Apple Pectin HHAP101, Apple Pectin HHAP103

Apple Pectin HHAP101, Apple Pektiin HHAP103 Märksõnad: Apple Pektiin, Apple Pektiin HHAP 101, Apple Pektiin HHAP 103 Kirjeldus: Mõlemad Apple Pektiin HHAP 101, Apple Pektiin HHAP 103 on ultra kiire seade puhastatud kõrge metoksüpektiini, ekstraheeritud Apple piimast ja standarditud sahharoosiga . Pektiin ...

Toote üksikasjad

Apple Pectin HHAP101, Apple Pectin HHAP103

image001.jpg

Tootenimi:

Apple Pectin HHAP101

Apple Pectin HHAP103

Omadused:

Vaba voolav pulber.

Värvus: - pruunikas pulber.

Lõhn: - kergelt, tasuta märgistusteta.

Maitse: - kergelt, maitsestamata

pH vahemik: - 2,5-3,5

Lahustuvad tahked ained: 55% min

Taotlus

Džemmid, puuviljasegu mahl


Märksõnad:

Apple Pektiin, Apple Pektiin HHAP 101, Apple Pektiin HHAP 103

Kirjeldus:

Mõlemad Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 on ultra kiire seade puhastatud kõrge metoksüpektiini, ekstraheeritakse Apple piimast ja standardiseeritakse sahharoosiga.

Pektiin on kiudaine tüüp, mida leidub kõigis taimerakkude seintes ja kudedes. Kuigi kõik võivad sisaldada pektiini, on pektiini kogus ja kontsentratsioon taimede hulgas erinev. Õunad sisaldavad eriti palju pektiini, mida nimetatakse Apple Pektiiniks. Ülimalt kontsentreeritud õunapektiin pakub palju kasu tervisele. Apple pektiin on saadaval värskete õunte nahas ja viljalihuses või toidulisandina.

Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 on mõlemad ühendid, mis on leitud õuntes. Paljud muud puuviljad sisaldavad ka pektiini, kuigi õunad sisaldavad selle ühendi väga suurt kontsentratsiooni. Neid kasutatakse džemmides ja želees, et neid seeläbi seada, kuid sellel on ka palju tervist. Inimesed saavad tarbida õunu oma pektiinide või toidulisandite eest, mis on kättesaadavad tervislike toidupoodide ja vitamiinide abil ning täidetakse mõnel toidupoest.

Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 võib olla veel üks põhjus, miks väljendus "õun päevas arsti ära hoides" on kannatanud. See on keeruline süsivesik, taimerakkude seintes leitud lahustuv kiud. Rakkude poolt leitud pektiini tegelik kogus varieerub iga taime puhul. Üldiselt on pektiini sisaldus tavaliselt suurem kui kaunviljadel ja teatud puuviljadel. Näiteks on õun, greipfruud, apelsin ja aprikoos teadaolevalt kõrge pektiinitasemega.


Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103-ga on palju kasu tervisele

kaasa arvatud:

Seedetrakti reguleerimine

vererõhu alandamine

glükoositaseme alandamine

halva kolesterooli taseme langetamine

Fengchen Group on juhtiv Hiina Apple Pektiin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgimüüjatele ja pakendamata kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina Apple Pektiin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 Hiinast, pöörduge Fengcheni kontserni.


Kasutamine ja rakendused:

1. Apple Pektiin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 Lahustuv Fiber

Lahustuv kiud on kiudaine, mis võib levida või levida vees. Näiteks kui jätate kaerajahu, hea lahustuvat kiudaine, vees liiga kaua, näete vees geeli tüüpi aineid. Apple pektiin on rikkalikult lahustuvate kiudude allikas, millel on oluline roll haiguse ennetamisel ja ravimisel. American Heart Association teatab, et teie toidule lahustuvate kiudude lisamine vähendab teie südamehaiguste ohtu ja võib vähendada teie halva kolesterooli taset rohkem kui pärast madala rasvasisaldusega dieedi kasutamist. Riiklike tervishoiuinstituutide andmetel vähendab lahustuv kiud kolesterooli alandamist, vähendades soolalahust absorbeerunud kogust.

2. Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 kaitseb metaboolse sündroomi eest

Metaboolne sündroom on termin, mida antakse riskifaktorite rühmale, mis soodustavad südamehaigusi, insuldi ja kõrge veresuhkru taset. Riikliku südame-, kopsu- ja vereinstituudi poolt loetletud riskiteguriteks on kõrge vererõhk, kõrge veresuhkur, kõrged triglütseriidid, kõrge kolesterooli tase ja suur vööümbermõõt. Põllumajanduse ja toiduainete ajakirja Journal of Agricultural-Food Chemistry Magazine 2008. aasta mai uuring näitas, et rottidel, kellele manustati õunapektiini, vähenes veresuhkru tase, kolesteroolitaseme üldsisaldus, triglütseriidide sisaldus ja kaal. Ühe või kõigi nende tegurite vähendamine aitab kaasa ka kõrge vererõhu langusele. Teadlased nimetavad pektiinirühmade kolesterooli profiilide erinevust "märkimisväärseks" ja viitavad sellele, et õunapettiini võib ühel päeval pidada metaboolse sündroomi raviks.

3. Apple Pektiin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 Parandab soolte keskkonda

Tervislik seedetrakt sisaldab nii head kui ka halbu baktereid, kusjuures optimaalne olukord on seal, kus heade bakterite hulk on palju suurem. Intestinaarsete bakterite ülesanne on aidata meil seedimist toitu, toitaineid imada ja viiruseid ja halbu baktereid kontrollida. Anaerobe'i 19. märtsi 2010. aasta teates öeldakse, et õunakoguse suurendamine parandab soolekeskkonda ja et just see õunapektiin aitab seda tööd teha.


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

Apple Pectin HHAP 101, spetsifikatsioon

Hinne (USA SAG): - 150 ° ± 5 °

Temperatuuri seadistamine: - 80-90 ° C

pH (1% lahus): - 3,0 - 3.6

Esterdamise määr: -> 70%

Apple Pectin HHAP 103, spetsifikatsioon

Hinne (USA SAG): - 150 ° ± 5 °

Temperatuuri seadistamine: - 65-75 ° C

pH (1% lahus): - 3,0 -3,6

Esterdamise raskus: - 65-68%


Keemilised omadused:

sisu: 60% min

Galakturoonhape: 65% Min

Kuivaine kadu: 12% maks

Tuhk, kokku <>

Happes lahustumatu tuhk: <>

Lämmastikusisaldus: <>

SO2: - * <50>

Vaba metüül, etüül

ja isopropüülalkohol: <>

Raskmetallid pliid <15>

Plii <5>

Arseen <3>

Osakeste suurus on 1%, säilitatakse 300 μm juures

Mikrobioloogilised omadused

Üldplaatide arv: <1000 cfu="">

Pärm ja hallitus: <100 cfu="">

Koliformid: - puuduvad 1 g kohta

E. coli: - puudub 1 g

Staphylococcus aureus: - puuduvad 1 g kohta

Salmonella: - 25 g juures puudub

Energia (per100g) tavaliselt 550 - 650kJ

Valk tavaliselt <>

Süsivesikud 15 - 25%

Millest suhkrud 15-25%

Rasv <>

Kiud tavaliselt 75-85%

Kasutustasemed (annustamisjuhised):

Džemmid: - 0,4-1,0%

Puuviljajook mahl: - 0,1-0,2%

Soovitame enne pektiini lahustumist vees lahustuda

Lõpliku süsteemi lisandumine.


Funktsioonid:

Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 peamine kasutamine on seedeelundite häirete raviks. See on kiudainerikas ja seda saab kasutada soolte liikumise reguleerimiseks. Kõhulahtisusega inimesed võivad võtta välja õhe pektiini, et vähendada väljaheitet ja vähendada mõnda põletikku, mis on seotud lahtise väljaheitega. Vastupidi, Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 võib samuti aidata asju kõhklevatele inimestele edasi liikuda. Õunade tarbimine korrapäraselt aitab inimestel, kellel on anamneesis seedetrakti probleemid, reguleerida nende soolestikku ja vältida ripsmeid.

Lisaks sooleliigutuste reguleerimisele on Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 kasulik ka koliidi, ärritunud soolehaiguse ja teiste seedetrakti häiretega inimestele. Suured kiudained kipuvad suurendama soolestikku, mis võib anda mitmeid eeliseid. Arst võib soovitada õunu või pektiini soolestiku seisundite haldamise odavaks viisiks. Pektiini võib kasutada ka koos selliste ravimitega nagu soolestiku kaitseained ja tegelikult mõned soolehaiguste ravimeetodid sisaldavad juba õunapektiini.

Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 on samuti antioksüdant. Antioksüdandi toidud annavad arvukalt tervisega seotud eeliseid, sealhulgas kolesterooli alandamise, diabeedihäirega inimeste abistamise ja teatud vähivastaste riskide vähendamise võimaliku kasutamise. Inimesed, kes tarbivad Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103, saavad süüa ka teisi antioksüdante, et hoida oma dieeti erinev. Pektiini leidub värsketes ja kuivatatud õunates koos toidulisanditega, mis muudab toidu hõlpsaks ligipääsu ja integreerumise dieedi.

Top Quality, puhas Apple Pektiin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 tehas Hiinas; Hiina Apple Pektiin HHAP 101, Apple Pektiin HHAP 103 tooraine tarnija Hiinas. Hiina Apple Pektiin HHAP 101, Apple Pektiin HHAP 103 Hiinas.


Kui otsite õunapetiini hhap101, õunapetiini hhap103, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: õunapektiin hhap101, õunapektiin hhap103, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like