Allitsiin, Garlicin, Allimin 25% pulber

Toote nimetus: Allicin, Garlicin, Allimin 25% pulber
Sünonüümid: 2-propeen-1-sulfinotiohappe S-2-propenüülestri;
3 - [(Prop-2-een-1-sulfinüül) sulfanüül] prop-1-een;
CAS number: 539-86-6
Omadused: valge pulber.
Puhtus (analüüs): 25%

Toote üksikasjad

Allicin, G arlicin , Llimin 25% pulber

Allicin, Garlicin, Allimin 25% pulber (001). Jpg

Toote nimetus: Allicin, Garlicin, Allimin 25% pulber

Sünonüümid: 2-propeen-1-sulfinotiohappe S-2-propenüülestri;

3 - [(Prop-2-een-1-sulfinüül) sulfanüül] prop-1-een;

CAS number: 539-86-6

Omadused: valge pulber.

Puhtus (analüüs): 25%

Molekulivalem: C6H10OS2

Struktuur:

Allicin, Garlicin, Allimin 25% Powder Structure.jpg

Pakett: 25Kgs / Fiber Drum , papp-trumm , pabertrumm


KEY Words:

Allitsiin, Garlicin, Allimin 25% pulber


HScode: 2940000000

Sulamispunkt: 133-140 ° C


Kirjeldus

Allicin, Garlicin, Allimin pulber on küüslauguküünest saadud organosuvilleühend, perekonna Alliaceae sugukond. Esmakordselt eraldati ja jõudis paljud teadlased. Kui värsket küüslauku tükeldatakse või purustatakse, muudab ensüümi alliinan alliin allitsiini, mis vastutab värske küüslaugu aroomi eest. Tekkinud allitsiin on ebastabiilne ja muutub kiiresti mitmete teiste väävlit sisaldavate ühendite, näiteks dialüüli disulfiidi seerias. Allicin, Garlicin, Allimin pulber on osa kaitsevahendist kahjurite rünnakute vastu küüslaugu tehasesse.


Allicin, Garlicin, Allimin pulber on kõige võimsam ravimite segu, mis pärineb küüslaugust ja annab kõige rohkem teadaolevaid tervisega seotud eeliseid.

Allicin, Garlicin, Allimin 25% pulber ei esine tavalises küüslaugu, see tekib, kui küüslauk on peeneks hakitud või purustatud. Mida peenem on peenestamine ja intensiivsem purustamine, seda suurem on allitsiin ja seda tugevam on meditsiiniline efekt.

Tehniliselt mõtlevad võivad olla huvitatud Allicini, Garlicini ja Allimini pulbri keemilisest tööst.


Antibiootiliste omaduste kõrval on Allicin, Garlicin ja Allimin pulber suurepärased seentevastased ja küüslaugupreparaadid, mida on rahvameditsiinis kasutatud nahahaiguste raviks, nagu näiteks sportlase jala. Olge ettevaatlik: liiga palju kokkupuudet purustatud allitsiini, karlitsiiniga, Allimini pulbriga võib põhjustada naha villimist. Samuti tuleb erilist tähelepanu pöörata sellele, et mõned inimesed on küüslaugule allergilised. Allicin, Garlicin, Allimin pulber on võimas ja seda tuleb austada.


Allicin, Garlicin, Allimin pulber hakkab lagunema kohe pärast selle valmistamist, nii et meditsiiniline efektiivsus aja jooksul väheneb. Küpsetamine kiirendab seda lagunemist ja viitab mikrolaineahi Allicin, Garlicin, Allimin 25% pulbri täielikule kõrvaldamisele ja tervisele kasulikkuse kõrvaldamisele.


Niisiis, kõige võimsamate ravimitefektide jaoks, purusta väike toorikursor ja kombineerida küpsetatud toiduga vahetult enne serveerimist. Ärge liigutage seda. Liiga palju võib tekitada seedetrakti ärritust ja isegi kahjustamist.

Enne Allicini, Garlicini, Allimini 25% pulbri või muu täiendava võtmist konsulteerige kutsealadega.


Allicin, Garlicin, Allimin pulber (diallyl thiosulfinate) on värskelt purustatud küüslaugu ekstraktide peamine bioloogiliselt aktiivne komponent. Käesolevas töös uuriti allitsiini võime läbida membraane (kunstlik ja bioloogiline). Allicini, garsliitsiini, Allimini pulbri sisaldus vees / oktanoolis, vee / heksadekaanis ja vee / fosfolipiidide segudes määrati jaotuse koefitsiendid. Hüdrofiilsete tioolide (redutseeritud glutatiooni või 2-nitro-5-tiobensoaadi) sisaldusega fosfolipiidi vesiikulite kasutamisel täheldasime, et allitsiin vabaneb läbi fosfolipiidi kahekihiliste kihtide kaudu ja suhtleb SH rühmadega. Allicini, karlitsiini, Allimini pulbri SH-sisaldavate molekulide reaktsioonikiirus pärast membraani ületamist oli samasugune kui lahuses. Samuti oli demonstreeritud allitsiini kiiret hajumist ja läbitungimist inimese punavereliblede membraanide kaudu. Allitsiin, Garlicin, Allimin pulber ei põhjusta lekkeid, fusiooni ega membraani agregeerumist. Allitsiini kõrge membraanide läbilaskvus võib märkimisväärselt parandada in-cellaalset koostoimet tioolidega.


Fengchen Group on juhtiv allitsiini, garlicini ja allimin 25% pulber Hiinast pärit tarnija. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõigil meie klientidel on õige Allicini, Garlicini ja Allimini 25% pulbri tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Allicini, Garlicini, Allimini 25% pulbrit, palun pöörduge Fengcheni kontserni.


Kasutamine ja rakendamine

Allitsiin, Garlicin, Allimin pulber on kasutatud veresoonte haiguse (ateroskleroosi) ja kõrge vererõhu (hüpertensioon) puhul.

Mõned ravimtaimed / toidulisandiga tooted sisaldavad tõenäoliselt kahjulikke lisandeid / lisaaineid.


Kõrge kolesterooli tase, verehüübed ja vererõhu langus. Allicini, Garlicini, Allimini pulbrit on soodustatud ka külmetushaiguste, bronhiidi ja muude kasutusviiside puhul. See on täiesti taimne toode.


Analüüsi tunnistus

Analüüsiüksus

Spetsifikatsioonid

Tulemused

Katsemeetodid

Välimus

Pulber

Vastab

Visuaalne

Identifitseerimine

Must Positiivne

Positiivne

Organoleptiline

Lõhn

Iseloomulik

Vastab

TLC

Maitse

Iseloomulik

Vastab

Organoleptiline

Osakese suurus

100%> 80mesh

Vastab

100MeshScreen

Kuivatamise kaotus

5,0%

3,91%

GB / T5009.3 -2010

Tuha sisaldus

5,0%

2,23%

GB / T5009.4 -2010

Lahusti jääk

Negatiivne

Vastab

Eur Pharm

Pestitsiidide jääk

Negatiivne

Vastab

GB / T5009.146-2010

Kokku raskmetalle

≤10 ppm

Vastab

CP2005

Hg

≤1ppm

Vastab

CP2005

Arseen

≤1ppm

Vastab

GB / T5009.11 -2010

Pb

≤1ppm

Vastab

GB / T5009.12 -2010

Kogu plaadi arv

≤ 1000 cfu / g

Vastab

GB / T4789.2-2010

Pärm ja vormimine kokku

≤ 100 cfu / g

Vastab

GB / T4789.15-2010

E.Coli

NMT 30 MPN / 100 g

Vastab

GB / T4789.3-2010

Salmonella

Negatiivne / 25g

Vastab

GB / T4789.4-2010

Stafülokokk

Negatiivne / 25g

Vastab

GB / T4789.10-2010


Top Quality, puhas Allitsiin, Garlicin, Allimin 25% pulber / aine tehas Hiinas; Hiina Allicin, Garlicin, Allimin 25% pulber tooraine tarnijad Hiinas. Hiina Allicin, Garlicin, Allimin 25% pulber tootjad Hiinas.


Seotud tooted:


Kui otsite allitsiini, küüslaugu, allimin 25% pulbrit, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: allicin, garlicin, allimin 25% pulber, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like