsivesikuid, et pakkuda oma erinevatele tegevustele kütust. Sportlased kasutavad täiendust, et parandada vastupidavust ja vastupidavust ning suurendada lihasjõudu. Kaalukadude seisukohast vaadatuna võib see lisamõõtja aidata kaalul jälgida treeningut pikemaks ajaks ja vabaneda rasvaprotsendist. Koos tervisliku toitumise ja sobiva harjutusega, võib astaksantiini 10% CWS, astaksantiini beadlets aidata abistavat kätt neile, kes soovivad soovimatut naela lahti lasta.

Nagu kõige kuulsam Hiina astaksantiin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet tarnija Hiinas, Fengcheni kontserni Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet on hästi pakitud uusima ja ohutuma pakiga.


Kasu:

1. põletikuvastane ja valu leevendamine

Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlets on võimas põletikuvastane ja ka efektiivne valuvaigistav toime. See võib meie kehal töötada samamoodi nagu paljud analgeetilistest ravimitest ilma kõrvalmõjude või sõltuvusriskita. Astaksantiin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet on spetsiifiline rakendus selliste haiguste jaoks nagu reumatoidartriit ja osteoartriit, samuti muu valu leevendamine nagu menstruaaltsükkel ja liigesvigastused. See inhibeerib COX 2 ensüüme ja kui need on blokeeritud, väheneb põletik.

2. See soodustab nahahooldust

Selgus, et astaksantiini 10% CWS, astaksantiini beadlets, mida manustatakse kas paikselt või suukaudselt, on võimeline edendada tervet ja välimust. See võib sääreleenet vähendada, vähendades kortsude ja muude vananemisega seotud plekke, näiteks vanusepiiranguid. Samuti võib see mõjutada naha toonust ja niisutab ja annab sellele elastsuse.

3. Kestvus ja väsimus

Paljud spordialased väidavad, et astaksantiin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet aitab oma kehal kiiremini taastuda ja edendada suuremat väljakutset spordialadel, mis vajavad seda nagu jooksmine või sõudmine.

4. soodustab silmade tervist

On tõestatud, et astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet võib olla kasulik silma tervisele. See kaitseb silmi oma võimekuse eest koguneda oma võrkkestas. Üks pimekahjustuse peamine põhjus on makulaarne degeneratsioon, mida saab takistada astaksantiini 10% CWS, astaksantiini beadletsi võtmisel. See võib samuti aidata kaitsta silma pinget, nägemise hägust ja diabeetilist silmahaigust.

5. Kardiovaskulaarne tervis ja vererõhk

Astaksantiini kardiovaskulaarset kasu on uuritud üksikasjalikult. See võib olla efektiivne südamepuudulikkuse korral. Astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlets võib parandada vereringet ja vähendada vererõhku. See võib suurendada südame arteriaalsete seinte paksust ja parandada ka veresoonte elastiini taset.

Saadetis ja tarnimine: Fengchen Group on üks tuntumaid Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.


Kasutamine ja rakendamine

Astaksantiini kasutatakse inimtoiduks ettenähtud toidulisandina, samuti lõhe, krabide, krevettide, kanade ja munatoodete toidu lisaainena.

Fengchen Group on juhtiv Hiina astaksantiin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina Astaksantiini 10% CWS, Astaxanthin Beadlet pulber tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet pulber Hiinast, pöörduge Fengcheni kontserni.


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

Analüüs 10.0% min

Pb 2 mg / kg maks

Kuivatamine 6,0% maks

Sõelanalüüs

100% läbi sõela nr 20 (USA)

95% läbi sõela nr 30 (USA)

15% läbi sõela nr.100 (USA)

Hg 0,1 mg / kg maks

Cd 1 mg / kg maks

Al 5000 mg / kg maks

Arseen 2 mg / kg

Heavy Metal 10mg / kg

Top Quality, puhas astaksantiin 10% CWS, astaksantiini beadlet / ainete tehas Hiinas; Hiina p-hüdroksübensofenoonipulbri tooraine tarnija Hiinas. Hiina Astaksantiin 10% CWS, Astaksantiini Beadlet Tootja Hiinas.

Kui otsite astaksantiini 10% cws, astaksantiini beadlet, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: astaksantiin 10% cws, astaksantiini beadlet, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like