Aspartaam FCC, USP, E951

Aspartaam FCC, USP, E951 Toote nimetus: Aspartaam FCC, USP, E951 Hinne: Toiduainete hinne, FCC, lisaaine, USP, E951 CAS number: 22839-47-0 Omadused: valge pulber või graanulite molekulaarne valem: C14H18N2O5 Struktuur: ladustamine: säilitada jahedas, kuivas, ventileeritavas ruumis eemal soojusallikatest, niiskusest ...

Toote üksikasjad

Aspartaam FCC, USP, E951

Aspartame FCC, USP, E951 Cargo Picture.jpg

Toote nimetus: Aspartame FCC, USP, E951

Hinne: toiduainete klass, FCC, lisaaine, USP, E951

CAS number: 22839-47-0

Omadused: valge pulber või graanulid

Molekulivalem: C14H18N2O5

Struktuur:

Aspartame FCC, USP, E951 Structure formula.jpgSäilitamine: Hoida jahedas, kuivas, ventileeritavas kohas, kuumuse, niiskuse ja kokkusobimatuse allikatest eemal. Vältige tolmu tekkimist ja juhtige süüteallikaid.
Säilivusaeg: 2 AASTAT

Pakend: 25KG / kott / CTN / trumm; 25Kg / Fiber Drum

Aspartaami magusaine, aspartaami tüüp:

Magusained 100 Mesi aspartaam
Magusained 100-150 Mesi aspartaam
Magusained 20 ~ 60 mesh aspartaami
Magusained 60-100 Mesi aspartaam
Magusained Fine Powder, 200 Mesh Aspartaam

KEY Words:

Aspartaam FCC, USP, E951

Keemilised nimetused: N- (L-a-aspartüül) -L-fenüülalaniini metüülester;

(S) -3-amino-4 - (((S) -1-metoksü-1-okso-3-fenüülpropaan-2-üül) amino) -4-oksobutaanhape;


Aspartaami kirjeldus:

Aspartaami FCC, USP tooraine koosneb kahest aminohappest, fenüülalaniinist ja asparagiinhappest ning metanoolist. Selle keemiline nimetus on L-aspartüül-L-fenüülalaniini metüülester. Aminohapped, mida sageli nimetatakse proteiinide ehitusplokkideks, seotakse koos valkudega.

Aspartaamis leiduvate fenüülalaniini ja asparagiinhappe kogused esinevad suuremates kogustes tavaliselt tarbitavates valku sisaldavas toidus. Metanool on teatud tüüpi alkohol, mis esineb inimestel, loomadel ja taimedel loomulikul teel. Aspartaami FCC, tooraine on leitud loomulikult värsketes puuviljades ja köögiviljades, puuviljamahlades ja kääritatud jookides.


Aspartaami magusaine, aspartaami kirjeldus ja kasutusala:

Aspartaami FCC, tooraine USP on kunstliku magusaine mitte-süsivesikute kunstlik magusaine, aspartaamil on magus maitse, peaaegu ei ole kaloreid ega süsivesikuid.

Aspartaam FCC, USP tooraine on 200 korda magus sahharoos, saab täielikult imenduda, ilma mingit kahju, keha ainevahetust. aspartaami ohutu, puhas maitse. Praegu on aspartaami heaks kiidetud enam kui 100 riigis, seda on laialdaselt kasutusel joogi-, kompvekid, toidud, tervishoiutooted ja kõik tüübid.

Heaks kiidetud 80-ndatel aastatel 1980-ndatel aastate jooksul kuivtoidu, karastusjookide levitamiseks, et võimaldada aspartaami valmistamist maailmas pärast seda, kui enam kui 100 riiki ja piirkondi on heaks kiidetud, sahharoosi magusus 200 korda.


Aspartaami FCC, USP tooraine on ligikaudu 200 korda magusam kui sahharoos (lauavabu suhkur). Selle omaduse tõttu, kuigi aspartaam toodab metaboliseerimisel neli kilokalorit energiat grammi kohta (17 kJ / g), on magus maitse saavutamiseks vajalik aspartaami kogus nii väike, et selle kalorite osakaal on tühine. Aspartaami FCC, USP toormaterjali ja teiste kunstlike magusainete maitse erineb lauasuhkru omadest alguses ja kui kaua magusus kestab, kuigi aspartaam on kõige rohkem heakskiidetud kunstlike magusainete seas suhkru maitseprofiilis. Aspartaami FCC, USP tooraine magusus kestab kauem kui sahharoos, nii et seda tihti segatakse muude kunstlike magusainetega nagu atsesulfaam kaalium, et saada üldist maitset, mis on sarnane suhkruga.

Nagu paljud teised peptiidid, võib aspartaami FCC, USP toormaterjal hüdrolüüsida (laguneda) selle koostisosadeks aminohapetena kõrgendatud temperatuuri või kõrge pH tingimustes. See muudab aspartaami ebasoovitavaks kui küpsetuspiimendaja ja kaldub lagunema toodetes, kus on kõrge pH, mis on vajalik pika säilivusajaga. Aspartaami stabiilsust kuumutamisel võib mõnevõrra parandada, paksutades seda rasvades või maltodekstriinis. Stabiilsus vees lahustamisel sõltub oluliselt pH-st. Toatemperatuuril on see kõige enam stabiilne pH 4,3 juures, kus selle poolväärtusaeg on ligi 300 päeva. Kuid pH 7 juures on selle poolväärtusaeg vaid paar päeva. Enamusel pehmetest jookidest on pH vahemikus 3 kuni 5, kus aspartaam on suhteliselt stabiilne. Tooted, mis võivad vajada pikemat säilivusaega, näiteks purskkaevu jookide siirupid, segatakse aspartaami mõnikord stabiilsema magusainega, näiteks sahhariiniga.

Aspartamiini FCC sisaldavate lahuste kirjeldavad analüüsid, USP tooraine, annavad teada magusa järelmaitse, samuti mõru ja maitsetu järeltulud. Sellistes toodetes nagu pulbristatud joogid võib aspartaami amiin läbida Maillardi reaktsiooni teatud aromaatsetes ühendites esinevate aldehüüdrühmadega. Selle tagajärjel nii maitse kui ka magusat kadu saab vältida, kaitstes aldehüüdi atsetaalina.


Fengchen Group on juhtiv tarnija Aspartame FCC, USP tooraine pulber Hiinast. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Aspartame'i FCC, USP toormaterjali pulber õige tarnija, kui nad seda vajavad. Kui soovite osta või osta Aspartame'i FCC-d, USP toormaterjalist pulbrit, pöörduge Fengcheni kontserni.


Aspartaami ohutus FCC, tooraine USP:

Teaduslikud tõendid toetavad ülekaalukalt aspartaami ohutust isegi kogustes, mis on oluliselt suuremad kui tavaliselt tarbivad inimesed. Üle 200 uuringud, mis kinnitavad selle ohutust, on aspartaam maailmas üks kõige uuritud toidu koostisaineid / lisaaineid ning on pikka aega ohutu kasutamise.


Analüüsi tunnistus

FCCIV USP E951 spetsifikatsioon Hiina magusaine Aspartaam

Teemad

STANDARD

VÄLJAVAATED

VALGE GRANUAR VÕI PULBER

TÜHISTAMINE (KUIVA PÕHJUS)

98,00% -102,00%

TASTE

PUHAS

KONKREETNE ROTATSIOON

+ 14.50 ° ~ + 16.50 °

TRANSMITTANCE

95,0% MIN

ARSENIC (AS)

3PPM MAX

KASUTAMINE KUIVATAMISEL

Maksimaalselt 4,50%

JÄÄK

0,20% MAX

La-ASPARTY-L-FENÜÜLALAINE

0,25% MAX

PH

4,50-6,00

L-FENÜÜLALANIIN

0,50% MAX

Raske metall (PB)

10PPM MAX

Juhtimisvõime

30 MAX

5-BENZÜÜL-3,6-DIOKSO-2-PIPERASIINEATSHAPPE

1,5% MAX

MUUD SEOTUD AINED

2,0% MAX

FLUORID (PPM)

10 MAX

PH väärtus

3.5-4.5

Kokkuvõte: Aspartaami FCC, USP tooraine Vasta standarditele.


Kirjed

Spetsifikatsioon

Tulemused

Välimus

Valge teraline või pulber

Valge pulber

Osakese suurus

30-60mesh

vastama

Analüüs (kuivaine)

98,0-102,0%

99,90%

Maitse

Puhas

Puhas

Spetsiifiline pöörlemine

+ 14,5 ° - + 16,5 °

+ 15,36 °

Läbilaskvus

≥95,0%

98,5%

Kuivatamine

≤4,5%

3,58%

Juhtivus

≤30us / cm

28,3 ns / cm

Süsiniku jäägid

≤0,20%

0,11%

La-aspartüül-L-fenüülalaniin

≤0,25%

<>

pH

4,50-6,00

4,91

Orgaanilised lenduvad lisandid

Vastake USP-ile

vastama

L-fenüülalaniin

≤0,5%

<>

Raskmetallid (kui Pb)

≤10 ppm

<10>

Raskmetallid (nagu As)

≤3ppm

<3>

5-bensüül-3,6-diokso-2-piperasiinestne hape

≤1,5%

<>

Muud seotud ained

≤2,0%

<>

Järeldus: kõik aspartaami FCC, USP tooraine tulemused vastavad FCC IV, NF19, EP3


Aspartaami tootmine:

Aspartaami FCC, USP tooraine toodetakse fermentatsiooni teel, kombineerides B. flavum ja C. glutamicum koos toitainetega, süsivesikute, vitamiinide ja aminohapetega. Kui on olemas piisavad aminohapped, eraldatakse need ja puhastatakse.

Seejärel pannakse fenüülalaniin reageerima metanooliga, moodustades L-fenüülalaniini metüülestri. Samuti modifitseeritakse asparagiinhapet ja seejärel ühendatakse kaks aminohapet, kuumutatakse ja jahutatakse, mille tulemusena moodustuvad kristallid. Kristallid reageerivad äädikhappega, et luua aspartaami. Pärast destilleerimise ja filtreerimise täiendavaid etappe toodetakse lõplik puhastatud aspartaam.


Ohutusabinõud

Aspartaami FCC, USP tooraine tootmiseks kasutatavaid koostisosi kontrollitakse korrapäraselt, et tagada kvaliteet ja ohutus, sealhulgas bakterikultuurid. Peale selle kontrollitakse valmistoote füüsikalisi ja keemilisi omadusi, näiteks pH taset, sulamistemperatuuri ja niiskusesisaldust, et tagada vastavus toote standarditele.


Meie pakutav teenus:

1. enne saadetist proovile tasuta proov

2. Pakkimine teie soovil, fotoga enne saatmist

3. Laadib foto enne ja pärast mahutile laadimist

4. Kiire saatmine tuntud laevandusliinil

5. Parim teenindus pärast saatmist e-kirjadega


Top Quality, puhas Aspartame FCC, USP tooraine Pulber / aine tehas Hiinas; Hiina Aspartaami FCC, USP toormaterjali pulberitarnijad Hiinas. Hiina Aspartaami FCC, USP tooraine tootjad Hiinas.

Kui otsite aspartameti fcc, usp, e951, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: aspartame fcc, usp, e951, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like