Agar-Agar pulber erineva 500-1250 geeli tugevusega, USP, toiduainete hinne

Agar-Agar pulber erineva 500-1250 geeli tugevusega USP, toiduainete hinne Toote nimetus: Agar-Agar pulber USP, toiduainete klassi geeli tugevus: 500, 700, 800, 900, 1000, 1100, 1250; 500-1250; Sünonüümid: E406, kanten, agar-agaripulber CAS number: 9002-18-0 Omadused: piimjas või kollakas peen pulber ...

Toote üksikasjad

Agar Agar pulber erineva 500-1250 geeli tugevusega USP, toiduainete klass

image001.jpg

Toote nimetus: Agar-Agar pulber USP, toiduainete hinne

Geelitugevus: 500, 700, 800, 900, 1000, 1100, 1250; 500-1250;

Sünonüümid: E406, kanten, agar-agaripulber

CAS number: 9002-18-0

Omadused: piimjas või kollakas peen pulber

image002.jpg

Puhtus (analüüs):

Molekulivalem: (C12H18O9) n


Struktuur:

image003.jpgimage004.jpg

Pakend: Agar Agar 20KG / CTN, 13MT / 20'FCL ilma kaubaalusteta

KEY Words:

Agar Agar pulber, Agar pulber USP, toiduainete hinne

Kirjeldus:

Keemiline nimetus: (2R, 3S, 4S, 5R) -2- (hüdroksümetüül) -6 - [[(4R, 5S) -4-hüdroksü-3-metüül-2,6-dioksabitsüklo [3.2.1] oktaan-8 üül] oksü] -4-metoksüksaan-3,5-diool

Agar-Agar pulber USP, Food Grade nimetatakse tihtipeale agar- või agaripulbriks. Teine nimi on kanten.

See on geelilaadne aine, mis on saadud punastelt vetikatelt. See on enamasti pulbri-, helves- ja ribakujulises vormis ning seda võib vedelikuga segada ja keedetakse, et toimida magustoitude, suppide ja kastmete paksendajatena.

Agar Agar pulber USP, Food Grade on populaarne želatiini alternatiiv, sest see on taimne, maitsetu ja sobilik enamikele dieedidele. Kuigi kõrgem sulamistemperatuur kui želatiin, on see isegi ideaalne kasutamiseks laboratoorse tahke aine keskkonnas.

Lisaks oma kulinaarsetele hüvedele sisaldab Agar Agar Powder USP, toidupartii ka toitumisalaseid hüvesid. See on vähe kaloreid, samas on kõrge kiudainete, mangaani, magneesiumi, foolhappe ja raua sisaldus. See toode võib parandada seedetrakti tervist, abi kehakaalu langetamiseks ja veresuhkru püsivaks muutmiseks.

Agar-Agar pulber USP, toidupreemia on želatiinne aine. See tuleneb polüsahhariid-agaroosist, mis moodustab teatavate vetikate liikide rakuseinte tugistruktuuri ja vabaneb keemise ajal. Agar-Agar pulber USP, Food Grade on tegelikult saadud kahe komponendi segu: lineaarne polüsahhariid-agaroos ja väiksemate molekulide, mida nimetatakse agaropektiiniks, heterogeenne segu.


Tüübid:

Paksendajad 1250Cps Agar Agar pulber

Paksendajad 1200Cps Agar Agar pulber

Paksendajad 1100Cps Agar Agar pulber

Paksendajad 1000Cps Agar Agar pulber

Paksendajad 900Cps Agar Agar pulber

Paksendajad 800Cps Agar Agar pulber

Paksendajad 700Cps Agar Agar pulber

Paksendajad 500Cps Agar Agar Strip

Nagu kõige kuulsam Hiina Agar-Agar pulber USP, toiduainete hinne tarnija Hiinas, Fengcheni kontserni Agar-Agar pulber USP, toiduainete hinne on hästi pakitud uusima ja ohutuma pakiga.


Kasu:

Tõhus Vegani Želatiin Asendaja

1. soodustab seedetrakti tervist

Agar-Agar pulber USP, Food Grade on suurepärane kiudainete allikas, mis liigub keha koormamata, töötades looduslikult lahtistava ainena, et lisada väljapoole väljaheide ja asju liigutada.

Kiu sissevõtu suurendamine on üks kõige tõhusamaid vahendeid kõhukinnisuse leevendamiseks ja korrektsuse toetamiseks. 5 uurimuse tulemusi on kogutud paljudest uuringutest ja tehti järeldus, et toiduvärvid on võimelised kõhukinnisusega inimestel seedetrakti sagedust suurendama. Agar-Agar pulber USP, Toiduhinnang aitab seda. Üha kasvav teadustegevus näitab ka seda, et kiudainesisalduse suurenemine võib kaitsta seedetrakti häirete, hemorroidide, soolehaavandite ja isegi happe refluksi sümptomite eest.

2. Toetab satsust ja kehakaalu langust

Uuringud näitavad lisaks regulaarsele ja seedeelundite tõhustamisele ka seda, et Agar Pulber USP, toiduainete klassi kõrge kiudaine sisaldus võib olla kasulik, kui soovite oma vöökohta kontrollida. Seda seetõttu, et kiud liiguvad seedetrakti kaudu aeglaselt, soodustades küllust ja söögiisu vähendades.

Agar Agar pulber USP, Toiduhinnangu kasu jälle!

Samuti leiti, et agar pulber USP, Food Grade aitab aeglustada mao tühjenemist, mis aitab hoida meid tunda täiuslikumaks kauem. Samamoodi aitab Agar Agar Powder USP, toidusegmendi 12 nädala pikkune täiendamine märkimisväärse kaalukadvusega 76 rasvunud osalejaga võrreldes kontrollrühmaga.

3. tugevdab luud

Nagu me vanemaks saame, muutuvad üha levinumad probleemid nagu osteopeenia ja osteoporoos. Vanad inimesed hakkavad kaotama luutihedust. Luumurdude risk võib olla suurem.

Agar Agar pulber USP, Food Grade on rikkalikult mitmete oluliste toitainetega, mis mängivad rolli luu tervises. See toode on eriti kõrge kaltsiumi sisaldusega, mis annab tugevuse luude ja hammaste kudedele. Agar-Agar pulber USP, Food Class on ka pakendatud mangaaniga, mis on luude moodustamisel keskne toitaine. Selle tähtsa mineraali puudus võib muuta luu ainevahetust ja isegi vähendada luude sünteesi.

4. aitab vältida aneemiat

Aneemia on seisund, mis tekib siis, kui teie kehal ei ole piisavalt terveid punaseid vereliblesid, mille tagajärjel tekivad aneemia sümptomid nagu väsimus, pearinglus ja hingeldus. Aneemia on palju potentsiaalseid põhjusi, alates verekaotusest kuni kroonilise haiguseni. Kuid oluliste toitainete nagu raua puudus on üks kõige levinumaid aneemia põhjuseid.

Üks untsi Agar Agar Powder USP, Food Grade pakub toitu 33% kogu inimese raua inimvajadusest kogu päeva jooksul, mis aitab edendada tervete punaste vereliblede tootmist ja vähendab aneemia riski. Agar-Agar pulber USP, toidupreemia aitab saada kasu.

5. Võib reguleerida veresuhkrut

Agar Agar pulber USP, toidupreemia on suurepärane kiudainete allikas, mille puhul on 2 grammi - või kuni 9% päevas soovitatud kogusest mõnede inimeste jaoks - vaid ühe untsi. Kiud aeglustab suhkru imendumist vereringesse, mis võib aidata säilitada veresuhkru stabiilsust ja vältida äkilisi piike ja jookseb kokku suhkru tasemetega.

Kuid Agar Agar Pulber USP, Food Grade mõju veresuhkru kohta tehtud uuringutele on tehtud erinevad tulemused.

6. Tõhus Vegani Želatiin Asendaja

Želatiini kasutatakse laialdaselt mitmesuguste magustoidu paksendajatena, nagu puding, jäätis, jogurt ja puuviljaželatiin ning muud tooted nagu kosmeetikavahendid ja vitamiinid. Agar-Agar pulber USP, toiduainete hinne võib olla želatiini asendaja. See mängib sarnast rolli.

Kuid želatiin valmistatakse loomade naha, luude ja kudede keetmise teel, mistõttu ei sobi vegan või taimetoitlane. Agar-Agar pulber USP, toiduainete hinne r on teisest küljest tuletatud punastest merevetikettidest ja seda saab asendada retseptidena želatiini asemel vegani alternatiivina, mis aitab toiduaineid paksendada. Tegelikult võib Agar Agar Powder USP, Food Grade'i kasutada kõikvõimalikest materjalidest alates vegani kummidest kuni pudingini ja pannakotta. Kui kasutate agaripulbrit, lülitage oma lemmikretseptidest lihtsalt välja Agar Agar Powder USP, toiduainete hinne jaoks ettenähtud kogus želatiini.

Saadetis ja kohaletoimetamine: Fengcheni grupp on üks tuntumaid Agar Pulber USP, toiduainete hinne tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.


Kasutamine ja rakendamine:

Agar-Agar pulber USP, Food Grade on neutraalse, domineeriva polüsahhariidi segu nimetusega "Agarose" ja laetud polümeeriks nimetusega "Agaropectin". Agaroos koosneb (1-4) seotud 3,6-anhüdro-a-L-galaktoosist, mis vaheldub (1-3) seotud b-D-galaktoosiga.

Nagu lahustuvat kapslit, eriti keedetud vees, on Agaril kaks riiki: riba ja pulber. Agar-Agar pulber USP, toiduainete hinne võib isegi olla 1% -lise tihedusega kuni 1%, võib siiski olla suhteliselt stabiilne želatiin, seega on see oluline tööstusharu, sest see on vajalikud toidutööstuse, keemiatööstuse ja meditsiini- ja teadusuuringute materjalid.

Toiduainetööstuses on Agar-Agar pulber USP-i toidutööstusel järgmised tunnused: Stablizing ja koaguleerivad, mida saab laialdaselt kasutada jookide, jäätise, suhkru, konserveeritud toidu, lihatoote jms tootmiseks, nagu koagulant, tihendav aine, emulgaator, värske aine hoidmine , stabilisaator, ujuv toimeaine.

Keemiatööstuses ja meditsiinis ja teaduse teadusuuringutes kasutatakse Agar Pulber USP, Food Grade kasutatakse salvipõhiseks ja kultiveeritavaks baasiks ja nii edasi.

Fengchen Group on juhtiv Hiina Agar Pulber USP, toiduainete hinne tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina Agar Pulber USP, toiduainete hinne tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Agar Pulber USP, Hiina toidupartiid, pöörduge Fengcheni kontserni.


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

Agar Agar pulber

Geeli tugevus (Nikkan 1,5%, 20 ° C): 700, 800, 900, 1000, 1100, 1200, 1250 g / CM2

Kokku sahad: 5% maks

Kahjutu kuivatamisel: 12% maks

Vee imavuse võime: 75 ml Max

Süttimisjääk: 5% maks

Plii: 5ppm Max

Arseen: 1 ppm Max

Raskmetallid (Pb): maksimaalselt 10 ppm

Plaadi kogusumma: 10000 cfu / g maks

Salmonella: puuduvad 25 g

E.Coli: mitte rohkem kui 3 cfu / g

Pärm ja hallitusseened: mitte rohkem kui 500 cfu / g

Osakeste suurus: 100% kuni 80 mešši

Järeldus: Kaubad vastavad standardile E406

Top Quality, puhas Agar Agar pulber USP, toiduainete hinne / ainete tehas Hiinas; Hiina Agar Agar pulber USP, toidupartii tooraine tarnija Hiinas. Hiina Agar Agar pulber USP, toiduainete hinne tootja Hiinas.

Kui otsite agaripulbrit erinevate 500-1250 gel tugevusega, usp, toiduainete kvaliteediga, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: agarpulber erinevate 500-1250 gel tugevusega usp, toiduainete klass, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like