Acesulfaam Kaalium, atsesulfaam K

Acesulfaam Kaalium, atsesulfaam K Toote nimi: Acesulfaam Kaalium Sünonüümid: Acesulfaam-K CAS number: 33665-90-6; 55589-62-3 Omadused: Valge kristalliline pulber Puhtus (test): 99% Min Molekulaarne valem: C4H5NO4S, C4H4KNO4S Struktuur: Pakett: 25Kgs / Fiber Drum KEY Words: Acesulfame ...

Toote üksikasjad

Acesulfaam Kaalium, atsesulfaam K

Acesulfame Potassium, Acesulfame K.jpg

Toote nimetus: Acesulfaam Kaalium

Sünonüümid: Acesulfaam-K

CAS number: 33665-90-6; 55589-62-3

Omadused: valge kristalliline pulber

Puhtus (analüüs): 99% min

Molekulivalem: C4H5NO4S, C4H4KNO4S

Struktuur:

Acesulfame Potassium, Acesulfame K Structure formula.jpg

Pakett: 25Ks / Fiber Drum


KEY Words:

Acesulfaam Kaalium, atsesulfaam K, atsesulfaam-K


Kirjeldus

Acesulfaami kaalium, tuntud ka kui atsesulfaam K või Ace K, on kalorivaba suhkruasendus (kunstlik magusaine), mida turustatakse sageli kaubamärkide Sunset ja Sweet One all. Euroopa Liidus on Acesulfaami kaalium, Acesulfaam K tuntud E-numbri all (lisa kood) E950. Keemilise struktuuri puhul on 6-metüül-1,2,3-oksatiasiin-4 (3H) -ooni 2,2-dioksiidi kaaliumisool. See on valge kristalliline pulber.

Acesulfaami kaalium, atsesulfaam K on 200 korda magusam kui sahharoos (tavaline suhkur), nii magus kui aspartaam, umbes kaks kolmandikku nii magusast kui sahhariinist ja üks kolmandik sellist magusast kui sukraloosist. Nagu sahhariin, kaaliumatsesulfaam, atsesulfaam K on veidi kibe järelmaitsega, eriti kõrge kontsentratsiooniga. Kraft Foods on patenteeritud naatriumhüdroliidi kasutamisel, et maskeerida atsesulfaami järelmaitset. Acesulfaam Kaalium, atsesulfaam K segatakse tihti teiste magusainetega (tavaliselt sukraloos või aspartaam). Need segud on tuntud, et saada rohkem sahharoosipõhist maitset, kus iga magusaine maskeerib teise järelmaitsega või millel on sünergistlik toime, mille abil segu on selle komponentidest magusam. Acesulfaami kaalium, atsesulfaam K on väiksem kui sahharoos, võimaldades selle segude teiste magusainetega ühtlasem.

Erinevalt aspartaamist, atsesulfaam-kaalium, atsesulfaam K on stabiilne kuumuse all, isegi mõõdukalt happelistes või aluselistes tingimustes, võimaldades seda kasutada küpsetamise toidu lisaainena või pika säilivusajaga toodete puhul. Kuigi atsesulfaam-kaaliumis on atsesulfaam K stabiilne säilivusaeg, võib see lõpuks laguneda atsetoatsetamiidiks, mis on toksiline suurtes annustes. Gaseeritud jookides kasutatakse peaaegu alati koos teiste magusainetega, nagu aspartaam või sukraloos, atseSuulami kaaliumi, atsesulfaami K. Seda kasutatakse ka magusainetena proteiinisisaldustes ja farmaatsiatoodetes, eriti näritatavad ja vedelad ravimid, kus see võib muuta toimeaineid veelgi maitsmisväärsemaks. Acesulfaami kaaliumi, atsesulfaam K aktsepteeritav päevadoos on loetletud 15 mg / kg / päevas.

Acesulfaam Kaalium, atsesulfaam K ja muu suhkruasendaja interakteeritakse mõne kihilise kahehüdroksiidi peremeesorganismiga ioonvahetuse teel. Iseloomustamise katsed on näidanud, et anioonide täielik interkaleerimine LDH-i hostidesse. Acesulfaam-kaaliumis, atsesulfaam K, imendumine 1290 cm-1 juures leiab aset interkalates 1314 cm-1-s. Kuna see absorptsioon vastab SO-kaksiksidemele, tähendab see seda, et sidemed on tihedalt seotud metallihüdroksiidi kihtidega, seega Interkaleeritud molekulide orientatsioon on võimalik.

Acesulfaami kaalium, atsesulfaam K annab magusa maitse, mõjutamata glükeemilisi reaktsioone ja ilma kalorsusega suhkrute suurema sisalduseta. Mõned uuringud aga avastasid, et mittetoituvate magusainete tarbimine on toonud kaasa kehakaalu tõusu, sest inimesed liiguvad kaloreid üle, suurendades seega 2. tüübi diabeedi riski.

Acesulfaam Kaalium, Acesulfaam K on inimese toidust laialt kasutatav ja eritub neerude kaudu. Sellepärast on teadlased seda markerina kasutanud, et hinnata, millisel määral basseinid on uriiniga saastunud.

Atsesulfaam K muud nimetused on kaaliumatsesulfaam, 6-metüül-1,2,3-oksotiasiin-4 (3H) -oon-2,3-dioksiidi kaaliumisool ja kaalium 6-metüül-1,2,3-oksatiasiin -4 (3H) -oon-3-oon-2,2-dioksiid.


Need segud on tuntud, et anda suhkrulisemat maitset, kus iga magusaine maskeerib teise järelmaitset ja / või millel on sünergistlik toime, mille abil segu on selle komponentidest magusam.


Acesulfaam Kaalium, atsesulfaam K on toidu lisaaine, keemiatooted nagu sahhariin, vees lahustuv, 20 ° C, kui lahustuvus on 27 grammi. Suurendage toitu magusalt, mitte toitumist, head maitset, kaloreid ei sisalda, E950 ei metaboliseeru inimkehasse, ei imendu (eakad, rasvunud diabeeti põdevatel patsientidel, ideaalse magusainega), soojuse ja happe stabiilsete omadustega, on atsessulaam-K maailma neljanda põlvkonna sünteetilised magusained.

Praegu on rohkem kui 90 riiki kogu maailmas ametlikult heaks kiitnud toidu, jookide, suuhügieeni / kosmeetikavahendite (huulepulk, huulepalsam, hambapasta ja suuveed jms) ja farmatseutiliste preparaatide (siirupipreparaatide, suhkruga kaetud tabletid , rasked ravimid maskeeriv aine) ja muudes valdkondades. Hiina tervishoiuministeerium võttis 1992. aasta mais ametlikult heaks toidu ja joogi piirkonda, kuid mitte liigset kasutamist, Acesulfaam-K.


Acesulfaami kaalium (tuntud ka kui atsesulfaam K või Ace K) on kalorivaba suhkruasendus (kunstlik magusaine). Erinevalt aspartaamist on see toode soojuse poolest stabiilne, isegi mõõdukalt happelistes või aluselistes tingimustes, nii et seda saab kasutada küpsetamise toidu lisaainena või pika säilivusajaga toodete puhul.

Acesulfaam Kaalium, atsesulfaam K on valge, lõhnatu, vabalt voolav pulber, millel on intensiivne magus maitse. 3% lahus on umbes 200 korda magusam kui sahharoos. See on vees lahustuv ja raskesti lahustuv etanoolis. See materjal on Kosher, Pareve ja Halal Certified.


Kasutamine ja rakendamine:

Acesulfaami kaalium, Acesulfaam K kasutatakse laialdaselt toidus, farmaatsias, majapidamistarbetes, kosmeetikas ja muudes tööstusharudes. Diabeet ja vajadus vähese energiaga tervisliku toiduga rahvahulga järele. Acesulfaam-K toidule jookide, kompvekide, kookide, jäätise, auhinnatud, pudingu, magusate küpsetatud toodete ja laua pakendite, piimatoodete kohta.


Fengchen Group on Hiinas asuv acesulfaami kaaliumi, Acesulfaami K pulbri juhtiv tarnija. Oleme spetsialiseerunud hulgimüüjatele ja pakendamata kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on vajadusel Acesulfaami kaalium, Acesulfaam K pulber õige tarnija. Kui te kavatsete osta või osta acesulfaami kaaliumit, Acesulfame K pulbrit, pöörduge Fengcheni rühma.

Acesulfame Potassium, Acesulfame K Manufacture Routine.jpg


Analüüsi tunnistus

Toote nimetus: Acesulfaam Kaalium, atsesulfaam K


Üksus

Standard

Lahustuvus vees

Vabalt lahustuv

Lahustuvus etanoolis

Vees lahustuv

Ultraviolettkiirguse neeldumine

227 + 2nm

Kaaliumi määramine

Positiivne

Sademete testimine

Kollane sade

Test (tiitrimise meetod)

99,0-101,0%

PH (1% lahus)

6.5-7.5

Kahjustus kuivatamisel (105 ° C, 2 tundi)

≤1,0% (105 ° C, 2 tundi)

Orgaanilised lisandid (HPLC)

≤20 mg / kg

Lisand A **

≤0.125%

Lisand B **

≤20 mg / kg

Fluoriid

≤3 mg / kg

Raskemetallid

≤5 mg / kg

Plii

≤ 1 mg / kg

Arseen

≤3 mg / kg

Selenium

≤30 mg / kg

Hg

≤0,03 mg / kg

Sulfaat

≤0,1%

Kaadmium

Ei leitud

Chrome

Ei leitud

Nikkel

Ei leitudITEM

STANDARD

TULEMUSED

TEST

99,0-101,0

99,52

KASUTAMINE kuivatamisel (105, 2 tundi)

≤1%

0,03%

KAALIUM %

17,0-21,0

18,76

FLUORIDE PPM

≤3 mg / kg

0,27 mg / kg

Orgaaniliste lisandite sisaldus

≤ 20 mg / kg

<20 mg="">

LEAD PPM

≤ 1 mg / kg

0,13 mg / kg

PH

5,5-7,5

6,99


Top Quality, puhas atsesulfaamkaalium, atsesulfaam K pulber / ainete tehas Hiinas; Hiina Acesulfame Kaalium, Acesulfame K Pulber Tooraine tarnijad Hiinas. Hiina Acesulfame Kaalium, Acesulfaam K Pulber Tootjad Hiinas.

Kui otsite kaaliumatsesulfaami, atsesulfaam k, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: atsesulfaam kaalium, atsesulfaam k, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like