Ammooniumtsitraat või triammooniumtsitraat CAS 3458-72-8

Ammooniumtsitraadi või triammooniumtsitraadi CAS 3458-72-8 Hiina ammooniumtsitraadi või triammooniumtsitraadi tehas, tarnija, tootja Hiinas. CASi number: 3458-72-8 Omadused: valge kristalne pulber. Molekulaarne valem: C6H17N3O7 Struktuurivalem: Pakett: 25 kg / Fiber Drum PÕHISÕNAD: ...

Toote üksikasjad

Ammooniumtsitraat või triammooniumtsitraat CAS 3458-72-8

Ammonium Citrate or Triammonium Citrate CAS 3458-72-8

Hiina ammooniumtsitraadi või triammooniumtsitraadi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 3458-72-8

Omadused: valge kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C6H17N3O7

Struktuuri valem:

Ammonium Citrate or Triammonium Citrate CAS 3458-72-8 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD:Ammooniumtsitraat või triammooniumtsitraat

Kinnisvara:

Lahustuvus: ammooniumtsitraat lahustub vees ja happes, ei lahustu etanoolis, eetris ja atsetoonis. Vesilahus reageerib happega, laguneb sulamistemperatuurini kuumutamisel madala toksilisusega. Seda toodet tarnitakse hõlpsasti.

Tihedus (g / ml, 25: 4 kraadi): 1,22

Sulamistemperatuur: 185 kraadi

Rakendused:

Ammooniumtsitraati kasutatakse peamiselt keemilises analüüsis, tööstuslikus veepuhastuses, metallide puhastamisel (naftatorustiku puhastamine), keraamilisel dispergeerijal, läbitungimisabil, puhastusvahendite toorainetel ja mullaparandusainetes. Triammooniumtsitraati kasutatakse ka meditsiinis, elektroonikas ja muudes tööstusharudes. Analüütilises keemias kasutatakse seda keemilise reagendina, näiteks fosfaadi määramine väetises, fosfaadi ja efektiivse fosfaadi määramine väetises. Galvaanitööstuses kasutatakse tsüaniidivaba galvanoteleerimise kompleksi moodustamiseks ammooniumtsitraati. Mehaanikatööstust kasutatakse korrosioonivastase aine ettevalmistamiseks. Ta kasutab triammooniumtsitraati toidutööstuses puhver- ja emulgaatorina. EMÜ kasutatakse peamiselt juustu töötlemiseks.

See saadakse sidrunhappe ja ammoniaagi toimel.

Tippkvaliteediga puhas ammooniumtsitraadi või triammooniumtsitraadi pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite ammooniumtsitraati või triammooniumtsitraati cas 3458-72-8, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: ammooniumtsitraat või triammooniumtsitraat cas 3458-72-8, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like